Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

jahoda333
3. júl 2013

Ahojte babenky ake ste mali priznaky po oplodneni ja som treti den od et a citim nejake take napatie v podbrusku a unavu neviem a testik by mal byt uz vidno od 5 dna myslim tak som citala na nete 😉

melisska
3. júl 2013

No ja sa tým netrapim 😀 ja som krásna tehulka 😀
Ale je fakt ze tehu veci veľkosti S a M ma desia 🙂))))

melisska
3. júl 2013

@jahoda333 no ja by som to s tým textilom neprahanala...5 den je skoro, a este podľa toho kolkodnove ti vkladali 😉
Držíme palceky🙂

jahoda333
3. júl 2013

vkladali dvojdnove jednotkovej kvality pockam si ved na dobru spravu sa oplati vzdy cakat 🙂
@melisska

schatje6
3. júl 2013

@schatje6 baby, posuvam si otazku, caka nas v sept. 5.iVF a tuto mobilizaciu kostrce som este neabsolvovala, mate niektora skusenosti? dakujeemmm 😵
Ahojte baby co si myslite o mobilizacii kostrce resp. Absolvovali ste to niektorá? Bola som dnes na masazi u jedneho chyropraktika a vraj mam kostrc posunutu smerom dnu...vraj si mam rozmyslieť ci mi to ma spravit kedze je to nepríjemné. Poradte..

jania023
3. júl 2013

Kocky tak oznamujem v nedeľu bolo opu, mala som 7ziskanych vajok,robili ICSI a PICSI a žiaľ nepodarilo sa im oplodnit ani jedno embryo nikto nevie prečo je to tak,spg bol dobry a vajka tiež tak to ostáva záhadou ale som z toho nešťastná tak som vetila, sak som mala 7vajok tak som bola spokojná že mám tak na 3x

speranza1
3. júl 2013

@jania023 ach jaj, to je mi luto☹... a co ti navrhli ako dalsie riesenie v RF?

jania023
3. júl 2013

@speranza1 skusit to znovu v ďalšom cykle a dúfať..my sme mali uz dávno 2ivf a v pohode sa nám vajka delili až do teraz.. Uz si nedáme PICSI ani ICSI a nechame ich oplodnit prirodzene a iba tie co sa neoplodniasame oplodnime icsi

speranza1
3. júl 2013

@jania023 a vy mate spmg dobry?

speranza1
3. júl 2013

dievcata na dnes sa s Vami lucim..majte este krasny dnik..paaa

melisska
3. júl 2013

@jahoda333 dvojdňové myslím na piaty den neuvidis na teste, počkaj oplatí sa 🙂

jania023
3. júl 2013

@speranza1 áno je dobry nemáme síce vedela aké kvalita je dobre doky tvrdí že sú v norme

melisska
3. júl 2013

@jania023 to počujem prvý krát :(
@speranza1 papapa 🙂 pekný dnik 🙂

dia03
3. júl 2013

@jahoda333 ja mam tiez dvojdnove embryo a dnes 10. den po et a test mi neukazal nic ☹ , ale ja si myslim, ze je to este skoro kedze bolo len dvojdnove a kazali mi testovat az na 15. den, takze stale dufam 🙂

lenka2013
3. júl 2013

@jahoda333 ja som piaty deň po ET a test je negat.,ja dúfam ,že je ešte priskoro aj keď prežívam hrozný stres,že to nevyšlo.

dafy
3. júl 2013

ahojte tak som volala vraj nie desať ale 9 sa dalo oplodniť 🙂 ááááále všetky sa vraj pekne oplodnili a su dobrej kvality tak som štastná jak blcha 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 dufam ze to tak aj ostane 🙂

lienka_1
3. júl 2013

@dafy hovorim, ze budete velka rodina 😀

lienka_1
3. júl 2013

Baby, mohli by ste mi poslat komtakt ma hematogiu v Ba? Usetrite mi kopec hladania poobede. Vdaka! 😉

mimika1973
3. júl 2013

@dafy supeeer dafyyyyyy, riadna plodna sliepocka je z teba tento mesiac, ouhaaaaa, krasa! 🙂 😵 😵
Naozaj krasny rekord mojka, tooolko vajok a aj embryjok, gratulka, proste to je moj sen! 😀 Len keby keby, lebo ja mam clostyl a menopur 75j a zda sa mi to malo na takyto rekord, tak sa straaasne bojim ako dopadnem ! 😒
Budete mat PK teda? a urcite aj nanuciky z takehoto super vyberu! 😵 😵
Kolko das vkladat, jedno ci dve naraz?
Ozaj, ty si mala ten clostyl ci nie k tomutu? Ci len cisto ako pises 6dni Menopur a 3 dni Merional? a preco kombinaciu tychto dvoch injekcii? myslela som si, ze ide o rovnake hormony, zeby bol nejaky rozdiel medzi nimi teda?
A zacinala si menopurom ci merionalom, ci si ich miesala dokopy? to doki takto navrhol tieto dve znacky hormonov? 😉
A oboje po 150j si brala, ci miesala? A OPU na kolky den si mala cycklu? Brala si aj Orgalutran a potom ten Pregnyl?
Boze, ja ta tu ale bombardujem otazkami, sorryyy mojka....ale som tak stastna tomuto vasmu rekordu! 🙂 🙂 😵
a drzim palceky aby si uz konecne bola letna tehulka, musis, inak to nebude, hlavne z takejto kraaasnej urodicky! 😉 🙂

mimika1973
3. júl 2013

@dafy a mali ste ICSI ci aj PICSI? 😉

melisska
3. júl 2013

fuha, ja som normálne zaspala na hodinu 😀

melisska
3. júl 2013

@dafy kraaaasa 🙂 ty naša blška 😀

jahoda333
3. júl 2013

@dia03 ahoj aj mne tak kazali uz nebudem skusat a budem verit ze to bude ok 😉

vlasatica
3. júl 2013

Ahojte dievcata. Po neuspesnom Ivf tu na slovensku yvazujem nad brnom. Mam sice schvalenu ziadost v martine.ale aj tak vyhrava brno. precitala som uz kopec stranok ale mam len zmatok. Chcem sa opytat ako sa objednat na kobzultaciu a ktoreho doktora si vybrat. a ako je to s platenim 😉

sarasota
3. júl 2013

@ria191 ahojcek presne tak este zajtra a v piatok podvecer juhuhuuuuuuuuuu Makarska a potom sa uvidi 29 .pojdem pre vysledky z hemato a svagrinka mi volala ze sa jej ozval doktor co sa o mna staral v Blave ze by ma chcel pred dalsim pokusom vidiet a preklepnut ma ci je vsetko v poriadku aby sa nieco zase nepokaslalo 😒 Tak sa budem ladit na tehu vlnu a ked pridem tak cakam len same pozitivne spravicky a nepozabijajte sa mi tu babenky 😀 😀 😀 😀 😀

sarasota
3. júl 2013

@amali coto coto kazda zena je pekna ked je tehotna ved rastie v tebe novy zivot a nie jeden ale dva 🙂 🙂

melisska
3. júl 2013

@sarasota
Super 🙂)) uzite si dovolenku 🙂)))

sarasota
3. júl 2013

@melisska Dakujem.Opatrujte sa mi . 🙂 🙂

andy175
3. júl 2013

@dafy to je super, gratulujem!!! len nech sa pekne vyvíjajú 🙂

melisska
3. júl 2013

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre