Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lenka20
15. jún 2009

ahojte koculky, mirindik - vynikos, ides na to kraaasne a ze je vidiet dutinku to je super a ze testik silnie este lepsie, si sikulka, urcite to tentokrat dopadne na 1s* 😵 😵 😵
julie - no ved to je supris, ze ciarka silnie, som velmi rada za vas obe, ze vam to tak krasne ide, uz sa k vam len ostatne kocky pridaju... zuzlik - ja myslim, ze akokolvek sa rozhodnes bude dobre, ci teraz ket, ci az o mesiac.. ja som zvykla si dat pred KET mesiac pauzicku, aj ked sa mi nechcelo, ale zdalo sa mi to tak spravne... ale ak sa citis na ketik tak sup. koudy isto nebude proti..ked si dupnes... 😉
lahhelka tak dufam, ze dnesna kontrola dopadla na vybornu 😉

zuzla80
15. jún 2009

Juli veď to je supeeeerrrr - verím ti, že sa bojíš ale uvidíš, že tentokrát to dopadne dobre 😉 Kedy sa chystáš na krv? To by si kľudne mohla aj skôr, tak ako Avaka - ta bola tuším na 11deň, podľa mňa už musí byť hcg krásne vysoké.
Inak Juli len taká otázočka mimo ma napadla - picháš stále ten heparín?

mirinda10
15. jún 2009

zuzli presne tak muzik volal po 2hej kde som ci uz placem na WC niekde v kute bol zvyknuty, ze som vedala poobede vysledok ani som mu nemala cas zvestovat ako som dopadla u dokiho, ze sa uz zblazni no tak musime este pockat

povedala som mu, ze si kupim test a budem pokracovat v testovani ci ciarka priadva na farbe ale, ze si uz nemam nic kupovat ale ja si kupim asi ale az zajtra, boze len nech to rastie ved je ta dutinka iba 3 mm to je nic cierna machula

pozerala som na kukulik test a moj je asi rovnaky, tak ked to porovnam s juli tak tam bude mat machule 2 🙂 🙂

len mam strach aj minule som mala // a potom to kleslo na 15den tak to bude v stredu, preto si chcem kupit test mam stres baby moje bojim, bojim ja sa budem tesit ked budem vediet vysledok

neviem ale dnes pol dna nesiel konik asi robili udrzbu alebo co aj vcera som sa nemohla skoro cely den prihlasit, nie ze by som Vas natahovala ale nedalo sa 😎

Bei, zajtra drzim palce na utz a lahhel cakame na pocet folikulikov 😉

zuzla80
15. jún 2009

Lenik ahoj moja - čo porábaš, už asi niesi v práci, tak vaľuškuješ na terase 🙂

Miriček - kľud a žiadne stresy, aj keď vám baby verím, že máte strach, to asi každá, keď žijeme v takej neistote. Ale uvidíte, že to dobre dopadne. Veď Miri máloktorej vidno dutinku na utz tak skoro - už to je super, že tam niečo videl - a ty si mala najmladších bojovníčkov z nás všetkých, tak neboj, budeme s tebou stískať palce a v kúte na wc plakať od radosti 🙂

lenka20
15. jún 2009

mirindusik 😉 ja na tvojom mieste by som sla na krv aj zajtra.... poobede budes mat vysledky z dneska a na dalsi den vysledky z nasledovneho dna, budes vidiet ako to pekne rastie, lepsie ako cakat potom 2tyzdne na srdiecko...a v strese... ja to tak robievam a hned viem na com som...normalne v labaku ako samoplatca si to daj spravit, nech nema gyndosko keci...aj na testiku pekne vidiet ako ciarka tucnie, ale krvicka je uplne jednoznacna.. ale ja myslim, ze ked bola dutinka tak je to na vybornej ceste...

zuzla80
15. jún 2009

Babulky padám už domov, tak sa majte krásne a hlavne bez stresov 😉 Možno večer nakuknem páááčko 😵

julietka
15. jún 2009

ahojte babulky este raz 🙂

zuzlik mojka ja stale picham ten heparin a dnes som nasla v schranke list z hematologie ze sa mam dostavit 15.6. na kontrolu a to bolo dnes...takze tam budem musiet zajtra volat..nech ma preobjednaju a oficialne som dostala v obalke uz konecne po viac ako troch mesiacoch vysledky z tej genetiky a mam naozaj tu heterozygotnu mutaciu MTHFR tak sa na to popytam..

na krv nechcem ist tak skoro ako mirindik, pretoze este sa moze vselico okolo terminu MS stat, takze pockam pekne do soboty kedy bude 14 dni a buduci tyzden pojdem pekne na krv, nebudem sa dopredu plasit a mam aspon dovod povedat ze mi aj meska MS co dufam aj bude 😵

avka a ty si bola na kolky den od OPU na krvicke? a ake si mala hcg, uz sa mi to nechce hladat 😕

julietka
15. jún 2009

beuska na zajtra ti drzime palciska 😉 nech je kopec kvalitnych folikov

mirinda10
15. jún 2009

julik moj, ja som chcela ist neskor ale doki, ze co mam co cakat tak ma hned objednal, tak uvidime inak ja som bola na krv 12den od ET ( ET bolo 3.6. v stredu ) takze dva dni skor to nie je az take vela neviem kde v ktorom Care sa chodi na 10 den

juli u teba by som sa nebala test je pekny ja som skoro plakala ked som porovnala moj s tvojim, ze co ten moj bojovnik zaspaty robi ked som dva dni pred tebou a ja mam slabsiu ciarku tak som mu vecer dohovorila a ciarka zosilnela aj dnes mu vecer budem dohovarat nech sa pekne tam usalasi v dutinke a nech rastie 🙂

ja sa len bojim mam stale krce v podbrusku, doki povedal, ze si na to mam dat magnezium hned ako pridem domov tak si to dam ale som citala, ze krce mozu byt aj priznakom na potrat este ani bojovnicka nevidim a uz ho stratim co mam robit aby som nemala to pnutie silne a krce????? babky dajte nejaku radu

julietka
15. jún 2009

ale mirik 🙂 nevolaj ho tak ze bojovnik zaspaty, bude z neho rozvazny jedinec, ked robi vsetko od prvej bunky pomalicky a rozvazne 😉 bud nanho hrda 😵

miri keby som vedela kde tak by som sla do nejakeho labaku s dala si spravit test na vlastne naklady a potom by som sla na kotrolnu krv este raz k dokimu

julietka
15. jún 2009

mirik naozaj si daj magnezium aj baby tehulky uzivaju MEGNE B6, ja ho tiez mam a zacnem ho asi preventivne tiez papat.

julietka
15. jún 2009

miri ale tiez mam od vcera take slabunke krce ako pred mrchou, a takisto potom take pnutie zvlastne, ale potom to zasa prejde
a neboj sa, hlavne sa neplas ziaden potrat sa nebude konat, to ani nevyslovuj, pekne si davaj to magnezko, ale max.2 tablety denne vraj mozu tehule

tanitta
15. jún 2009

Miri...ved je to sikulka 😎 uz dava o sebe vediet aj vizualne 😉 ... ved je to super co ta po testoch a intenzite ciarky....inak ale na utz je uz daco vidno cca od hcg 900 a vyssie ci sa mylim?? 😕 😵
krce byvaju hlavne dost v zaciatkoch...mimi velmi rychlo rastie...maternica dostava zabrat... 😝 ..ja som brala magne b6...a acidum folicum... po 12tt som zacala femibion400 a megneb6 stale...
nepripustaj si zle veci...mysli na bobika a mozno budes prekvapena a vykluje sa aj druhy 😅 ....
Juli....no ja by som veru nevydrzala neist skor 😵 🤐 po takom krasnom testiku 😉 ...
Lahel.. akooooo??
Leni, Zuzla.. caute partacky 😉 ...
neviem kto sa to pytal ze naco moč?.. miri tusim?... idu ho veducemu skontolovat v labaku 😎

julietka
15. jún 2009

tanitka, ja som sa pytala na moc 😉 to kvoli tomu ci ste uz zdravi?

lenka20
15. jún 2009

cau tanicka 😉
mirindik ale prosim ta nebojkaj, to je v tehu celkom normalne ze boli brusko, maternica sa roztahuje...magnezko a pohodicka to spravia 😉

lenka20
15. jún 2009

tani citala som opis ako ste odoberali moc, chudatko malicke, ze sa taky krpec musi triafat do skumavky 🙂 🙂

tanitta
15. jún 2009

Julie.. uz sme zdravy;).. ako prislo tak odislo...
Leni... ja som to do skumavy ee... 😝 .. do vyzivoveho poharika to by neslo do skumavky napriamo.. dr je bohovska 😝 inak mame dobre vysledky na stitnu u maleho 😉

lenka20
15. jún 2009

super, ale ja to stale vravim, ze je to dokonale dieta 😉 😵

julietka
15. jún 2009

to je dobre tanitka ze ste zdravi 🙂 malemu sa aspon posilnila imunita 😵

ahoj lenik 🙂 uz dlhsie sa ta chcem spytat...ta moja zvedavost...preco chcete cakat na IVFko az do januara?nechcete skor? 😵

avaka
15. jún 2009

Ahojte 🙂
Kocky,ja tu vzdy pridem posledna... 😒 Ale dnes sa mi to oplatilo...taketo spravicky.. 😵
Mirinda,to je supet,uz dutinka 😕 Tanittka ma pravdu,to bude hcg uz okolo 1000 ky 🙂 Ty si teda dnes 12.den po ET?Bez PK?
Julietka,dobre vyuzita obedna prestavka.. 😀 ale chapem..ja by som asi tiez isla.. 😅 Fakt mam z Vas radost a nase predpovede sa pomaly naplnaju.. 😉
Leni,ze Adamko ako sa triafal do skumavky 😀 ,hned som predpokladala,ze triafat sa musela skor Tanittka 😀
Lahhel,no ako na UZT?Dufam,ze tak super,ako kocky
Bea,na zajtra drzime palciaky
A ja som mala hcg 657,5 11.den po ET s PK

julietka
15. jún 2009

avka a bola si na krv u svojho dokiho, alebo v nejakom labaku? a robili ti aj kontrolny odber?
ja sa preto tak branim ist skor na krv, lebo sa bojim aby to nekleslo a kotrolny odber mi asi neurobia a tiez neviem ci mi vezmi krv ked termin MS mam az vo stvrtok

avaka
15. jún 2009

Zuzlik,a ty uz si sa teda rozhodla?
Tiez si myslim,ze je jedno ako sa rozhodnes,ked to ma vyjst ,tak to vyjde a to vyjde 😉 len to cakanie,ze?

tanitta
15. jún 2009

no baby ja som bola na 10po et bez pk 354 len raz....a potom uz len na utz v R....

avaka
15. jún 2009

Julietka,ja som si vobec nevsimla,ze si pisala... 🤐
Ja som bola u svojho dr. Kontrolny odber mi uz nerobili,potom som uz isla o 5 dni na utz.
Myslim ,ze by si mohla ist na krv aj skor.Teraz si kolky den?Ked uz mas pozit.test pekne.. 😉

julietka
15. jún 2009

baby ja sa tusim necham od vas nahovorit, uz som nalomena a mozno pojdem na krv este tento tyzden, ale kedy neviem ja robim strasne spontanne rozhodnutia z minuty na minutu 😀

avaka
15. jún 2009

Tani a az po 2 tyzdnoch,ze?Ja by som zosedivela... 😒 Ja aj teraz furt stresujem...

julietka
15. jún 2009

avka dnes som po OPU 9 den 😕 je to skoro na krv?

tanitta
15. jún 2009

avi..11dpo(9po et)... som testla doma prvy krat....12dpo(10po et) som bola na krv.. a 18dpo(16 po et)...utz.... takze po siedmych dnoch 😎 bol utz.. som ich ukecala... 😝

avaka
15. jún 2009

Juli,podla mna mozes...V jednom centre,co som chodila predtym sa chodilo na krv 10.den bez PK a potom na kontrolny na 14.den 😉

lenka20
15. jún 2009

julietka, ja som pol roka slamena vdova, tak preto.... inak by som sla do toho hned, ja nevydrzim take dlhe pauzy, ale tentokrat musim...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre