Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

leamax
9. dec 2011

@zarabono jeeeej, gratulujeeeeeem ku knizke 😵 😵 😵 a to mino rozdava aj deduskov? 😀

zarabono
9. dec 2011

@leamax dakujeme.mino bol uzastny.nemohol sa ma vynaobjimat,bol stastny a ze to bude ako jeho vnucik 🙂

leamax
9. dec 2011

@zarabono jaaaj, tak to je novy dedusko 😵 neni aj on tehotny? nejaky je rozcitliveny, aj na mna bol taky utorok 😀 a vobec neprotestoval ani na to, ze uz v januari mame ivf. nieco sa s nim asi deje

zarabono
9. dec 2011

@leamax asi je stastny 🙂

leamax
9. dec 2011

@zarabono no evidentne 🙂 ale tak neni sa co divit, ked mu otehotnie taky pripad ako sme my tri, ze jo 😀 nech si zvyka 😵

zarabono
9. dec 2011

@leamax veru,este ho caka riadne veselo s nami.dnes mi brali tie PAPP testy a TP sa mi posunul na 2.7.

leamax
9. dec 2011

@zarabono to je skor, ci neskor? a daj si to uz do pasu

zarabono
9. dec 2011

@leamax o dva dni skor.pas pocka este do utorku

leamax
9. dec 2011

@zarabono a preco do utorku? tak je babulko krasne velke, ked sa posunul termin na skor 😵

zarabono
9. dec 2011

@leamax no je,skoro 4cm uz ma

leamax
9. dec 2011

@zarabono no super, to uz je riadny valibuk 😵 len tak dalej 😵

zarabono
9. dec 2011

@leamax veru,len nech krasne rastie a porazime ten skarady hematom

leamax
9. dec 2011

@zarabono no ja o tom vobec ale voooooooobec nepochybujem. hematom si uz teraz bali kufre 😵

zarabono
9. dec 2011

@leamax veru,len nech bali.my sa len tak nevzdame 🤐

lenka_21
10. dec 2011

Baby, tak clovek sa tu odpazi na 3 dni do roboty, aby ste mali na socialne davky 😝 a vy tu tolko popismenkujete, ze by som potrebovala 2 tyzdne dovci, aby som to precitala 😀 😀

@zarabono A v kt. si tyzdni ked ti uz roboli PAPP testy ??? 😕 Ja som si tiez dala pas az po dobrych vysledkov z prvotrimestroveho skriningu 🙂 ... dovtedy som sa bala 😒

@leamax Vidim, ze aj tebe sa asi zapacilo uzivanie ATB a tak si nasla bakteriu na kt.ti ich mozu predpisat 😀

@lulu10 Verim, ze po laparke vsetko OK ... tusim si tam mala teplotu, ale snad sa to ustalilo 🙂

Baby, neviete co je s Miou?

leamax
10. dec 2011

@lenka_21 to vies, moja pecienka sa nudila - no nevyhovies jej 😀 😀 😀
a ako sa mate? kraaasne vam tie tt pribudaju 😵 😵

no neviem co je s miou. nevies co je s calex? strasne davno som o nej ani nepocula. uz musi byt chrobacik na svete 😵

zarabono
10. dec 2011

@lenka_21 som v 11tt.no aj mna by zaujimalo,co je s miou

mia_15
10. dec 2011

Caute babulky 🙂 ,tak ako sa mi tu mate? hroooozne dlho som tu nebola...ani tusim nemam sancu vsetko dostudovat 😕 ja som bola taka odrovnana....stale je mi tak zle, ze som bola uz 2x v nemocke... 😝 vyzeram ako taky maly,bledy,vychrdnuty chudacik 🙂 ale tento tyzden je to uz trosku lepsie... vela som na vas myslela...idem skusit nacitat vase spravicky 🙂

zarabono
10. dec 2011

@mia_15 jej ahoj,stale na teba myslim,ze co je s tebou.v nemocke si bola kvoli vracaniu?bleda som aj ja,ale vychrdnuta urcite nie. 😅

mia_15
10. dec 2011

@zarabono ahoj, hej vracala som cele dni aj noci a nic som nejedla...to bolo hrozne...dufam,ze sa mi to uz nezopakuje 😕

Baby a co je s miminkou? hladam tu stale spat a spat a este som sa k nicomu od nej nedostala?

zarabono
10. dec 2011

@mia_15 pozri IP 😉

mia_15
10. dec 2011

@zarabono mimiiiii to si ty?ja som si to aj myslela?ale nechcela som urazit zarabono 😀

zarabono
10. dec 2011

@mia_15 tak uz by ti ta nevolnost mala prechadzat.ja som vracala len raz,ale to mi skor jedlo pokazilo zaludok.inak skor sem tam tazoba na zaludku a hlavne nechutenstvo,.teraz mam uz par dni teploty.

zarabono
10. dec 2011

@mia_15 anooooo 😀

mia_15
10. dec 2011

@zarabono moja a to co si si zmenila link? si ma dostala 😀 ale ja som si to vazne myslela,ze si to ty 😅 stacila som nacitat,ze termin mas 2.7.2011? ja mam predbezne 5.7.2011 🙂 v pondelok ideme na sono tak uvidime...

zarabono
10. dec 2011

@mia_15 mali sme mat 4.7.,ale podla posledneho sona je to 2.7. snad to uz zvladneme a dobojujeme.my ideme utorok do brna a 19.12. mame ten prvotrimestralny screening u doubka

mia_15
10. dec 2011

@zarabono a z coho mas teploty?si chora?a ako malinke?hematom sa pomaly stratil?ci este sa tam trosku motka? nemam sancu vsetko nacitat.... 😕 ja som to stale hovorila,ze vsetko bude OK.... a uz mas aj knizku?to je super moje... ja este nemam ☹

mia_15
10. dec 2011

@zarabono stale chodite do brna? uz nechodis k svojmu dr?ci im tam v brne asi veris na 100 pero,ze?

mia_15
10. dec 2011

@zarabono a to si dnes pisala o mne,ze co je s miou?ak ano,tak to ste si ma pekne telepaticky privolali 🙂

zarabono
10. dec 2011

@mia_15 ze pravdepodobne z tych gestagenov v kombinacii s tym hematomom.malinke by malo byt ok.uz ma skoro 4cm.a co vy?hematom sa trosku vstrebal,sem tam trosku krvacam.ale este tam je.podstatne je,ze ho bubacik uz prerastol.vcera som dostala knizku,ze aby som to uz pre istotu mala.tak ti asi zajtra daju.uz ti brali aj tie papp testy?mne vcera.este ideme teraz dva razy do brna a uz potom by som mala chodit len k mojmu.vcera som uz bola u mojho kvoli odberom

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre