Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

nelly3
16. júl 2013

@izzie27
to fakt robili ti punkciu? lebo mne tu moju uz 2x odsavali a vzdy po chvili sa opat naplnila tekutinou (teda ak mas cystu cokoladovu - endometrioza) a v brne mi ju praveze vobec nechceli odsat, ze naco, nema to vyznam hmm divne 😕

mimika1973
16. júl 2013

ludia, ja sa bojiiim, ja neviem, ci mam do toho vobec ist este! 😒
Ako keby som uz tomu absolutne neverila, cudne, ze? zeby intuicia vnutorna? 🙄

mimika1973
16. júl 2013

@tancik no liecba pokope uz, ale bojim bojim sa do toho znovu pustit!
Co ak to zas nevyjde? a zbytocne si robim nadeje? hoci ide o Brno a ich reputaciu?
Tych sklamani som uz tolko prezivala a tolko dufala, ze uz na zazraky moc ani neverim, ale ktovie, mozno hadam nastane daky! 😕

nelly3
16. júl 2013

@mimika1973
jasne, ze nastane vid melisska 😉

danalesa
16. júl 2013

Ahojte, predam gonal 900 (exp.11/13), menopur 10*75 (exp.9/13) a decapetyl 7ks (exp.3/14). Cena dohodou - som samoplatca. V piatok cestujem z BA na vychod, takze by som mohla dorucit v chladnicke (autom) aj osobne - ak ma niekto zaujem, mozte mi napisat na mail :danielalesa@gmail.com

lenka2013
16. júl 2013

Dievčatá nezostalo Vám niektorej niekoľko ampul Menopuru,ktorého by ste sa potrebovali zbaviť.Mne by pomohol

vivianamk
16. júl 2013

@falin jej dakujem, to si ma potešila. treba v reprofite aj oraziť nejake tlačivo, či stačí doniesť prijmovy doklad? merional som mala tri balenia, ale dnes na ultrazvuku sme zistili ze este su male folekulky 8mm tak si este dokupim asi jedno balenie a čakam na e-mail od doktorky z reprofitu. znašam ho fajn, necitim dake reakcie. ale za to dnes pri ultrazvuku ma riadne zabolelo ako mi doktorka pritlačila na ľavy vaječnik 🙂 to sa mi nikdy nestalo, tak sa tam niečo deje _🙂 dikes teda za radu.

vivianamk
16. júl 2013

@tancik nam povedali ze ihned ked budem mať po hysteroskopii

melisska
17. júl 2013

Dobré ranko 🙂
Ked to po čom veľmi túžite vysielate denne v myšlienkach do neba, ono sa vám to určite vráti v reálnej podobe,nevzdavajte to, aj ked to boli 🤐

vrabcek24
17. júl 2013

@melisska no vidíš, ja vysielam už roky a nič, tak idem za psychologičkou, či náhodou nemám poruchu vo vysielači 😀

melisska
17. júl 2013

@vrabcek24 ja som vysielala 18 rokov 😉

vrabcek24
17. júl 2013

@melisska no potom mi ešte 5 rokov chýba 😠

skaredekacatko
17. júl 2013

@izzie27 ja by som chcela ísť v auguste po nanuka.

falin
17. júl 2013

@jahoda333 - blahozelaaaaam, krasny vysledok 🙂

@tancik - ja som isla po laparke hned v dalsom cykle a zadarilo sa 😉

@izzie27 - dobre ze je prec, v auguste ide Nelly

melisska
17. júl 2013

@vrabcek24 nemusi to byt toľko rokov 😀 ja len, aby ste sa nevzdávali

falin
17. júl 2013

@mimika1973 - mimi, tie pocity su normalne. Aj mna to niekedy prepadne, ale clovek musi verit, ze sa to raz podari. Pozri na Bibi, ktora ma po x-neuspechoch krasne dvojky a ne Melissku. Odozen pochybnosti a nastav sa na pozitivnu vlnu 😉

falin
17. júl 2013

@vivianamk - takze ty si trosku dopredu, ja idem na utz v piatok, tak som zvedava ake budu foliky. Ja mam v protokole 6ks merionalu (na 6 dni), potom uvidime podla utz. Ku komu chodis? Ja k Stelclovi.
Do poistovne davas fakturu + lekarsku spravu z ivf (tu ti daju v rf). Uz ti odpisala dr? kedy ides na dalsie sono?
Drzim palceky 🙂

natali225
17. júl 2013

@jahoda333 ahoj ja som mala na 14. deň hcg 950 a čakám jedno 😉

mirkakn1
17. júl 2013

@lienka_1 je mi to velmi, velmi luto :(

ria191
17. júl 2013

@mimika1973 "úďo to je naprosto normální" také myšlienky alebo pocity máme asi skoro každá tu na koňovi, keby sme to vďaka nim vzdali tak tu nie je nikto. Kto nebojuje ten nevyhrá a ak sú € tak nie je o čom 😀 😀 😀. Pekne krásne to hoď za hlavičku makovičku a šup do boja nikto nevie dňa ani hodiny 😀 😀 😀 čo ak možno teraz hm?????????

dafy
17. júl 2013

takze hlásim 10deň test biely takže je koniec vobec neviem co robím zle ze sa to nechce u mna uhniezdiť....

melisska
17. júl 2013

Mne sa zdá, ze Dafy má do soboty aj zákaz MK 😔

melisska
17. júl 2013

@dafy naraz , nic nerobis zle pošlem správu

lienka_1
17. júl 2013

@izzie27
@tancik
@bergalm
@tinka9075
@buba08
@jahoda333
@mirkakn1 Dakujem za povzbudzujuce slova!

karinuska22
17. júl 2013

@zuz123 Mne lieky kazal STelcl vyadzat postupne, teda postupne po par dnoch zmensovat davky, ze nech s tym neseknem naraz ale pekne postupne.

karinuska22
17. júl 2013

@lienka_1 A mas urobenu hematologiu, imunologiu, genetiku??? A hysteroskopiu mas??? Mozno je niekde nejaky skryty problem este. Stitnu zlazu mas v poriadku?? Je mi to velmi luto.

lienka_1
17. júl 2013

@karinuska22 Hemato je ok, genetiku nemam, ale embrijka boli krasne, stitnu zlazu mam kompenzovanu dlhodobo no a imunologia bola komplet zla. Mala som intralipidovu infuziu aby protilatky nerobili neplechu, ale nepomohlo. Hystereskopiu nemam, Koudelka povedal, ze nie je nevyhnutna, aj ked po tomto ak este budeme mat sancu zabojovat, tak asi budem na nej trvat. Mam aj jednorohu maternicu a myomy, takze zbierka diagnoz je viac ako pestra 😖 Aj napriek tomu nam Koudy vravel, ze mame 40% sancu, co je celkom pekne cislo....este sme asi nevycerpali tych 60% neuspechu 😠

karinuska22
17. júl 2013

@lienka_1 Tak to je naozaj pestre. A musis byt uz zufala z toho vsetkeho. Drzim palce, ak sa rozhodnete pre dalsi pokus. Nadej je, ze mozno este neprisiel ten spravny cas. Ten moj spravny cas nastal az v 40tke. Aj ked este stale neviem ako dopadneme. Bojim sa, ci je vsetko v poriadku s babom.

mimika1973
17. júl 2013

@dafy ahoj, to mi je luto moja! 😔
ale pevne verim, ze na severnoml pole ta cakaju ti spravni bojovnici! Mozno ze su ovela lepsi a kvalitnejsi aby dozreli na tych 9 mesiacov, lol! 😉 Takze to nevzdavame, dobre?! 😵 Vsak z tolkcyh blastikov, aby sa neurodilo babetko? to mi ani nehovor! 😉 Lebo inac do toho ani nejdem, ked uz nemam v co verit! 😖
Posielam pusinky, a sup pod na KET! Pojdeme do toho takto spolu, nech nie som samaaaa!!!

mimika1973
17. júl 2013

@lienka_1 ahoj, Koudy urcite nade dake dobre riesenie, aby to uz vyslo! aj napriek pestrym problemom, je tu urcite sanca, ked to aj on tak tvrdi, slovo lekara! 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre