Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

skaredekacatko
10. nov 2014

@tinkatinulka ja som sa objednala na utorok o tyzden .

benny11
10. nov 2014

@balance mala som 1 puregon, ten som mala z 1 IVF, a v Brne mi dali fostimon+clostylbegyt

tinkatinulka
10. nov 2014

@lienka_1 no ja len okolo toho tak pobehujem viem že mi je z bielej muky zle ale ja mam reflux..a este daky hakovy tvar a este aj daco ine a zapaly sa potom len u mna hamžia , dec kontrola ak sa to nezlepsi juhu hadica 😝 😝 😝

tinkatinulka
10. nov 2014

@skaredekacatko super tak budes mat skor výsledky cakam že tak o 4-5 tyzdnov budu postielat takže u nás až januar.ale ja sa nikam neponahlam..

balance
10. nov 2014

@benny11 a kolko vajok si mala? som zvedava, co ja dostanem... a podarilo sa?ci cakas na vysledok este?

rebeka33
10. nov 2014

@benny11 a to keby si zazila Hredzaka v splne .bol este horsi 😝 . Stratene 4 roky.hlavne ,ze sme nasli rf. Ja som to aj babam na teme spln radila a niektore su tu a dokonca su mamky a tehulky🙂.

benny11
10. nov 2014

@balance vajíčok som mala 9, z toho 7 sa oplodnilo, zajtra idem na krv, nech potvrdí aj krvička 😉

benny11
10. nov 2014

@rebeka33 ja absolútne neľutujem, mám pocit, že len zarábajú na našom nešťastí, zhrabnúť čo najviac peňazí, mali sme schválenú žiadosť 5 mesiacov a len to naťahoval....... myslím, že tento "pán doktor" mi úplne stačil

speranza1
10. nov 2014

@lienka_1
@dalida ahojte krasavice.... tak ako sa Vam dari????

balance
10. nov 2014

@benny11 Tak potichucky gratulujem 🙂 a ake problemy ste mali?

speranza1
10. nov 2014

@janikajanka ja mavam kratky protokol... clostil+ merional.... zvycajne 2-0-2...alebo 1-1-1 clostil+ 150 jednotiek merionalu.... 😉

rebeka33
10. nov 2014

@dalida je to krava. Teraz tu bola.taka co poucuje a netusi. Su to vacsinou zmagoreny fanaticky ludia. Zviknem im povedat. Pomoz si clovece aj boh ti pomoze. Takze ja som si pomohla a potom uz to aj tak bolo na ....... a vvacsinou to zaberie ak maju aspon trochu mozgu na premyslanie. Kaslu na nu a nestresuj sa. Ak chces chod do ria laboratoria na kukucinovu 5 odoberu ti krv ado 2-3hodin mas vysledok a stoji to 10e cca. Drzim palce. A cakam dobre spravy.

dorotka66
10. nov 2014

@rebeka33 už ho našťastie vyhodili 🙂 to bol najhorší lekár s akým som s v živote stretla....

bergalm
10. nov 2014

Ahoj kocky,mam taku otazku zoberie mi doktor krv kvoli HCG aj poobede?Moj totiz ordinuje STR. a STVRTOK az poobede,chcela som ist az ked testnem RF testom v den kedy mi kazali a to je STREDA dakujem za odpoved

haimi
10. nov 2014

@janikajanka ahoj a nechces sa s otevrelom dohodnut, nech ti skusi dat stimulku bez tabletiek, len injekcie ? Stale do teba rve tie tabletky a nic.... Ja som povedala po prvej stimulke Marcelovi, ze clostil ani nic podobne nechcem, ze chcem vyskusat len injekcie. Mozno si z toho vsetkeho prestimulovana a treba to trochu zjednodusit. Ja som si preto dala len gonal, lebo ten ma len ciste FSH, bez LH a zabralo to

ludinka
10. nov 2014

@bergalm tazko povedat.........ja ked som bola takto na krv, tak som si ju musela sama zaniest do laboratoria a potom si tam ist o 2 hodiny po vysledok, ide o to ci tam ma lekar poobede sestru a ako maju zabezpeceny odvoz vzoriek do labaku...

diska
10. nov 2014

ahojte baby,tak vcera sme skoncili na pohotovosti zacala som krvacat jasno cervena krv ☹ stalo sa to po tutu mutu ,akoze nebol to normlane tutu mutu len sme sa tak hladkali a ja som bola z toho velmi vzrusena no a potom som sla na wc a krv,plac ,panika ,stres,na chvilu som lahla ale kedze to neprestavolo tak pohotovost,zobrala ma uplne mlada doktorka,povedala som jej co a ako,chcela ma vysetrit normlane kliestami co som odmietla,ze nech spravi len utzv,videla nasu bublinku a aj akciu srdiecka,povedala ,ze nevie preco krvacam a mozem ist domou,mam prist len ak by sa to zhorsilo a silno som krvacala snad to nepride a nebude uz potom neskoro ☹ .Velmi chcem aby s nami nasa laska ostala.

ludinka
10. nov 2014

@diska ☹ ach to mi je luto- taketo stresy, no tak len pekne doma oddychuj, a teraz este krvacas?
dufam ze nie, ono naozaj v tehu sme ovela viac prekrvene takze sa moze stat ze zena zacne krvacat pri vzruseni, dolezite je aby to preslo.....hlavne ze je bublinka v poriadku
moja kamoska bola vdaka tutu.mutu 2x v nemocnici vzdy krvacala ale nastastie vzdy jej to preslo-ona ma varovala aby som si dala nato pozor, tak my s mm mame post 😀

diska
10. nov 2014

@ludinka ano preslo to ,na pohotovost sme boli okolo pol jednej v noci,potom to uz ustalo ,do rana bol klud ale aj tak sa stale kontrolujem a bojim.No ja uz ziadne tutu mutu nechcem veru 😝 Som to vravela aj tej doktorke,ze ci to moze byt dovod ale ona nato akosi nereagovala,ja som navyse aj na fraxiku a anopyrine tak prekrvenia asi az az.Tu kamosku aj nechali v nemocke?

lienka_1
10. nov 2014

@evka98 Posledne 2 ivf boli bez transferu. Pri 5. Ivf sa vajicko neoplodnilo a pri 6. pokuse sa postupne prestalo vyvijat a tak nas doki na 5. den vratil od Hybe spat domov. A toto uz bude posledne. Koncime, myslim, ze je cas.

lenka54321happy
10. nov 2014

Baby stale sa trasiem....neverim tomu!!!
Ale videla som bijuce srdiecko!!! Neuveritelne som v soku!
Ale strach ma nepresiel obzvlast led spinenie zosilnelo ☹((
Ach ja sa uz chcem len tesit!! Uz sa nechcem bat!!!

lemoni86
10. nov 2014

@diska ach moja... nastastie bolo vsetko vporiadku... inac ja som sa s mm tiez hladkala, aj sme sa chceli tutu mutu no sme to nakoniec nechali tak, ja som bola tiez vzrusena, orgazmus vsetko, no nastastie sa nic nestalo... to bolo pred tyzdnom.. potom som si ale zacala citat ohladom toho veci, tak sme nic vobec neriesili.. pohram sa s mm a tym to hasne..no som uz tiez jak na ihlach z toho 😀 ...pretiahla by som mm hned 😝 sa mi sniva kazdy druhy den uz o tom ako sexujeme 😝 😅

lemoni86
10. nov 2014

@lenka54321happy moja ved uz sa mozes tesit.. !! tak do toho ! kup si nejaku vlnu a ustrikuj daco bublinke.. a gratulujeeem 🙂

evka98
10. nov 2014

@lienka_1 No neviem kolko mas za sebou vkladov. Ale ak vela tak moze byt imunologicky al. geneticky problem. Ale to uz mas asi vsetko povysetrovane. 😒

diska
10. nov 2014

@lemoni86 ja uz radsej na tutu mutu ani nepomyslim,dame si medzi seba klince 🙂

lemoni86
10. nov 2014

@diska no jo 🙄

diska
10. nov 2014

@lemoni86 ty si teraz v ktorom tt?

janikajanka
10. nov 2014

@haimi ahojky, tebe potichučky držim palčeky.... no ja neviem čo mám robiť, ja som to otevrelovi celé zrekapitulovala, zdôraznila že sa vždy skoro robil odber on mi vymenil clostil za druhý liek, tak nevieeeeeeeeeeeeem čo mám robiť ☹ a ms pred dverami. nechcem sa ho furt vypytovať aby si nemyslel že mu neverím. fakt neviem čo mám robiť ☹

dalida
10. nov 2014

@rebeka33 dakujem za povzbudzujuce slova. Uz mi je fajn.... Krvicka uz je odovzdana, zasla som pocas obeda k svojej lekarke... zajtra budu vysledky. Kontrolny tt som si robila tiez na obed... foto je rozmazane, ale zial nemam lepsi fotak.

dalida
10. nov 2014

@speranza1 speri, ahoj. Ja sa mam celkom fajn... mam respekt.... a z trpezlivosti mozem skusky skladat 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre