Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mircalla
25. máj 2010

ak mate rovnake, tak urcite nie

lenka20
25. máj 2010

cau zuzlik 😉
mirindik je to logicke s tou pracou, ja myslim, ze malinka tym trpiet nebude, ved aj my ako sme vyrastali a celkom dobre sme dopadli, nie? tak si tu RD este poriadne s nou uzi, do januara casu dost 😉
monik jasne ze kety vychadzaju tiez, a urcite je o menej stresu ako zacinat zase odznova, kedy sa chystas? kolko mate embrijok?
bobik ak je myom maly a na dobrom mieste tak sa nic nedeje, tak sa nabuduce opytaj dokiho, ze ako to s nim je, ak to nemas v sprave.. aj ja mam 2 male myomy a vraj je to v pohode... co sa tyka snazenia aj tehu...
oly - tak haluzne sny ta trapia 😅 😅 ale uz len par tyzdnov a si za hranicou 😉 to uz musis doklepat, potom uz aj ty budes pokojnejsia a aj sny prestanu...
baby ja som si bola cez vikend pochytat male babatko take krasnucke sladucke partyzdnove, dufam, ze sa prilepilo 😝 😎

bobjan
25. máj 2010

Zuzli, neviem nič. Nemala som ani chuť sa ho včera nič pýtať, lebo som chcela vedieť, či videl folikul a bol prekvapený, ako keby som spadla z marsu, čo sa pýtam ☹

lenka20
25. máj 2010

bobi , no asi na tu vcerajsiu navstevu celkom zabudni, ked nemal svoj den tak ktovie, ci aj to vysetrenie stalo vobec za nieco, niektori doktori su pekni pakovia, ked sa nevedia spravat...

bobjan
25. máj 2010

Leni, úplne ma vycical z optimizmu a je mni na nič 😢 😠 😢 😢

zuzla80
25. máj 2010

Bobi súhlas s Lenkou - zrejme nemal svoj deň a kto vie, čo tam ozaj videl, možno to bol aj folik... Netráp sa...
Leni no verím, že sa nalepilo thuj thuj thuj nech sa ešte dolepí 🙂

moni19
25. máj 2010

Ahoj leni, dik 😉

Bobik aj ja mám myom (1,5cm) a vždy mi hovoria, že to nevadí. Tak im verím. Že vraj je na dobrom mieste. Som ležala raz na gynde s jednou pani, bola po UO (11tt) a špinila a vravela, že tam má 4 myomy a vačšie. A minule som ju videla s kočiarikom. Tak si myslím, že aj s myomami to ide.

mircalla
25. máj 2010

....lekar si nemoze dovolit nemat svoj den...do frasa to sa nenaucia byt trochu slusni?? najma k zenam co maju taketo problemy?

moni19
25. máj 2010

Leni, 8.6. mám konzultáciu. A 7.6. mám dostať MS, tak by som to chcela stihnúť. Mám 2 mrazačikov.

moni19
25. máj 2010

Mircalla súhlasím.

olympia
25. máj 2010

Bobjan, nebuď smutná, aj ked viem, ako vie človeka zdeptat, ked doktor nema naladu.
A mircalik ma pravdu, nemozu si dovolit byt protivní na pacienta. V diskusii CAR, kde som chodila predtým, čítam často ospravedlňujúce slová báb, že "aj oni sú len ľudia, asi nemali svoj deň" ap. No sorry, ale ja som sa v RF nestretla s nikým, kto by "nemal svoj deň" a utrhol sa na mňa. Vždy boli milí, slušní, poradili, pomohli. Ako to, že tam to ide a tu nie?!

olympia
25. máj 2010

Zuzlík, dík za povzbudenie, takže aj vy ste mali také divné tlaky, pichanie a čo ja viem čo ešte? Ja pre istotu aj tak skoro stále polihujem, maximálne jedna malá prechádzka denne. Možno som až príliš opatrná, ale po tom všetko nechcem nič riskovať.

lenka20
25. máj 2010

aj ja si myslim, ze si to nemozu dovolit, ale vidis... ja som bola raz svedkom, ze taka jedna stara tetuska prisla zrejme po X rokoch ku gyndosovi, zjavne mala nejake problemy a ked uz sa teda konecne odhodlala (a viem si predstavit, ze u takej 70-80 rocnej tety to bol vykon) tak ju gyndos poslal dokelu, ze on ju nevezme, ze to sa takto nechodi a bol k nej fakt hnusny na celu cakaren to bolo pocut.. tak teta aj odisla a pochybujem, ze sla potom este k niekomu inemu, a ktovie aky vlastne mala problem, ci nebolo fakt treba nieco robit s nou.. takze kadejaki su ludia...
bobik viem si predstavit, ze ta to pekne zdeptalo, najma ked si si prezila nedavno svoje a potom taky necitlivy pristup... no nedaj sa vytocit nejakym blbcom, ak by sa to opakovalo, tak jednoducho zmen gyndosa, urcite sa najde aj nejaky normalny, aj ked je tazke najst takeho, co ti bude vo vsetkych ohladoch vyhovovat.. preto ja teraz pravidelne otravujem dr.krajkovica ked nieco potrebujem, aj teraz na sono pojdem k nemu, lebo on je zlatucky pokladik, tak co by som chodila niekam inam.. mali by ho naklonovat a do kazdej obv. gyn. ordinacie dat 1ks, hned by bol zivot krajsi 😉 😵

zuzla80
25. máj 2010

Oly aj ja som mala také mrcho bolesti v bruchu, tlaky, ale hlavne ma dosť pichalo po stranách - tam sú úpony maternice, ktoré sa rozťahujú a aj doktorke som to niekoľkokrát vravela a za každým ma upokojovala, že je to v poriadku. A opatrnosti nikdy nieje dosť, radšej takto, schvaľujem 😉 🙂

lenka20
25. máj 2010

moni tak to je super, krasne ti to vychadza 😵 😵 😵 terminovo... tak vidis, ani to tak dlho netrvalo a uz si ready na dalsi pokus 😉 to sa v R. tesne minieme, my ideme 9.6....
olycek nik sa nemoze divit, ze si opatrna, radsej bud takto ako by si si mala nieco vycitat.. ved mozno v tom druhom tretom trimestri uz budes spokojnejsia a zacnes si tehu normalne uzivat 😉

bobjan
25. máj 2010

Dievčatá ďakujem.

Lenka a koľko tam stojí sono?
Inak ja mám gyndoša fakt zlatého. Ale na tomto sone sa striedajú viacerí iní dr. Inak tento dr. je fakt super odborník, ale včera to bol výkon teda...už sa u môjho dr. budem pýtať k inému...

lenka20
25. máj 2010

bobik neviem kolko budem platit, pocitam do 10eur, naposledy mi nenauctovali vobec nic... ked budem tehula tak sa musim nejako ku krajkovi prepasovat, ja si neviem uz ani predstavit, ze by som chodila k obycajnemu gyndosovi, mala by som stale pocit, ze nie je dost velky odbornik, ze nevie ako ma s nami jednat 😝 😝 no, ked skusis lepsie, tak uz potom obyc nestaci 😅 😅

lenka20
25. máj 2010

no bobi ak to nebol tvoj gyndos, ale len sonovnik, tak mozno by stacilo mu vynadat... mozno by sa rychlo spamatal... 😉

bobjan
25. máj 2010

Leni, hej, Krajko je veľmi zlatí, to je fakt. Taký dr. sa len tak ľahko nenájde. Aj u nás je jeden taký, ale myslím, že nemá ordináciu. Skúsim sa poinformovať a nejako to vybaviť. Neviem, či nie je len v nemocke 😒

orsulka
25. máj 2010

ahojte...tak mi volala sestrička od doktora, na HCG 968 alebo tak nejak !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
vo stvrtok idem k k momu lekárovi na kontrolu aby ma skontroloval......!!!!!!!!!

ja ani neviem co mám robit...................

lenka20
25. máj 2010

orsuuuuuuuuuuuliiiiiik 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀 😀 toto budu dvojky ako vysiteeeee 😅 😅 😅 😅 😅 😅 gratulujeem!!!!!!!!!! fantazia 😵 😵 😵 😵

orsulka
25. máj 2010

lenka..........dakujem moja.......mudrejsia budem a predovsetkym kludnejsia po tej stvrtkovej kontrole...... 😉 😉

tanitta
25. máj 2010

ahojky..
orsulka ... tesim tesiiiim gartulujeem.. takze vitaj v radoch R - tehuliek 😉 ...
ja som len naskok.. maly ma tu ide prevratit jak z divych vajec 😝
pozdravujeemmm babule...

orsulka
25. máj 2010

tani...dakujem 😵
ja som im taaaaaaaaaaaaaak velmi verila !!!!!!! a zatial sa teda fakt oplatilo !!!!!!!!! 😵 😵 po tej kontrole budem volat stelclovi 🙂))))

lenny71
25. máj 2010

ahojte všetky babenky
tak pred hodinou sme prišli domov. Boli sme objednaní na 8:30 ale trošku neskor nás brali lebo nás tam bolo veľa. Bola som na izbe so shandy a ešte s jednou českou babenkou. Všetko prebehlo super. Zo 6 folikov som mala 5 vajok. z toho 4 boli jednotkové. Narkóza super, nebolo mi nič a ani som tam dlho potom neležala .Do hodinky sme odfrčali domkov.Budú robiť ICSI a ET budem vedieť zajtra, tak dúfam že ostanú všetky 4 🙂 .
Rebeka gratulujem 🙂 , krásne HCG....supeeeer
Oršulka držím palčiská nech je to tam 🙂

orsulka
25. máj 2010

lenny......tak to su pekne správičky moja.....4x na jednotku !!!!! super 😉 🙂

lenny71
25. máj 2010

Oršul no čo by si chcela robiť 😀 ...nič nerob a len sa vytešuj čo iné...

lenny71
25. máj 2010

to naozaj vyzerá na dvojky...budete dve aj s rebekou 🙂 ....no proste krááása

orsulka
25. máj 2010

leny...ale ano ano...usmievam sa tu ako slniečko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 až sa upratovačka čuduje.... 😀

lenny71
25. máj 2010

oršulka pozerala som tú našu tabulku a vidím že sme rovnako staré...pardon MLADÉ 😎 😀 tak pevne verím že aj mne to teraz vyjde pozitívne.si ma povzbudila....už aby to bolo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre