Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ivka3901
27. okt 2014

@vernazza my sme tam prišli pred 11 a nakoniec nás zobrali až okolo 12 posledných ako si vyzerala mňa podla fotky uvidíš?no alchemilku som pila aj ja potom som brala vitamíny FERTILCARE a aj po vklade som jedla ananás 😒 asi to nie je dosť 😒 urobím si r. imunologiu aj hematologiu

ivka3901
27. okt 2014

@sasa1983 ani sa nepýtaj vlastne 6 IVF kedže som mala zakždým málo vajok aledvaj bolo na vklad a na túto možnosť som nahovorila muža museli sme si zobrať požičku a je to na nás dosť už nevládzeme a tak sme rozhodnutý,že toto nevyjde ideme si adoptovať 😒

sasa1983
27. okt 2014

@ivka3901 hm...no dosť. A koľko z toho v RF?

ivka3901
27. okt 2014

@sasa1983 no my sme všetky IVF absolvovali na SK v GF v blave a v RP po prvý krát 😒 a dr. nám slúbil,že spraví všetko preto aby sme mali to bábo a verila som mu,ale teraz ..................no neviem či sa mu to podarí naplniť a vlastne nás ešte nahováral na nativ či soft a já som mu nato povedal,že sú to zbytočne vyhodené peniaze do luftu,ked slabo reagujem na stimuláciu s vysokými dávkami hormonov ☹

ivka3901
27. okt 2014

@sasa1983 že v blave v GF sme boli na všetkých 4-5 pokusov kedže 4 pokus bol stopnutý pre zlú reakciu a tak sme išli na 5 pokus ☹

sasa1983
27. okt 2014

@ivka3901 hm...ten zatracený GF 😢 , ja by som v žiadnom centre toľko nebola, a už vôbec nie v GF...Ale máte mrazáčikov, nie?

haimi
27. okt 2014

@ingrid0105 aj tebe pekny dnik 🙂 dnes som po dovolenke nastupila do roboty a snazila som sa hned nenasrat 😠 . Jaj, ako mi to tam lezie na nervy, este ze mam zlate kolegyne

haimi
27. okt 2014

@lenka54321happy zatial v pohode. Dnes som isla po dovolenke do roboty, tak som snazila nerozculit. Strasne pocasie, skoro som v robote zaspala. A ty, ako sa citis? 🙂

ivka3901
27. okt 2014

@sasa1983 no vidíš as odstupom času to beriem inak 😒 o čo sa stalo už sa neodstane neviem fakt čo by som ešte mohla spraviť pred KET aby bolo úspešné 😒

zabka1124
27. okt 2014

@diska super ciselko🙂

zibi
27. okt 2014

baby mam otazku .oplati sa muzovi kupit profertil alebo je lepsei poskladat vitaminy? pozerala osm na zlozenie tak veru mi pripada ze ked mu poskladam vitaminy, tak nas to lacnejsie vyjde a aj vacsie mnozstvo

skaredekacatko
27. okt 2014

@zibi profertil je len o peniazoch muz bral tri mesiace a nic. Opytaj sa v centre ci by muzovi nepomohlo pichnut hormon tri krat za tri tyzdne ze to zvysuje pocet a mozu byt kvalitne

haimi
27. okt 2014

@ina7 zatial sa snazim nestresovat a som v klude. Ani sa mi tomu moc nechce uverit. asi nikdy neuverim, ze sa neda rozoznat mrcha a zaciatok tehu. Je to pre mna totalna zahada. Zatial som si urobila len jeden test a rozmyslam ci urobit aj dalsi, ci tmavne. Za kolko dni to ma zase zmysel?

zibi
27. okt 2014

baby mam otazku .oplati sa muzovi kupit profertil alebo je lepsei poskladat vitaminy? pozerala osm na zlozenie tak veru mi pripada ze ked mu poskladam vitaminy, tak nas to lacnejsie vyjde a aj vacsie mnozstvo vitaminov

zibi
27. okt 2014

@skaredekacatko no nam to neodporucal androlog - pichanie hormonov 😝

haimi
27. okt 2014

@gagirl dakujem, si zlata. Presne ako pises, priznaky su zahada. Netreba sa asi dopredu stresovat. Uz len nech to vydrzi 🙂

skaredekacatko
27. okt 2014

@zibi aha tak nic ale profertil je drahy a nam nepomohol to fakt vyskladat a zmenit stravu za zdravsiu ak nema

sasa1983
27. okt 2014

@ivka3901 už si písala, čo si všetko robila....viac sa nedá, možno sa uvoľniť, my sme po KETe šli na tour de Brno a kávu a normálne som fungovala. ale to sa ľahko hovorí...ja viem.

zibi
27. okt 2014

@skaredekacatko no asi poskladam vitaminy ..pozerala som na zlozenie asi sa to neoplati fakt

diska
27. okt 2014

@zibi profertil urcite nie,nam pomohla kyselina listova a tiez pre muza je dolezite D.

zibi
27. okt 2014

@diska listovka a o kolko sa mu to zlepsilo?

diska
27. okt 2014

@zibi bral tu co je na predpis 2x denne ,neviem o kolko ale sa nas pytali co sme robili,ze je to omnoho lepsie..cisla ti teraz nepoviem,moj muz ale pil pomne aj vsetky kvapky co som ja uz nechcela 😀 napr.femigard.

haimi
27. okt 2014

@diska ahoj uspesnica, robila si si aj viacere testy, alebo len jeden? Ja som si urobila vcera a rozmyslam, ze by som si urobila este jeden ci tmavne, ale neviem po akom case, aby to malo zmysel. Dakujem 🙂

zibi
27. okt 2014

@diska super .predpokladam to acidum folikum to beriem aj ja tak mu to supnem 😝

zibi
27. okt 2014

@diska a blahozelam velmi prevelmi .. 😉

lenka54321happy
27. okt 2014

@haimi
Ahoj ja ok....snazim sa nestresovat....ale je to tazke...v kuse na to myslim a bojim sa....
Vies uz som mala 2x pozitivny test a nevyslo to...tak sa strasne bojim....ach nech ma toto stastny koniec....bo toto na zblaznenie....
Ty sa ako citis? Ake mas priznaky? A test skus hej druhy...moj bol tmavsi tak som rada....ach ale na sono/krv idem az o 2 tyzdne ☹((

haimi
27. okt 2014

@lenka54321happy tak to ja radsej nad tym ani nerozmyslam, ze by to nevyslo. Zacali ma boliet prsia, ale to len 2-3dni dozadu. Brucho ma este boli, ale ze vraj je to normalne. Nie je to nic take tragicke, co by sa nedalo vydrzat. Neviem, kedy urobit druhy test, asi az v stredu rano.

diska
27. okt 2014

@haimi ahoj ja som sa bala testovat strasne,dnes som bola na krv ale test som si robila na 12 den .

@zibi ano presne tie ja to mam z hematky na predpis tak mu davam,dakujem ,zatial sa bojim tesit ,zajtra ma caka intralipid 😝

diska
27. okt 2014

@zabka1124 😉

haimi
27. okt 2014

@diska na 12 den prvy test? A potom krv? Ja som to nezvladla uz na 10, ked mi mrchala meskala 2 dni. Rozmyslam ci si urobim este jeden, alebo pojdem rovno na krv. Len to pojdem asi az buduci tyzden ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre