Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

moni19
17. máj 2010

Mircalla, Ty ich ešte nemáš? Kedy že to majú byť?
Držím palce, ale myslím, že budú OK. 😉 🙂

mircalla
17. máj 2010

nie, to bol minuly tyzden glukozovy test, to je zase nieco ine
tak mali by byt dnes, ja vzdy sestricke poslem mail, lebo tam maju dost frmol, tak nerada volam

moni19
17. máj 2010

Hej, ten glukozový test viem, aj tie protilátky že si bola viem. Aj že čakáš na výsledky.To len ja mám dopletené dni. Mne sa zdalo, že si to písla už tak dávno. 😅

shandy
17. máj 2010

ahojte dievcence 😵
rebeka, dakujem a huraaaaa dusik, tak dufam, ze z neho bude riadna dialnica 🙂 , ked mas na 7. den ducha, vyzera to nadejne veru 😵 😵 , tfuj, tfuj, tfuj...
rebeka a dakujem za tip, skusim to teda tak 🙂 , teda dnes som tam mala zasa podtlak, ale podarilo sa mi to udrzat v striekacke, takze pohoda 🙂 . akurat pre zmenu ako som odlamovala ten vrch na ampulke z roztokom, tak mi tak debilne praskla ta ampulka, ze sa ten vrch rozletel na desiatky drobnych kusockov, tak som musela nacat druhy roztok 😔 😀 , no co uz so mnou, furt nieco 😀
mircallka neboj, dobre to dopadne, uvidis...
zdravim vsetky babulky 🙂

dior
17. máj 2010

shandy-tak uz veselo stimulujete-prajem peknu a hlavne kvalitnu urodicku 🙂 ,ja som mala gonal

mircalla
17. máj 2010

shandy, akoby som seba videla🙂 mne tam pri prvych pokusoch polka ostala🙂
a zlikvidovala som neopatrnostou zo dva razy nieze len roztok, ale aj uz namiesanu vec

shandy
17. máj 2010

dakujem diorik 😵
veru mircallka, tiez sa obavam, ze este dake padnu za obet 😀 , ufffff

shandy
17. máj 2010

aktualna tabulka:
Cakajuce na stimulku/ET:
Brita (34r), 2xIUI neg.(Helios Martin), 3xIVF vzdy bez ET- 1x2vaj., 1x1v.,1x0, vzdy sa embryjka zastavili, čaká na darcovské-Reprofit Brno, ET asi 7-9.8.
Lahhel (32r), 1xIVF Iscare-neg., 1x IVF Helios Martin-neg., 1 x prirodzene tt SP, 2xIUI Ferticent – neg., 1xIVF Ferticent SP, 3xsoft IVF RF – neg., planovane soft IVF RF – jul, aug 2010? (bravelle, clostil, prednison)
Lenka20, KET s darcovskymi, jun 2010?
naduska (38r), 1xIVF Iscare – neg., 1xIVF Helios Brno, 1xET SP, 2xKET MA, 1x prirodzene tt SP, 1x mimomater., planovane soft IVF RF – aug. 2010? (clexane – MTHFR hetero ,hypofunkcia st.zlazy +protilatky= euthyrox 75,prednizon 2.5 mg od pozit.tt)
Tomka12 (31r), 2xIVF SK, 6xKET-neg.,1xIVF soft-neg., planovana laparoskopia, potom soft RF
Violoncielka (37r), 3xIVF ICSI-neg, teraz soft IVF RF august 2010?
moni19 (35r), 1x IVF a 1xKET-Gync.OV- neg.,1x IVF Reprofit - neg., čakáme na KET. Jún?
..............................................................................................................................................................................................................................
Stimulantky:
rebeka33 (35r), 2xKET, 2xIVF inde, teraz soft IVF RF, OPU 5.5. – 8 vaj., ET 10.5-2 embrijka, kontrola 22.5.
maciatko31 (33r), 2xIVF, 1xKET-SP v 6tt, 1xsoft IVF RF-neg., teraz soft IVF RF, ET 6.5. (anopyrin, prednison)
Orsulka (39r), 4xIVF, 4xKET, 3xIUI, 1xmimomat..tt, teraz soft IVF RF, OPU 8.5.2010, ET 13.5.2010
shandy (32r), 1.soft IVF RF, 1.UZV 21.5. (prednison, anopyrin, fraxiparine)
...............................................................................................................................................................................................................................
Tehulky:
Anty, 2xIVF gyncen.OV, 3xIVF RF, tehotna, TP 6.11.2010
Dior, tehotna, TP: 07/2010
Mircalla (37 r.), 2xIVF SR, 3xIVF RF – 1xSP, 1xMA,, tehotna, TP: 08/2010, chlapcek
Olympia , 2xIVF, v RF - 2xsoft IVF, 1xIVF - tehotna, TP: 12/2010.
Takyna, 1x IVF Helios Martin –biochem. tehu, 1x KET–predčasný pôrod v 24tt chlapček umrel, 2 IVF soft RF, tehotna čakáme dievčatko, TP: 8.7.2010? (anopyrin, fraxiparine)
Zuzla80, 3xIVF SR (1xbez ET); 5xKET SR; 3xIVF Soft RF; 1xKET v RF; 1xbioch.teh.; 1xMA; 1xSP; tehotná po 3.softe v RF - TP: 06/2010 (prednison, fraxiparine)
................................................................................................................................................................................................................................
Maminy:
Avaka, 1 dieta Ela
Julietka, 2 deticky, chlapcek Samko a dievcatko Ninka
Mirinda, 1 dieta Emma
Tanitta, 1 dieta chlapcek Adamko
.................................................................................................................................................................................................................................
Spriaznene duse:
Bakosko
Bobjan(32r.), prirodzene teh.-MA v 2.mes., 1xIVF Helios Martin (bez ET), minimálka Olomouc-negatívne, 2 a 3.IVF -
FC Bratislava - negatívne, prirodzené teh. - MA v 12tt.
Kanhwa – adopcia
Ninocka – KET GynFiv?
Labus
Cavik

olympia
17. máj 2010

ahojte, dnes je mi o čosi lepšie, tak hneď mám aj lepšiu náladu. 🙂

Lenny, je to podľa mňa tiež tak, ako ti napísala Moni, že s každou aplikáciou dotlačíš piest a si na nule, na ďalší deň si teda zasa musíš nastaviť dávkovanie.
Rebeka, čo to čítam, to je perfektnéé, strašne silno držím palce a verím, že duch bude pekne silnieť!!! 😉
Shandy, aj tak si frajerka, ja som si pri IVF-kách, keď bolo treba liek do svalu pichať, sama aplikovať nevedela. V RF mi našťastie dali všetky lieky len také, čo sa do brucha pichajú a to viem. Aj keď tiež som okolo toho maturovala a neraz sa mi aj ruky triasli.
Mircallka, držím palce na výsledky a pozdravujem aj ďalšie tehulky, maminy, stimulantky a vôbec všetky, čo sem píšu.

lenka20
17. máj 2010

caute babulky, no ja len kukam co sa to tu vsetko stihlo udiat, par dni nectam a toto...
cavicek - najprv tebe - je mi to velmi luto, ze to takto dopadlo ☹ ☹ ☹ , je to velka skoda, najma ak dovod bol len v tej hematologii, no dufam, ze to nevzdas a ze skusite znova, budes uz od zaciatku pichat fraxik a dopadne to uz celkom inak, zatial sa tes z maleho zazraku, ktory uz doma jeden mas, to bude taka tvoja naplast na vsetky starosti a smutky, deti su v tomto uzasne, vsetko vyliecia...
maciatko tak teda nic tentokrat? 😠 😠
rebeka to vyzera nadejne, zislo by sa tu veru aj nieco veseleho 😉
nejak som nepostrehla, ale takynka ide do nemocky? takynecka zlatko tak sa tam drzkaj, nech ti to rychlo ubehne a nech ta zas pustia coskoro domkov 😉 😵
shandy gratulujem k zaciatku stimulky 😵 😵 😵 neboj, vsetko zvladnes, ja mam skusenosti, ze v poslednej dobe su niektore striekacky vadove, preto je tam taky velky podtlak, takze ak budes mat dalej taky problem tak vystrekni ten cely roztok nazad a natiahni do novej striekacky novou ihlou a malo by to ist.. aby si natiahla komplet cely roztok, tak treba ampulku naklonit... ja som to zvykla predtym ako som natiahla do striekacky este v tej ampulke potriast, nech sa to poriadne rozpusti..
lenny k tomu gonalu - ano, zostane ti to stale na tych 112,5 a nemusis to zakazdym pretacat, len natiahnut a stlacit potom pri vpichu.. gonal ma este aj taku kontrolnu ciarku, takze ked natiahnes tu svoju davku, tak si skontroluj, ci ti ciarka ukazuje spravne, vtedy je vsetko ok a mozes pichnut 😉
tak baby nech vam tie stimulky vyjdu na 1s* 😵 😵 😵 😵 😵 😵
olycek super, ze ti je dneska uz lepsie, krasne ti ubiehaju ttcka, len tak dalej tehula 😵 😵 😵
pozdravujem vsetky, pekny dnicek 😵 😵 😵

cavik
17. máj 2010

Ahoj žienky

už som späť, nevydržala som tam v nemocke len tak vylihovať, tak som sa pýtala domov, hlava sa mi krútila akurát tak od hladu, teraz som zmastila chlieb s klobásou ( hlavne, že mám od včera navarené, ale dopriala som si a môžem začať teda chudnúť, keď už sa priberanie nekoná )
môj muž bol hneď za to, že ideme do ďalšieho kola, ale keď ja neviem.....on dokonca navrhol, aby som teda aj bola nezamestnaná, ak to má nejako pomôcť 😖 .....ak pôjdeme, tak až niekdy v októbri
teraz som si zablokovala služobný telefón.....som trubka, vôbec neviem ako sa mi to podarilo, ešte sa mi to nestalo, asi ešte spím či čo

REBEKA.......Super správička 😵 😵 😵 😵 😵 ....inak, mňa prsia pri prvom tehu vôbec neboleli, zväčšili sa až pri kojení a dvorce vôbec nestmavli......za to teraz, všetko naraz a je mi to prd platné 😖 😖

mircalla
17. máj 2010

cavik super, ze to mas za sebou, a ze ti je muz oporou, co tu niektore nemoze povedat,ze ano
no pories najprv to hemato, aby si bola medikamentami dobre na dalsie kolo pripravena....to uz treba s hematologom....

olympia
17. máj 2010

Cavik, skvelé, že ťa manžel tak podporuje, môj je taký istý, nebyť jeho, už by som sa asi neodhodlala na ďalší pokus, po neúspechu tu na Slovensku on zavolal do RF a objednal nás. Nevzdávaj to, uvidíš, že sa to ešte podarí. 😵

mircalla
17. máj 2010

to vam tie polovicky tisko zavidim🙂

olympia
17. máj 2010

Mircallka, iste kdesi existuje aj polovička, čo pasuje presne k tebe. 😵 A prajem ti, nech sa čo najskôr nájdete.

Lenka, krásne mi ubiehajú tt-čka? No mne sa zdá, že sa to nenormááálne vlečie! Veď uvidíš potom sama! 😉

mircalla
17. máj 2010

ludia aj mne sa to vlecie
dnes mam depku jak hrom. cely nas team prepustili, mna kvoli tehu vyhodit nemozu, ale ked sa vratim z materskej, budem bez jobu
to neni moc pozitivna vizia pre 37 rocnu slobodnu mamicku.
inak protilatky ze trvaju aj 10 dni (na odberoch mi dali zase zle info), to si este pockam na vysledky

navyse ta zaha sa zhorsuje, je to peklo, ani lieky nezaberaju ani dieta

moni19
17. máj 2010

Cavik, som rada že je to už za tebou. A ked Ta tak manžel podporuje, tak to ešte skus. Je zlaty. Teda, najprv si oddychni a ked sa budeš citit tak to ešte skus.

Mircalla suhlasim s Oly, že určite niekoho stretneš. Vačšinou sa to stáva, ked už sa človek na to neupína. Aspon u mna to tak funguje.
😉 😉

Olympia, Ty mas tiež skvelého manžela. 🙂 Moj to všetko necháva na mna. Ale vzdy mi všetko odsúhlasi. Akurát tu na kona ma chcel prihlásit, ked videl aká som z Vás nadšená. A nemala som odvahu napísat. 😀

dior
17. máj 2010

cavik-uz si domka a vy ste uz aj povedali niekomu ze si tehotna? ze ci si musela oznamovat smutnu spravu...? s manzelom sa vam to podari-teraz je to cerstve,ale verim ze ano 🙂

mircala- skusala si aj mlieko na kyselinu, ja pouzivam v noci tie tums,ale po hodinke ma zobudi kyselina,tak nechcem to do seba pchat ,tak si dam mlieko a zemiaky stahuju-ja mam k tomu aj reflux 😝

TAKY ozvi sa nam,ked sa ti da 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ahoj LENKA 😵

rebeka33
17. máj 2010

mircalla- bože moja, ja som mala včera taký deň, neboj zajtra bude lepšie. A keď si dokázala toľko bojovať o bábo a stále byť každému naporúdzi, si silná baba,tak sa vôbec nebojím, že robotu bezproblémov zoženieš. 😵
Tie výsledky budú O.K ,ale ma zaráža ,že ešte aj v 29tt stále na niečo čakáte. To čakanie je na zbláznenie. 😀
Shandy- na tej ampulke by mala byť bodka ,zatlač presne na ňu a malo by sa ti to otvoriť bez problémov. Ale radšej z utierkou , niekedy sa aj tak blbo zlomia,že sa porežeš.
Prajem pekný večer.

mircalla
17. máj 2010

dior a mala si kasel a skrabanie v hrdle? mna drhne dakedy, ked len ked vycina ta kyselina, byvam aj ok..kedy ako

rebeka....noo to je tak....na sono som chodila do 12tt kadze 2 tyzdne, potom kazde 4....a snad kazda poradna je dake vysetrenie....

najprv mas test, potom HCG z krvi, potom krv na krvny obraz a toxo, potom uzv s meranim NT a nosovej kosticky, k tomu biochemicky screening na DS, potom cakas na vysledky....stale sme len v dakom 13tt....potom v 15 - 16tt ides na tripple, zase cakas na vysledky, okolo 20tt morfologicky ultrazvik, ci je babo zdrave....medzitym sa stresujes, ci kope....to este nehovorim, ze daktore baby musia ist na amnio ci na nejake chloriove klky, ak je NT moc vysoke

dalej su to vaginalne vysetrenia s kontrolou krcka, niekomu beru aj kultivavaciu z posvy, do kazdej poradne nosim moc, ci neni pozitivny....

v 28tt glukozovy test, v mojom pripade aj protilatky....cakas 10 dni na vysledky...tie sa opakuju v 32tt.....v 36tt kutivacia....a medzitym sa kontroluje krcok, prietoky atd.....tak daleko som sa este nedostala.....

musim povedat, ze na slovensku je starostlivost o tehotne dost premakana....je toho hrozne vela. lepsie ale asi viac ako menej - ako napriklad v agligcku, kde skoro nic nekontroluju a ziadne testy nerobia....dokonca ani v CR sa tolko tho nerobi, co u nas

ale radsej trochu stresu a pripadne veci riesit, ako ma byt zle. no a samozrejme pravidelne sono, kde babo meraju.....posledny mesiac sa tusim chodi na kontroly raz za tyzden.....

ak ma clovek dobreho gyndosa, tak je v klude a lepsie sa mu to znasa

mircalla
17. máj 2010

este som zabudla protilatky v 12tt mi tiez robili

dior
17. máj 2010

nie,ale chce sa mi zvracat a neda sa mi dychat-kazde nadychnutie boli, najhorsie je ze nemozem ani sediet a v tej leziacej polohe je to na nevydrzanie ☹

mircalla
17. máj 2010

no uz som ti pisala to iste aj do IP....ja zase kaslem a zvracanie tiez ma obcas napina....nadychnutie ma neboli, ale maly asi tlaci na branicu, dakedy skratka neviem popadnut dych....uzivam daky gastrotuss, ale dost o nicom....je to stale horsie ako rastie

cavik
17. máj 2010

dior...vedelo to zopár ľudí 😒 .....ale žiadne oficiality nepadli...nijako sme to nerozširovali 😉

inak shandy....mne sa pár krát tiež podarilo tú ampulku úplne rozmlažidť...no, hrubá sila 😉

ľudia....by ste neverili, že dnes som doma na tom fyzicky najlepšie ja....tá Miškovačrevná viróza ešte trvá, po večeroch trochu zvracia a môj muž to schytal od neho a leží v posteli ako mrcina 😖 ....mohlo to chytiť aj mňa, nech tie kilečká do leta zídu 🤐 ....ale ja nemám také šťastie ( srandujem, či ? 😎 😎 😎 )

zuzla80
17. máj 2010

Ahojte 😉
Jéééj Shandy už si začala, tak super thuj thuj thuj držím palce, nech je krásna úrodička ale hlavne nech je krásny pozitívny výsledoček, na ktorý každá čakáme a dúfame v neho 😉 Inak ja som si natiahnutý piest striekačky podržala v ústach a vytiahla ho z fľaštičky a vzduch som potom vytlačila a ostala len tekutina...
Leny aj pre teba to platí, nech vám to baby výjde.
Rebeka takže tienik, no vyzerá to super - ja som tiež robila test už na 6.deň a bol tienik, to človek tak povzbudí, ale pridajú sa aj obavy, či čiarka silnie - veríme, že bude silnieť a rozbehneš nám tu pozitívnejšiu náladičku 😉
Caviček už to máš za sebou ☹ - poznáme to - ja som hádam okrem mimomaternicového mala tiež všetky tehu... Skús sa s hematologičkou dohodnúť, či nemôžeš pichať heparín skôr - ako som ti spomenula, tak som 1,5mes pred stimulkou pichala 3xdo týždňa a od začiatku stimulky každý deň. Verím, že nazbieraš silu aj ty, nielen manžel a že sa to podarí a vydrží to až do konca.
Takynečka držte sa v nemocke, asi ťa to už neminie až do konca, ale pre malú Bibku všetko. A veru sa nám sem tam ozvi nech vieme ako to s vami vyzerá.
Mircalla a ja som ti ani nezablahoželala k dobrým cukro-výsledkom, neboj aj protilátky budú OK, inak ja som si až teraz všimla, že mne tie protilátky brali aj v 1.trimestry a boli OK - mňa čakájú ešte v 36tt.
Diorik a ty ako ešte si v nemocke? Inak vám tu žáhu baby ozaj nezávidím, mne len sem tam páli, ale je to ozaj neznesiteľné. Inak mne sa stáva, že sa mi zvykne vrátiť späť jedlo do krku - a to je také 😝 - asi také ako mierny reflux alebo čo....
A musím vám napísať, že už som poprala a časť vecičiek už aj požehlila, nakúpila som si veci do pôrodnice, asi tento týždeň aj zbalím niečo do tašky nech som kľudnejšia, ešte plienky - pampersky sme nekúpili, dnes nám došla mega-sada do postieľky aj s baldachýnom, tak možno už aj postieľku zmontujeme a hádam by malo byť aj všetko pripravené pre príchod nášho dievčatka... ale poviem, že ten pôrod mi hlavou víri každý deň - také obavy z niečoho nového a ešte nepoznaného....
Lenik pozdravujem a aj všetky nespomenuté...

zuzla80
17. máj 2010

aktualna tabulka:
Cakajuce na stimulku/ET:
Brita (34r), 2xIUI neg.(Helios Martin), 3xIVF vzdy bez ET- 1x2vaj., 1x1v.,1x0, vzdy sa embryjka zastavili, čaká na darcovské-Reprofit Brno, ET asi 7-9.8.
Lahhel (32r), 1xIVF Iscare-neg., 1x IVF Helios Martin-neg., 1 x prirodzene tt SP, 2xIUI Ferticent – neg., 1xIVF Ferticent SP, 3xsoft IVF RF – neg., planovane soft IVF RF – jul, aug 2010? (bravelle, clostil, prednison)
Lenka20, KET s darcovskymi, jun 2010?
naduska (38r), 1xIVF Iscare – neg., 1xIVF Helios Brno, 1xET SP, 2xKET MA, 1x prirodzene tt SP, 1x mimomater., planovane soft IVF RF – aug. 2010? (clexane – MTHFR hetero ,hypofunkcia st.zlazy +protilatky= euthyrox 75,prednizon 2.5 mg od pozit.tt)
Tomka12 (31r), 2xIVF SK, 6xKET-neg.,1xIVF soft-neg., planovana laparoskopia, potom soft RF
Violoncielka (37r), 3xIVF ICSI-neg, teraz soft IVF RF august 2010?
moni19 (35r), 1x IVF a 1xKET-Gync.OV- neg.,1x IVF Reprofit - neg., čakáme na KET. Jún?
..............................................................................................................................................................................................................................
Stimulantky:
rebeka33 (35r), 2xKET, 2xIVF inde, teraz soft IVF RF, OPU 5.5. – 8 vaj., ET 10.5-2 embrijka, kontrola 22.5.
maciatko31 (33r), 2xIVF, 1xKET-SP v 6tt, 1xsoft IVF RF-neg., teraz soft IVF RF, ET 6.5. (anopyrin, prednison)
Orsulka (39r), 4xIVF, 4xKET, 3xIUI, 1xmimomat..tt, teraz soft IVF RF, OPU 8.5.2010, ET 13.5.2010
shandy (32r), 1.soft IVF RF, 1.UZV 21.5. (prednison, anopyrin, fraxiparine)
...............................................................................................................................................................................................................................
Tehulky:
Anty, 2xIVF gyncen.OV, 3xIVF RF, tehotna, TP 6.11.2010
Dior, tehotna, TP: 07/2010
Mircalla (37 r.), 2xIVF SR, 3xIVF RF – 1xSP, 1xMA,, tehotna, TP: 08/2010, chlapcek
Olympia , 2xIVF, v RF - 2xsoft IVF, 1xIVF - tehotna, TP: 12/2010.
Takyna, 1x IVF Helios Martin –biochem. tehu, 1x KET–predčasný pôrod v 24tt chlapček umrel, 2 IVF soft RF, tehotna čakáme dievčatko, TP: 8.7.2010? (anopyrin, fraxiparine)
Zuzla80 (29r), 3xIVF SR (1xbez ET); 5xKET SR; 3xIVF Soft RF; 1xKET v RF; 1xbioch.teh.; 1xMA; 1xSP; tehotná po 3.softe v RF - TP: 06/2010 (prednison, fraxiparine)
................................................................................................................................................................................................................................
Maminy:
Avaka, 1 dieta Ela
Julietka, 2 deticky, chlapcek Samko a dievcatko Ninka
Mirinda, 1 dieta Emma
Tanitta, 1 dieta chlapcek Adamko
.................................................................................................................................................................................................................................
Spriaznene duse:
Bakosko
Bobjan(32r.), prirodzene teh.-MA v 2.mes., 1xIVF Helios Martin (bez ET), minimálka Olomouc-negatívne, 2 a 3.IVF -
FC Bratislava - negatívne, prirodzené teh. - MA v 12tt.
Kanhwa – adopcia
Ninocka – KET GynFiv?
Labus
Cavik

zuzla80
17. máj 2010

doplnila som aj ja vek - nie náročky som zabudla 😅

maciatko31
17. máj 2010

Ahojky babule, tak mne sa uz naplno rozbehla mrcha 😢 , dost to tazko znasam, lebo mam vlastne hned 2 neuspesne cykly za sebou. Momentalne si musim dat do poriadku viac hlavu ako svoj reprodukcny system. Kazdy mi len hovori, ako sa na to nemam upinat, ze zadari sa potom, ked na to budem kaslat. Nobelovu cenu by som dala tomu, kto objavi sposob, ako sa da na to kaslat a neupinat sa na to. Ja som za posledneho pol roka vyskusala takmer vsetko - posilku, tance, a neviem co este vsetko mozne, takze ak aj toto bolo este malo, tak potom neviem...
Asi obmedzim chodenie na konika a presuniem sa k spriaznenym dusiam.
Pozdravujem vsetky mamule, tehule, a stimulantkam prajem ovela ovela viac stastia ako som mala ja.
🙂

brita
17. máj 2010

Maciatko - 😢 😢 😢 😢 😢 😢 . je mi to hrozne luto. Dnes som na teba cely den myslela a hlavne na toho dusika, co si tam mala. Je mi to luto. Ale isto chod na krvny tehot. test, aj ked ti prisla mrcha. To by sa malo. Ja som vzdy isla po IUI aj IVF, aj ked som dostala mrchu. Vraj pre istotu. Sucitim s tebou. Neviem, co povedat. My snazilky to pozname velmi dobre ten hrozny pocit. Trosku si oddychni, naber sil a uvidis. drzkaj sa. ☹

anty
17. máj 2010

Ahojte taky jsem přidala svůj věk. Maciatko, moc mně to mrzí, vím, co zažíváš. Mně taky pořád někdo dokola vykládal ať se na to vykašlu, že to pak příjde samo, ale většinou to byli ti, co během jednoho měsíce otěhotněli. My všichni tady moc dobře víme, jak je těžké zaměstnat hlavu něčím jiným. Je důležité to nevzdat i když je to finančně a psychicky velmi náročné, ale ono se to nakonec povede uvidíš, moc ti to přeju.aktualna tabulka:
Cakajuce na stimulku/ET:
Brita (34r), 2xIUI neg.(Helios Martin), 3xIVF vzdy bez ET- 1x2vaj., 1x1v.,1x0, vzdy sa embryjka zastavili, čaká na darcovské-Reprofit Brno, ET asi 7-9.8.
Lahhel (32r), 1xIVF Iscare-neg., 1x IVF Helios Martin-neg., 1 x prirodzene tt SP, 2xIUI Ferticent – neg., 1xIVF Ferticent SP, 3xsoft IVF RF – neg., planovane soft IVF RF – jul, aug 2010? (bravelle, clostil, prednison)
Lenka20, KET s darcovskymi, jun 2010?
naduska (38r), 1xIVF Iscare – neg., 1xIVF Helios Brno, 1xET SP, 2xKET MA, 1x prirodzene tt SP, 1x mimomater., planovane soft IVF RF – aug. 2010? (clexane – MTHFR hetero ,hypofunkcia st.zlazy +protilatky= euthyrox 75,prednizon 2.5 mg od pozit.tt)
Tomka12 (31r), 2xIVF SK, 6xKET-neg.,1xIVF soft-neg., planovana laparoskopia, potom soft RF
Violoncielka (37r), 3xIVF ICSI-neg, teraz soft IVF RF august 2010?
moni19 (35r), 1x IVF a 1xKET-Gync.OV- neg.,1x IVF Reprofit - neg., čakáme na KET. Jún?
..............................................................................................................................................................................................................................
Stimulantky:
rebeka33 (35r), 2xKET, 2xIVF inde, teraz soft IVF RF, OPU 5.5. – 8 vaj., ET 10.5-2 embrijka, kontrola 22.5.
maciatko31 (33r), 2xIVF, 1xKET-SP v 6tt, 1xsoft IVF RF-neg., teraz soft IVF RF, ET 6.5. (anopyrin, prednison)
Orsulka (39r), 4xIVF, 4xKET, 3xIUI, 1xmimomat..tt, teraz soft IVF RF, OPU 8.5.2010, ET 13.5.2010
shandy (32r), 1.soft IVF RF, 1.UZV 21.5. (prednison, anopyrin, fraxiparine)
...............................................................................................................................................................................................................................
Tehulky:
Anty( 30r.) 2xIVF gyncen.OV, 3xIVF RF, tehotna, TP 6.11.2010
Dior, tehotna, TP: 07/2010
Mircalla (37 r.), 2xIVF SR, 3xIVF RF – 1xSP, 1xMA,, tehotna, TP: 08/2010, chlapcek
Olympia , 2xIVF, v RF - 2xsoft IVF, 1xIVF - tehotna, TP: 12/2010.
Takyna, 1x IVF Helios Martin –biochem. tehu, 1x KET–predčasný pôrod v 24tt chlapček umrel, 2 IVF soft RF, tehotna čakáme dievčatko, TP: 8.7.2010? (anopyrin, fraxiparine)
Zuzla80 (29r), 3xIVF SR (1xbez ET); 5xKET SR; 3xIVF Soft RF; 1xKET v RF; 1xbioch.teh.; 1xMA; 1xSP; tehotná po 3.softe v RF - TP: 06/2010 (prednison, fraxiparine)
................................................................................................................................................................................................................................
Maminy:
Avaka, 1 dieta Ela
Julietka, 2 deticky, chlapcek Samko a dievcatko Ninka
Mirinda, 1 dieta Emma
Tanitta, 1 dieta chlapcek Adamko
.................................................................................................................................................................................................................................
Spriaznene duse:
Bakosko
Bobjan(32r.), prirodzene teh.-MA v 2.mes., 1xIVF Helios Martin (bez ET), minimálka Olomouc-negatívne, 2 a 3.IVF -
FC Bratislava - negatívne, prirodzené teh. - MA v 12tt.
Kanhwa – adopcia
Ninocka – KET GynFiv?
Labus
Cavik

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre