Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

janikajanka
11. júl 2015

Ahojte baby prosim vas je medzi nami niektora ktorej sa nepodarilo otehotniet ani v nasom zazracnom reprofite?

sasa1983
11. júl 2015

@lemoni86 strasne dobra sprava, velmi pekne obdobie na porod, ani horucavy uz nie su take. Gratulujem k babetku, aj mamicke. Miskovi vela zdravia a krasne detstvo, ako aj zivot. S.

tinkatinulka
11. júl 2015

@janikajanka este stale je nas dosť čo sme staré korčule, roky tu obsmrdame a stale bez deticiek či tehu bruška..

lenka54321happy
11. júl 2015

@lemoni86
Gratulujem kamoska! Super!!!! 😘😘 velmi sa tedim s tebou, uzivaj si to!!! 😘

janikajanka
11. júl 2015

@tinkatinulka drzim palce ani nam sa nedari v rf a vkladali sme donho velku nadej, zatial bojujeme, sily ubudaju a financie tiez☹

tinkatinulka
11. júl 2015

@janikajanka no niekedy sú tie sily viac ako financie, treba asi veriť aj na zázraky, u mňa hapruje imunita takže dúfam že takto o rok budeme pisat také krásne správy ako kočky

janikajanka
11. júl 2015

@tinkatinulka aj ja dufam🙂 aj ja chodim na imuno a beriem medrol a injekcie a este aj euthyrox, a teraz fraxiparin, utros a estrofem....vela vela... a mala si niekedy iarku na teste?

benny11
11. júl 2015

@lemoni86 Blahoželám, prajem veľa zdravia a radosti z maličkého.....mňa to čaká zajtra ráno..... 😉

gagirl
11. júl 2015

@janikajanka moja ale ved ty mas dve //..preco stresujes?ciarky nemusia silniet kazdy den..

silvia545
11. júl 2015

@janikajanka ahoj ani nám sa zatiaľ nepodarilo ivf v RF,boli sme 2x 😖

tinkatinulka
11. júl 2015

@janikajanka no ja mam ešte dake lieky navyše, trebavverit.. Ak máš // teš sa a nepripúšťaj neuspech.. Ja som mala 2 úspešne vklady ale bez šťastného konca. Mas max podporu liekov. Kolko si si dala vložiť e?

janikajanka
11. júl 2015

@gagirl nestresujem moja ani netestujem kazdu hodinu neboj, len to spinenie ma unepokojuje a povahu mam taku ako si ty pisala...a ty ako? Tetovala si? Napis ip

janikajanka
11. júl 2015

@silvia545 komu chodis? Ja otevrelovi.... ake mavas stimulky? Dakujem a drzim palce

janikajanka
11. júl 2015

@tinkatinulka jedno darovane hb. Ma tak nepriamo odhovaral lekar od 2 lebo ze darovane sa lepsie uhniezduju v mojom pripade. Vy aky mate problem?

silvia545
11. júl 2015

@janikajanka Macháčovy,ale ked vraj odchádza z RF,tak teraz neviem,vybrala by som si asi Otevrela,robil mi viac krát sono a aj vklad,bola som s ním spokojná 😉 a dakujem,hádam,už konečne aj u nás motyka vystrelí 😵 tebe držím moc palce,aby špinenie prešlo a pekne si si užívala celé tehu bezproblémov 🙂

janikajanka
11. júl 2015

@silvia545 dakujem, otevrel je fajn ak chces napis mi ip im si uz presla. Drzim palce

janikajanka
11. júl 2015

@tinkatinulka co beries este navyse prosim ta?

tinkatinulka
11. júl 2015

@janikajanka siofor, Dopegyt, listovku, D3

janikajanka
11. júl 2015

@tinkatinulka listovku a d3 aj ja a tie dvadalsiesu na co?

lienka_1
11. júl 2015

@lemoni86 Blahozelam! Nech Vam krasne rastie! 🙂

lienka_1
11. júl 2015

@janikajanka Nam sa to v RF podarilo az na 5. pokus, celkovo na 8. pokus. 4. Ivf v poradi u nich prve, malo na nase pomery velky uspech, lebno pri softe bolo 7 vajicok, jedno vkladali, jedno mrazili. A nic. Potom 3 pokusy bez vkladu a smer dacovske alebo koniec. Este sme skusili nativ, taky vystrel naspelo. Bez liekov, bez pripravy a bum, motyka vystrelila. Aj ja mam imuno problem, na stitnej zlaze mam cysty a este veeela inych dg. Do konca 16.tt beriem medrol, intralipidy kazde 3 tyzdne az do 30.tt.
Silno drzim palce! 🙂

haimi
11. júl 2015

@lemoni86 gratulujem

lemoni86
11. júl 2015

@sasa1983 @lenka54321happy dakujem dievcata 😉
@lenka_1 dakujem, uvidis ako rychlo to zbehne a aj ty budes drzat svoje😉 este inac neviete co budte mat? Myslim ze uz by to mohlo byt vidno 😉
@benny11 dakujem a viem myslela som na teba .. Tak zajtra ti budem silno drzat palce, mozno sa tu nieke aj uvidime 😉 ..ale paradicka, sa mi usla nadstandardna sala, takze mohol byt aj manzel pri mne za tu dlhu predlhu dobu cakania .. To vcera odrana som len pocuvala ochkajuce zeny a rodenie deti. Ako take emocie z toho boli, pozitivne an negativne ze az. Predstavila som si ako porodim ja a budeme spolu s manzelom pocut prvy jeho plac... no nakoniec ma cakal iny osud 🙂 ale tak, aspon som sa netrapila s najhorsimi kontrakciami..

Prajem este silno presilno vsetkym babam, nech sa dockaju dna kedy uvidia prvy krat svoje dietatko. Je to nieco neopisatelne 🙂 silno verim ze vas to vsetky caka 🙂

lemoni86
11. júl 2015

@haimi dakujem 😉 inac, ako sa drzkate so slecnami?

tinkatinulka
11. júl 2015

@janikajanka siofor je na inz.rezistanciu-pco,dopegyt na tlak..teraz pri medrole asi musim zvysit davky liekov,necitim sa moc fajn

haimi
11. júl 2015

@lemoni86 je to u nas ako kedy. Niekedy v pohode, niekedy otras. Placu na striedacku. Do toho 2xdo tyzdna stale nejakemu lekarovi. Ale nevadi, vydrzime 😉

janikajanka
11. júl 2015

@tinkatinulka no tiez mas toho pozehnane....drzkaj sa

lemoni86
11. júl 2015

@haimi urcite sa to pomalicky stabilizuje a bude dobre. Tak sa drzkajte 🙂

santeema
11. júl 2015

@lemoni86 gratulujema tesim sa🙂..prajem vela zdravia a malicky rychlo dorastie neboj🙂...inak dnes 11.7. pred dvoma rokmi sa narodil moj prvy chlapcek🙂...ze vraj je stastie ked ma v datume narodenia dve jednotky🙂

lemoni86
11. júl 2015

@santeema jej tak vsetko najlepsie prajem malemu 🙂 a dakujem 😉 no a ako sa ma vase drobatko?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre