Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

gerdusha
2. jan 2015

ja som proste citala, ze je to tym...

franzziska
2. jan 2015

baby po vklade ste boli PN? lebo nejake 3-4 dni sa neoplati byt...ze ci az tyzden alebo viac sa ma zostat doma alebo bol niekto na PN aj pocas stimulacie?

freyahope
2. jan 2015

@franzziska závisí to od toho, akú máš prácu. Vyslovene mi PN po vklade neodporúčali, možno si tak na jeden deň vziať dovolenku pre dobrý pocit, ale povedali mi, že mám normálne fungovať a nie ležať. Stimulované cykly som mala v lete a keďže som učiteľka, mala som šťastie, že mám dovolenku. Počas stimulácie ma dosť boleli vaječníky, bola som fakt rada, že som doma. Uvidíš, ako sa budeš cítiť.

franzziska
2. jan 2015

baby a kde zozeniem inj. striekacky prazdne do menopurov pregnylov atd??

nelly3
2. jan 2015

@franzziska
v lekarni alebo ked si zoberies menopur atd. z RF tak tam ti daju tiez 😉

gagirl
2. jan 2015

@tixx je to jedno podla mna..a hlavne ak ide o prve dieta...ked som bola mladsia som tuzila po dcere ale teraz mi to je uz fakt jedno..hlavne je jasne nech je zdravucke..🙂.tak pekne tehulkovanie a nech vam dni rychlo utekaju do 14.🙂a dakujem..dam vediet aj ja..ahoj🙂

gaga83
2. jan 2015

@mimika1973 krasny drobcek 😀

haimi
2. jan 2015

Kocky, kedy mi zacne zase normalne travit ? ☹ Uz som z toho nestastna. Vsetko co zjem po 17hod mi nestravi ani do pol noci. Bude to v druhom trimestri lepsie, alebo ani nie. Ked mi je aj v noci tazko, tak mi pomoze len zivocisne uhlie. Uz som v 14tt, tak cakam na zmenu ako na spasenie 🙂

speranza1
3. jan 2015

@haimi ahoj moja... Ja mam teraz to iste... Som naduta jak taka koza... A tie krce... Ale aspon viem, ze som tehu 😝 😀 😀 😀 ...

tinkatinulka
3. jan 2015

@speranza1 ahoj mamina tak ako v novom roku? este spinis alebo konecne klud..a ako si zvladla sviatky z postele?

speranza1
3. jan 2015

@tinkatinulka no caules... Zvladla som vsetko... Najhorsie bolo hovorit kazdeme preco neprideme tam a tam a pod. Ale inak v pohode... Naposledy som spinila 31veho odvtedy nic... Ale to spinenie pride kedy chce.... Vcera ma trapili strsne krce... Bola som zduta jak koza... No a dnes pre istotu ma boli hlava.. Mazem si ju s tym cinskym smradlavym zazrakom... 😀 😲 😀 Dufam ze ked pojdem na kontrolu toho 12steho, tak uz to bude lepsie a hematom tam uz nebude a babatka budu take ako maju byt a ze srdiecka budu bit ako zvony... Inak to cakanie je dobry stres 😅 😅 😅 ... A ty? Ako?

tinkatinulka
3. jan 2015

@speranza1 to to poznam tie vyhovorky preco lezim a podobne..ja som to zvalila na uraz krizov..ale super no len lezkaj až 12teho? uff to je daleko no hadam bude vsetko oki už budes 11tt nie?

speranza1
3. jan 2015

@tinkatinulka no dnes som presne 8+0tt, cize zacinam 9tt na dalsiu sobotu to bude 9+0tt, takze zacnem 10tt, ked sa nemylim... Jaaaj tak prosim toho hore, nech babatka su tam a nech rastu tak ako maju a nech im pekne biju dalej srdiecka...

ingrid0105
3. jan 2015

@speranza1 len sa pekne opatruj, oddychuj a uvidis vsetko bude v poriadku 🙂 velmi ti drzim palceky 🙂

speranza1
3. jan 2015

@ingrid0105 dakujem.. Aj ja sama si drzim palce 😀 😀 😀

ingrid0105
3. jan 2015

@speranza1 to ti verim, ale musis verit ze tentokrat to bude ok a vy budete rodicia 🙂 ja idem do martina k doc.tomasovi budem zas mudrejsia a 26teho k Marcelovi do Brna. Mu poviem ze teraz sa zbavil vsetkych sloveniek lebo su tehule tak nech sa mi patricne venuje 😀

ivka3901
3. jan 2015

@ingrid0105 no no no a ešte ja som zostala ☹

speranza1
3. jan 2015

@ingrid0105 😀 😀 😀 vyborne.... Ja som mu este pri 6tom ivfku povedala ze ho uz nikdy nechcem vidiet radsej... Ale tak este sme sa videli dva x.

speranza1
3. jan 2015

@ivka3901 ty uz budes teraz na tutovku tehu ... Uvidis.. Len ber lieciky 😉

ivka3901
3. jan 2015

@speranza1 moja ešte neberiem nič len som si naordinovala kondomový p.styk kddže tvorím tie protilátky,ale ešte stále čakáme navýsledky z r. imunologie až 20 januára máme a hematologiu mám ok aspom dačo 😒

speranza1
3. jan 2015

@ivka3901 aj tak by som preventivne uz zacala uzivat medrol/prednison... Mne tiez nic nenasli a beriem aj heparin a aj medrol.... A keby to teraz nevyslo tak by som skusila intralipidy.. Na 100%

ivka3901
3. jan 2015

@speranza1 no ťakto nemá mi ho kto ani predpísať a tie intralipidy si chcem dať teraz aj ja určite a aj tak naKET pojdeme asi az v marci alebo aprili takžedovtedy mám času ešte

speranza1
3. jan 2015

@ivka3901 super... Budem ti drzat palce.. A predpise ti ti aj tvoj gyndos 😉

ivka3901
3. jan 2015

@speranza1 jáj to nie moja gynekologička je neochotná v tomto už som to raz tak chcela od nej 😖

franzziska
3. jan 2015

@speranza1 tebe nc nenasli a stejne si brala tie lieky jako prednison...ako sa to dalo? a ved kde nic nenasli tak preco si ich brala?

lenka54321happy
3. jan 2015

Ahojte baby, dufam ze sa Vam dari....
Chcem sa Vas opytat asi hlupa otazka ale...zacinam 15ty tyzden (neuveritelne) a rozmyslam ze by som chcela chodit tak dva krat do tyzdna pravidelne plavat...ale tu na SVK mi cele rodina hovori, ze by som nemala, ze este nejaku infekciu chytim a tak....co si vy o tom myslite? Dakujem pekne

speranza1
3. jan 2015

@franzziska preventivne, pretoze uz nevedeli co so mnou....

speranza1
3. jan 2015

@ivka3901 mne to predpisali v centre a raz aj hematologicka

speranza1
3. jan 2015

@lenka54321happy no moze to byt... Ale su tampony napustene takym specialym niecim mastnym a su urcene presne na kupaliska... Skus sa poinformovat, ci to mozu aj tehulky...

lienka_1
3. jan 2015

@speranza1 Juj Speri, kazducky den na Vas myslim! Jasne, ze aj na ostatne tehulky a cakatelky, ale Sperca je momentalne urgentny "pripad" 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre