Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

gagirl
30. aug 2016

@nelly3 baby takze je nas tu par zufaliek..vobec ma to netesi lebo to neprajem fakt nikomu zazivat..ale ja fakt verim ze buduci rok budeme vsetky postupne rodit😉

gagirl
30. aug 2016

@izzie27 dakujem za podporu..velmi si to vazim..🙂

tlucka
30. aug 2016

@nelly3
@buba08
@gagirl Ahojte kočky 🙂 Čo to tu čítam, aký klub zúfaliek?😃😃 Žiadne stresy, teraz je rad na vás/nás 😃 Takže hlavu hore, ide sa do boja 😃 A najlepším motivátorom je @tinkatinulka 😘

gagirl
30. aug 2016

@tlucka Luckaaa..este ze ta tu mame..aj Tinusku..Takze nam ukazte ako sa to robi..a konecne zacnite novu tehu vlnu,stare korculky,mohli by sme nasledovat nase Speri,Lienku,Rius..🙂

tlucka
30. aug 2016

@gagirl Srandistka 😂Kebyže viem, ako sa to robí, toľko rokov už tu neoxidujem 😂😂😂 Ale raz to dáme😂 Len neviem, kedy bude to raz 😂😂

gagirl
30. aug 2016

@tlucka 😉ved prave..keby sme vedeli kedy bude to raz..ja som tusim z vas vsetkych najstarsia..co ale neznamena ze musim byt prva..niektore z vas cakate ovela dlhsie ako ja..Ale je pravda ze vek ma stresuje a robi urcity blok v hlave..aj ked vravia ze do 42,43 sanca stale je..Aj dr.Cernakova vravela ked sme u nej boli ze nie som este taka stara.🙂.Ale napriek vsetkemu ma vek dost tlaci..ked by mi niekto povedal ze budem raz urcite mat svoje dieta asi by som nebola v takom strese casovom..Ale to mi prave nikto nepovie😉

tlucka
30. aug 2016

@gagirl Dobre si to napísala.. Keby nám niekto zaručil, že raz dieťa mať budeme.. lenže tá "garancia" žiaľ asi neexistuje. Ja zase mám relatívne v pohode vek, ale tie roky snaženia (čochvíľa začne deviaty) sa na fyzickom aj psychickom zdraví podpísali😞 Nestresuj sa kvôli veku, je to len číslo.. 😂😂

gagirl
30. aug 2016

@tlucka och..to je teda fakt uz vela..to ti verim ze to necha nasledky..Ale ideme si za nasou tuzbou,a verim ze nase deti nam to potom vsetko vynahradia;)

tlucka
30. aug 2016

@gagirl Jasné, že vynahradila 😂 Už vidím tú malú kučeravú potvorku, ktorá bude taká rozmaznaná, lebo jej všetko dovolím a poruším všetky zásady a predstavy o správnej výchove 😃😂😂

gagirl
30. aug 2016

@tlucka tak to bude..amen 🙂

nomxxx
30. aug 2016

@xmilix už Ti XB2 vkladali alebo idete teraz mraziť? Ja som mala na 5. deň po odbere XB, ktoré potom zamrazili, po rozmrazení pred KET už označili HB a teraz má 2 roky 🙂 Takže držím palce 🙂

nomxxx
30. aug 2016

@gagirl viem, že je to málo, ale ja vám všetkým držím palce a verím , že koniec bude voňavý pre každú z vás 🙂

lola911
30. aug 2016

@gagirl moja, kasli na vek ten nie je tak dolezity,, ja budem mat 42 a stara sa necitim 😀

saldiv
31. aug 2016

@lola911 ja som na tom rovnako. Ty mas aké plany do budúcnosti. Ta tu registrujem ale nepamätám 😩

lifela
31. aug 2016

@nomxxx my este tiez mame XB, a Dr. vtedy hovoril, ze uz vela takych beha po svete 😝

xmilix
31. aug 2016

@nomxxx mame zanrazene este, pomaly sa chystam na KET. Na 5.den to bola iba CM+.
Ale si ma potesila. Tiez ste mali 2kovu kvalitu?

xmilix
31. aug 2016

@lifela ahoj a na kolky den mrazene? A XB1 alebo2?

lifela
31. aug 2016

@xmilix myslim,ze 2

nomxxx
31. aug 2016

@xmilix nemám to napísané, iba mrazené 2xXB a rozmrazené a vkladané HB/2

lola911
31. aug 2016

@saldiv ja stale skusam 🙂 u mna nie je problem vek,, ved 42 nie je tak vela,, rodit mozes kludne do 50tky,, moj problem je nizke amh,,, v decembri 2015 som mala 0,01,,, nasadila som dhea a minuly mesiac mi namerali 0,17 🙂 juj taka som bola rada,, takze dhea beriem dalej,,, dalsi problem je ze mi hapruje ms takze som nasadila angus castus,, mno a uvidime ci sa ms upravi,, ak bude v pohode tak ideme v oktobri na dalsi nativ aby som si oddychla od hormonov,,, pocitam ze 2-3 nativy a potom sup soft,,, lebo ked sme isli jeden soft za druhym tak sme mali horsie a horsie vysledky,,, a jasne ze beriem stale vitaminy d3, magnezium, zinok, omega3...... 🙂
a ty co planujes?

saldiv
31. aug 2016

@lola911 ja som tymto žila minuly rok. Ja sa citim super mladá ;) tiez. Bohuzial mne sa nepodarilo vydolovať kvalitne vajicko. Bolo to na mna moc. Tak som sa rozhodla ist na darovane vajicka. 2 rôzne darkyne a 4 transfer neskor teraz planujem 3 darkynu

lola911
31. aug 2016

@saldiv my sme vydolovali zo vsetkych ivf len jedno jedine a to nekvalitne vajicko 😕 tiez by som najradsej isla do darovanych ale moj hubby o tom nechce ani pocut,,, tak mu len tak medzi recou nadhadzujem ze jedno by mohlo byt z darovanych a kludne popri tom jednom by sme robili nativy 🙂 a kedy ides na dalsi pokus s 3 darkynou?

saldiv
31. aug 2016

@lola911 mam si este raz urobit všetky testy (hema + imuno) ale cim skôr. Nebavia ma tieto neúspechy. A kolko ivf mas za sebou zatial? Moj o tom tiez nechcel ani počuť zo zaciatku. Ale ked ani v nativ nebolo dobre vajicko tak som nechcela ďalej pokračovať aj cyklus sa mi zacal skracovať. Ze vajicka nie su uz v dostatočnej kvalite a nie su zrelé mi povedali 2 rôzni lekári

lola911
31. aug 2016

@saldiv my sme mali zatial 4 pokusy a teraz sa chystame do 5teho,, ved uvidime ze co a ako 😕

nelly3
31. aug 2016

@lola911
prosim ta a kolko si mala nativov? ja idem skusit po prvy raz, dohodla som sa s gyn. ze aspon 1-2x skusime nativ. no uvidime ako dopadnem 🙂

saldiv
31. aug 2016

@lola911
@nelly3 baby uz to tu v tejto skupine chce nejaky pozitivny vysledok a dotiahnutie do úspešného konca.

lenka54321happy
31. aug 2016

Neverim baby!
Tie co si ma pamatate (najvacsiu vystresovanu babu!)
Tak dnes som skoro odpadla!
Kramy meskaju cca tyzden (ja nepravidelne takze neviem kolko presne), na teste slaba ciarka...
Neuveritelne!
Ale obavam sa radovat...nemala by byt ciarka uz tmavsia??

lola911
31. aug 2016

@nelly3 ja som mala iba jeden a neuspesne,, nativ je bud alebo,, jeden folik cize iba jedno vajicko ale treba vediet aj to ze folik moze byt aj prazdny tak ako to bolo v mojom pripade,,, ja som mala este aj komplikacie po odbere 😕 napuchlo mi brucho a vajecniky 😕 ale to moze byt aj tym ze mi odsavali cystu lebo som mala 72 dnovy cyklus 😕 ,,, inak doktorka co mi robila odber vsetko vysvetlovala,, fakt bola super ale aj tak nabuduce sa dam uspat,, nie kvoli odberu ale po odbere som dostala zimnicu a bolo mi na vracanie a potom mi zacalo tvrdnut brucho a napuchlo mi tak ze som chodila v teplakoch dalsie dva tyzdne co som sa do ryfli nedala 😕 joj neviem aky je uspesny oktober na nativy ale dufam ze bude uspesny pre nas 🙂

lenka54321happy
31. aug 2016

@lemoni86
Jeeeej moja gratulujem!
To iste tu!! 🙂
V ktorom tyzdni si???

ivkaivuska
1. sep 2016

@gagirl šanca určite je ja som tu už dávnejšie písala mám 44. a po soft sa nam o páru dni narodí naša malá bambulka. Vyšlo nám to na prvý šup. Len beriť a nevzdávať sa.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre