Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

miminkad
22. okt 2011

@lenkalienka01 tak super,drzim palce na zajtra 😉 aj vies,kto ti ho bude robit?

lenkalienka01
22. okt 2011

@miminkad neviem a po pravde som sa ani nepytala, ja som z toho taka vykolajena, ze ma zaujima, len ci sa drobcom dari 🙂 a to ostatne po ET nechavam v Bozich rukach 🙂

rebeka33
22. okt 2011

@callex ach jaj ja som tak bola , pozdravuj a že držíme palce. nech sa nebojí malá mala 2400g a vývoj na 36tt,a aha už má skoro 5,5 a je o.k.

rebeka33
22. okt 2011

@rienok tešíma tvoj optimizus a ako ho nalievaš do báb. Ja cítim trochu vek ked sa starám o malú ,ale to sa dá prekonať, len potrebujem ráno deci kanagonu ,aby som sa nerozpadla. 😀

rienok
22. okt 2011

@rebeka33 áno, rozdávam optimizmus, len dnes mi trochu chýba 🙂

callex
22. okt 2011

@rebeka33 tak to stym kanagom nema chybu.5a pol?boze ako ten cas leti?
@rienok to nevadi ze ti chyba ved on sa najde. 😉

rienok
22. okt 2011

@callex hmm, dúfam ...

rebeka33
22. okt 2011

@callex no ty máš tiež už 30tt, to letí aj ked sa nám to nezdá. Mne aspoň sa to zdá pomalé, keby už som mohla viac medzi ludí hlavne by sa zišli mamičky na pokec.
@rienok posielam tonu optimizmu, chytaj🙂

callex
22. okt 2011

@rebeka33 a preco nemozes ist viac medzi ludi?

rebeka33
22. okt 2011

@callex malá ani za nič nechce byť v kočíku, len ked spí,ale ked sa zobudí tak reve ako pavian, takže krúžim okolo domu ,alebo je len na záhrade. Snád ju to prejde 😉

callex
22. okt 2011

@rebeka33 a neuvazujes nad nejakou satkou alebo nosicom?to by sa jej mozno pacilo viac.ze bude mat vsetko pod kontrolou a este aj bude pri tvojom srdiecku.

falin
22. okt 2011

@lenkalienka01 - silno drzim na zajtra palceky

@miminkad - kedy budes testovat?

falin
22. okt 2011

@zlatanka30 - RF je dobra volba, uvidis budes spokojna, maju skvely pristup

@callex - vdaka za info od luly, pozdravuj ju, drzime palceky nech su oki

lenka_21
23. okt 2011

@miminkad Ahooj,tak ako sa mas???

@lenkalienka01 Silno drzim palceky!!!!

cavik
23. okt 2011

@rebeka33 ...ahoj, som rada, že som Ťa tu "našla" 🙂 ....super, že sa so Simonkou krásne držíte, myslela som na Teba, keď si rodila, pretože som sa stretla s kamarátom-gyn. (boli sme na pivku) a rozprával, že mali celkom náročný deň, jeden naplánovaný cisarák a že sa narodilo vymodlené dieťatko ...tak reku...to si musela byť predsa Ty 🙂
A aj my chodievame ku dr. Gregovej a je super, žiadne zbytočné lieky, triezvo uvažujúca, v našom veku 😉

@callex ....aj Tebe to teraz tak pomaly ubieha ? Mne strašne, sa mi zdá akokeby som išla dozadu, nie dopedu 😠

@falin ...držím prsty, nech to celé nakoniec dobre dopadne

A držím prsty všetkým stimulujúcim, testujúcim a aj tehulkám, nech všetko dopadne dobre 🙂 🙂

linda81
23. okt 2011

@miminkad Ahoj...no ja neviem ....povedali, ze OPU bude bud 7.11 alebo 9.11 pripadne 11.11 , no a vklad vzdy 2 dni po OPU.Ach jaj, nech uz to mam za sebou...stale sa ma pyta dr, ze ci mam strach , doteraz to bolo OK, ale fakt sa zacinam bat🙂.
Inak ja som z teba viac v strese ako zo seba😀..tak ako to vyzera?

miminkad
23. okt 2011

@lenka_21 ahoj,test je pozitivny,ja krvacam a vyzera to ,ze potratim 😢

miminkad
23. okt 2011

@linda81 ale nemaj sttrach,hlavne ver,ze sa to podari

linda81
23. okt 2011

@miminkad Ahoj moja....vkladali ste 2 embryjka?Ja by som zbehla asi niekam na pohotovost alebo co.Drzim palce, aby sa predsa len babo udrzalo.

miminkad
23. okt 2011

@linda81 ano dve,pred chvilou sme prisli z pohotovosti...

callex
23. okt 2011

@miminkad tak nevahaj a chod do nemocky...drzim palce aby sa to udrzalo.

callex
23. okt 2011

@miminkad aha vidim ze si uz bola...a co ti dali?

callex
23. okt 2011

@cavik presne mam ten isty pocit.ked si predstavim ze 10tt do porodu tak je to dlha doba a ked si predstavim co vsetko chcem este stihnut tak kratka doba.

miminkad
23. okt 2011

@callex v podstate nic.ze uz to nema vyznam.len cakat,co sa stane.gestacny vak nie je pekny okruhly,ale takeho divneho tvaru a su v nom koagula.rano idem na hcg a zas na sono

lenka_21
23. okt 2011

@miminkad Joooj moja, to mi je luto ...musime verit, ze zajtra to bude dobre ... a ked uz videli gestacny vak 😕 😕 😕 Velmi krvacas? Co je koagula?
Moze byt, ze sa vyplavuje jedno babetko a to druhe sa tam udrzi ... ja viem, slaba utecha, ale idem verit ... Drz sa!

miminkad
23. okt 2011

@lenka_21 no dost.to su zrazeniny.doktor hovoril,ze tomu moc velku sancu nedava.jedine,ze by sa stal zazrak

tinna13
23. okt 2011

@miminkad ach joj, drzim silno palce aby to bol zazrak, moze to byt, ze jedno sa vyplavilo a druhe sa drzi

lenka_21
23. okt 2011

@miminkad No ideme verit na zazrak ...inac sa neda ... Merali ti aj HCG?

linda81
23. okt 2011

@miminkad ach jo.....ja viem ze falosna nadej je este horsia niekedy....ale snat kocky maju pravdu a jedno babenko ostane.

silvinnka
23. okt 2011

@miminkad silno drzim paste,nech aspon jedno mimi zabojuje ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre