Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

scheflera
27. dec 2015

@lienka_1
@mircalla Nádherné detičky.Ešte to moje chýba.Ledva sa nesiem,a hore schodami ani nehovorím,nakoniec ani nebudem vychádzať von 😀 A to som pribrala len 13kg.Zajtra večer idem na monitor,aspoň dajaká zmena,hroozne sa nudím.
Tiež som vlaňajšie Vianoce mala na prt-negatívne testy po Ket,potom útek z GF,a dnes kde som?

mircalla
27. dec 2015

@scheflera tie posledne tyzdne ci dni su najnarocnejsie - aj fyzicky aj psychicky
v den porode som uz bola kludna, ze konecne
@gagirl FANDIME!!

zwalsh
27. dec 2015

@gagirl moja velmi prevelmi ti drzim palce, teraz je dobre obdobie, narodili sa deticky a pozri na mna uz 30tt. tesim sa na pekne spravy.

lusipe
27. dec 2015

Kocky chceli by sme ist znovu na vklad po nase dalsie. Ideme v nativ cykle. Pri malej mi robili sono sliznice 12 den, len teraz budeme odcestovani a vratime sa az 13 den. Myslite ze by to mohlo byt ok? Bola ste niektora az 13-14 den na sledovani sliznice pred vkladom?

mircalla
27. dec 2015

@lusipe ak nemas problemy so sliznicou, tak jeden den rolu nehra

lusipe
27. dec 2015

@mircalla zatial som nikdy nemala tak snad nebude problem ani teraz🙂dakujem pekne.

santeema
27. dec 2015

@zwalsh boze aj tebe to ako leti, som len zaregistrovala , ze cakas babo a zrazu, ze 30tt🙂)...super

gagirl
27. dec 2015

@santeema dakujem pekne..verim ze to tak bude.🙂pravdupovediac bojim sa trocha celého uz po tych pokusoch a neúspechoch co mam za sebou ale musim verit..ine mi nezostava..a ist si za svojim🙂

gagirl
27. dec 2015

@mircalla dakujem 🙂

gagirl
27. dec 2015

@zwalsh ahoj moja..dakujem velmi pekne za puvzbudenie..a verim ze coskoro sa k tebe pridam..🙂Vy ako sa mate?uz sa ti to pekne krati🙂

gagirl
27. dec 2015

Zabudla som podakovat za nove srdiecka..Dakujem vam 😵

lenka54321happy
27. dec 2015

@lienka_1
Jeereej ahoooj gratulujem kraaasna 😘👌

lenka54321happy
27. dec 2015

Ahojte baby som tu dlho nebola...😘😘😘

lenka54321happy
27. dec 2015

@lienka_1
Tak tak a ty di bola jedna z tych najvacsich bojovnicok 😘

zwalsh
28. dec 2015

@gagirl ano krati vcera pekne cislo 77dni do porodu, len nemam nic pripravene, rekonstruujeme co sa da tak dufam, ze to stihnem lebo este v januari idem do prace. Drzkaj sa a veeeela veeeela pokoja a stastia ti prajem 🙂

zwalsh
28. dec 2015

@santeema ja sa citim rovnako. Chcela som si pekne zdokumentovat moje posledne tehu a vysledok su 2 fotky.

zwalsh
28. dec 2015

Dievcata, my sme teda nakonie zakotvili v Jihlave miesto v Brne ale chcem vas povzbudit, mam 47 rokov a cakam mimi, podarilo sa a tak len treba byt v pokoji, na tom som pracovala najviac a urcite sa podari, je tu vela dievcat, co trpeli dlhe roky a nebojte, raz sa aj vam podari, drzim vam vsetkym palceky a posielam vela tehu virusov. Nech sa vam dari vo vsetkom 🙂

mircalla
28. dec 2015

Baby prosim nepoznate nejakeho odbornika na UZV v brne? Myslim morfologicky UZV

mircalla
28. dec 2015

a uz som zistila🙂

diska
28. dec 2015

@mircalla Mudr.Vlasin z Prenatalu.cz

katka17044
28. dec 2015

ahojte prosim kto bol v Brne v reprofite na softe? Ja mam uz protokol mam clostilbegyt 2 krat denne a menopur ak som dobre pochopila, to sa miesa tak ze ked mam v dvoch dnoch 3 tak dam tri prasky do jednej tekutiny?potom mam orgalutran ale tam nemam este nic pisane to mi povedia az po ultrazvuku? no a nepisu nic o pregnyle to tiez povedia az potom kedy ho dat pichnut? Ultrazvukovu kontrolu mam na 8 den od menzesu. Teraz zaciatkom januára ma to caka je to u mna prvy krat Brno tak som z toho jeleň.

lenka54321happy
28. dec 2015

@katka17044
Moja zlata
Keby som ti vedele poradit....☹

gagirl
28. dec 2015

@katka17044 ahoj..ano,ked mas podat 3ampulky tak si zmiesaj vsetky 3amp.dokopy s jednou ampulkou tej vody..davaj pozor ked to budes riedit aby ti to nevystreklo..mne sa to raz stalo..dobre si natlac ihlu ba striejacku..Ked si nebudes ista pozri si video o tom..urcite nieco najdes 🙂 A co sa tyka orgalutranu a pregnylu ten ti daju pri ultrazvuk.kontrole a vysvetlia ti ako a kedy podat..Drzim palce nech ide vsetko pekne hladko a vyjde vam to 🙂 Ja inak tiez som zacala so stimulkou..A ides na soft urcite?ked mas 3 amp.menopuru pichat?

gennara
29. dec 2015

@gagirl Jej, uz si zacala so stimulkou? Myslela som na teba aj som rozmyslala, ci ide vsetko podla planu a vidis, ide 🙂 velmi velmi drzim palce 🙂

scheflera
29. dec 2015

Tak monitor v poriadku,prietoky tiež.A už ťahám posledný týždeň.V pondelok večer budem mať tú česť. 😀 😀 😀

katka17044
29. dec 2015

@gagirl velmi krasne dakujem za odpoved uz som kludnejsia 🙂 no ja som sa pytala na soft mam pisane ze stimulacny protokol-Ivf min a ten menopur mam dva dni 3 a 4 dni 2 zatial

katka17044
29. dec 2015

@lenka54321happy ahoj moja to je v pohode 🙂 joj ale uz sa to blíži. vies v gf som to uz ovladala ale toto je ine tak si budem musiet zvyknut. a ty sa mi mas akoooo malinký sa tešil vianociam?

gagirl
29. dec 2015

@gennara ano,vcera som zacala..dakujem moja..dam ti vediet potom co nove 🙂

gagirl
29. dec 2015

@katka17044 za malo 🙂 tak ked ti to dr.tak napisal tak to urcite tak a byt 🙂 drzim palce..

gagirl
29. dec 2015

Dakujem za srdiecko 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre