Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

gagirl
27. jún 2015

@janikajanka dnes mali nejaku poruchu linky..dakujem..aj ja vam drzim palce..kedy idete na vklad?v pondelok?

sarasota
27. jún 2015

@gagik Gratulujem je krasna 🙂

lenka54321happy
27. jún 2015

Baby tak vcera sa nam narodil maly poklad, nebolo to jednoduche ale zvladli sme to! Stale neverim ze to pisem! Tak som sa tesila na tento moment a prajem to kazdej jednej z Vas ❤️

speranza1
27. jún 2015

@lenka54321happy blahozelaaaaaaaam a prajem vela zdravicka a trpezlivosti a siiiiil....

vernazza
27. jún 2015

@lenka54321happy Gratulujem veľmi!! Tak už tá jesenná várka prináša úrodu! A koľko bolo stresikovania na začiatku, pamätáš? 🙂 A ako si to skvele zvládla.. Nech ste zdraví hlavne a rýchlo si na seba zvykáte! 🙂

gombicka
27. jún 2015

@lenka54321happy och moja, to uz tak rychlo zbehlo?! gratulujem a tesim sa s tebou!

tinkatinulka
27. jún 2015

@lenka54321happy gratulujem 🎊 nech ste zdraví a šťastní

cmudlo
27. jún 2015

Dievčatá, čo ste brali (aké vitamíny. ..) pred ivf a ako dlho? Ja zatiaľ beriem calibrum baby plan a mám aj inofolic. Ale neviem koľko predtým sa má brať a koľko krát denne - 1, alebo 2x denne? Kedy začať piť Alchemilku? Ešte som na niečo zabudla?

zabka1124
27. jún 2015

@lenka54321happy Gratulujem; ), hhuraaa uz sa zacinaju rodit dalsi reprofitacikvia🙂! ! Prajeme len to naaaj🙂!♥♥♥♥♥

skaredekacatko
28. jún 2015

@lenka54321happy gratulujem dalsi repeofitacik.

misenaf
28. jún 2015

Dievcata boli ste na laparoskopii v Rf a dali si to refundovat na Sk?

bergalm
28. jún 2015

@lenka54321happy jeeej gratulujem mooooc tak uz to vypuklo som zvedava kto bude dalsi 🙂

speranza1
28. jún 2015

@bergalm no ty budes dalsia😁😁😁

santeema
28. jún 2015

@lenka54321happy velmi gratulujem, nech ste zdravi...ako sa to rozbehlo...ty, gagik....🙂

santeema
28. jún 2015

este som chcela baby...aj ja to mam uz za sebou v piatok 26.6.2015 o 9.50 sa aj mne narodil alexik 364O g a 51 cm. sla som sekciou, maly mal pupocnik okolo krku, dalo sa to prezit, uz som celkom fit, len som nemala pristup na internet, lebo som bola na jiske a potom som nemala notebook, tak pisem neskor. vsetkym dalsim tehulkam drzim palce velmi, neviem ktora je teraz na rade, ked sa to tak rozbehlo🙂. a budem mysliek na lienku, mircallu, speranzu, aby bolo vsetko ok a nedockavo budem cakat na takyto príspevok od nich ako som dala ja🙂

santeema
28. jún 2015

@gagik velmi gratulujem tiez🙂

gagirl
28. jún 2015

@gagik blahozelam k malinkej..je krasnucka..a prajem vam obom vela zdravicka.🙂

gagirl
28. jún 2015

@lenka54321happy jej uz?blahozelam vam moja a prajem vam vela zdravia a radosti..je to chlapcek ze,ako sa vola?..

gagirl
28. jún 2015

@santeema srdecne blahozelam aj vam k vasmu syncekovi..nejak sa to tu tieto dni rozbehlo..Prajem vam vela zdravia a cim skor nech si fit..🙂

gagik
28. jún 2015

@santeema gratulujem!!

gagik
28. jún 2015

@misenaf ano bez problemov.mam vseobecnu.

skaredekacatko
28. jún 2015

@santeema. Gratulujem supeeeer sa to rozrasta.

gagik
28. jún 2015

@santeema prve babo si ako rodila? Tiez sekciou?a teraz ak by nemal obmotany pupocnik by ti dovolili rodit normalne?

mircalla
28. jún 2015

@santeema Jejej!! Na moje narodky🙂...velka gratulacia
@gagig krasnucka, gratulujem aj tebe
@lenka54321happy dalsi reprofitak!! to je super tyzden, gratulujem
@gagirl U teba to vyzera vyborne s tymi embryjkami

gagirl
28. jún 2015

@mircalla dakujem..verim ze sa vsetky pekne vyvijaju..zajtra poobede ideme na vklad..drz palce..🙂

gagirl
28. jún 2015

Ahojte kocky..Tak zajtra poobede je nas velky den..ideme si pre nase embryjko..myslite na nas prosim..🙂

bergalm
28. jún 2015

@speranza1 jaj speri myslis???uz by som to mozno aj brala 😉 😉 zajtra koncim 37tt takze pomaly finisujem 😉

bergalm
28. jún 2015

@santeema gratulujem aj Tebe vela zdravicka obom maminka 🙂

julia10
28. jún 2015

My sme tiež boli v Reprofite, spokojnosť maximálna. V novembri čakáme Zuzku. Predtým sme boli 3x v Iscare MT odtial už máme 3,5 ročného chlapčeka.

mimika1973
28. jún 2015

@lenka54321happy gratulujem! 🙂)) taky isty datum ako nase, ale pred rokom! 😉 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre