Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

leamax
12. dec 2011

@lulu10 😀 aj Samko je pekne, len ich je v poslednej dobe nejak moc. no ved nech si da muzik kopirak a mas aj Samka aj Matejka 😀 😵

leamax
12. dec 2011

@lulu10 a nebojis sa dvojiciek? ja neviem, ci by som dvojicky sama doma zvladla. aj preto muzik teraz rozmysla vlozit jedno embryjko, ja neviem

lulu10
12. dec 2011

@leamax nie nebojim, ja by som ich praveze strasne moc chcela, mne ma kto pomoct, ved si videla mojho akcneho svokra 😀

leamax
12. dec 2011

@lulu10 no veru, tvoj svokor je akcny ako zivocisne uhlie 😀 a tvoji svokrovci su uz na dochodku? lebo mne akoze mamina moze pomoct, ale ona chodi tiez do roboty, ocino chodi prec, na svokra sa nemozem spolahnut, jemu by som sa asi aj bala babo zverit a svokru uz nemam. takze ja budem na babo sama, ked mi muzik chodi prec.

lulu10
12. dec 2011

@leamax moji svokrovci su na dochodku a stale doma,svokra je uplne najsuper 😉 a dva domy od nas, a moja mama je tiez na dochodku take pomocnikov by bolo ale tie miminka chybaju 😉 moj svokor je hyperaktivny, ak bude aj moj mm v starobe taky tak mi nakazal aby som ho vzdy treskla nejakou panvicou a bude klud 😀

leamax
12. dec 2011

@lulu10 😀 😀 😀 no tak to ano, to mas pomocnikov habadej, to mozte urobit aj stvrocata 😉 😵 neboj, ved od marca uz mozu nacvicovat a kupovat pomaly vybavicku 😵
moj muzik tiez neobsedi, ked ho seklo v krizoch, tak ho mrle zrali, ze nemoze nic robit. on je, nastastie, po svokre, ta tiez nikdy neobsedela, furt musela nieco robit.
tak si veru zaobstarajte s muzikom aspon jedny dvojicky a potom bude aj na dochodku kludny - bude rad, ze si moze konecne oddychnut 😉 😀

nika19
12. dec 2011

Ahojte, mate skusenosti s MUDr. Vitouzkovou, som k nej objednana na prvu konzultaciu v Reprofite, ako to tam prebieha, je to naozaj lepsie ako v SK? Diky....

lulu10
12. dec 2011

@zarabono zajtra drzim palce, nech idete super vyteseni z Brna 😉

zarabono
12. dec 2011

@leamax najskor som ho chcela pit do sona a potom mi som sa zrazu rozhodla a druhy den stimulky som prestala.je tam pisane,ze sa ma pit pred IVF.no a najlepsi ucinok dosahuje 4-8tyzdnov od uzivania
@lulu10 @leamax aj u nas to zatial vedie matej.uvidime,co bude dalej.lebo muzik vytahuje take mena,ze som na infarkt.ked mi zahlasil benedikt,skoro som odpadla

zarabono
12. dec 2011

@nika19 ja chodim k dr vitouskovej a je to uzastna osoba.som jej vdacna za to,co so mnou dokazala.
@lulu10 dufam,ze to bude ok.dnes mam dost problemy s tlakom,sice uz posledny tyzden,ale dnes je to des.mam ho strasne nizky a neskutocne ma mota.bola som si na chvilu pochodit po dvore,len som sa zas bala,lebo sa nam zarka hara,tak nech zas od nej cosi nechytim

zarabono
12. dec 2011

@lenka_21 dakujem.na ten screeening ides v pondelok?

leamax
12. dec 2011

@zarabono aha, dik, tak potom vlastne ani nebudem musiet kupovat dalsie balenie, hadam mi to vydrzi do zaciatku stimulky 🙂 no uvidim este ako sa mi bude minat a potom podla toho sa rozhodnem

nika19
12. dec 2011

@zarabono dakujem za odpoved 🙂 , idem tam prvy krat, dostala som odporucanie na Brno, tu mi odporucili uz iba darcovstvo a nechce sa mi verit, ze je to so mnou az tak zle, ale pravdupovediac velmi sa so mnou nezaoberali .... a na Reprofit som pocula same chvaly, co sa tyka pristupu k pacientkam, tak to idem skusit....

zarabono
12. dec 2011

@leamax ked tak este mam doma zbytok,tak na 2-3 davky.inak som rozmyslala,kolko mas prednisonu?dnes som si kupila caj re tehotne a citam,ze je tam alchemilka a aj ta ostruzina malinova,tak neviem,ci to pit.
@nika19 vitouskova ma uzastny pristup,pytaj sa vsetko,vsetko ti vysvetli.a podla mna stoji za pokus skusit to bez darcovskych.prajem vela sil a stastia.kedy ides na konzultaciu?

leamax
12. dec 2011

@nika19 myslim, ze si sa rozhodla spravne, urcite budes spokojna, v RF sa ti povenuju poriadne. ale tiez bud pripravena, ze mozno este nejake doplnujuce vysetrenia si budes musiet dat urobit sama. drzim silno prsty
@zarabono dik, 2-3 davky, to je akoze na 2-3dni? 😀 to moc toho ti neostalo😀 prednison mam este jeden, prave som asi v polovici druheho balenie. nooo, bude mi ho treba co nevidiet, ale tak je ich tam 20, tak do noveho roka vydrzim. ten caj pre tehotne - no neviem, v tehu by sa alchemilka nemala, to ktory blb to tam namiesal?

nika19
12. dec 2011

@leamax dakujem 🙂

zarabono
12. dec 2011

@leamax skor ta ostruzina ma matie.alchemilku som praveze nasla,ze sa moze.ale to uz davnejsie.no ved posli adresu a ja ti poslem jeziska. 😉

nika19
12. dec 2011

@zarabono dakujem, na 10. januara sme objednani, uz to nesilim tento rok v tomto predvianocnom strese, to by asi ani nemalo zmysel, normalne sa tesim po tvojich slovach, jasne ze to chcem este skusit 😉

zarabono
12. dec 2011

@nika19 hlavne jej musis verit.ale ta zena je naozaj uzastna 😉

leamax
12. dec 2011

@zarabono noooo, prave som vypocitala, ze to, co mam, mi vyjde tak do 7.1. - dovtedy sa uz nestretneme?

zarabono
12. dec 2011

@leamax to neviem,ale asi nie

leamax
12. dec 2011

@zarabono no tak potom mi to teda posli postou, napisem ti adresu 😉

zarabono
12. dec 2011

@leamax ok

staga
12. dec 2011

@nika19 ahoj, aj ja chodim k Vitouskovej je fakt super v stredu tam idem, urcite budes spokojna

leamax
12. dec 2011

@zarabono zajtra na vas myslim a cakam krasne spravicky 😵
zajtra idem k minovi, koncia mi ATB a zrejme mi narusili floru, tak mi kazal prist

lenka_21
13. dec 2011

@zarabono V pondelok mam klasicku poradnu u mojej Dr. a v utorok morfologicky ... no urcite ju nalomim nech sa tak rychlo kukne babetko 😉 Dnes drziiiim vsetky palceky 😉

@leamax Hlavne si uz od neho nedones ziadnu exoticku bakteriu 🙂 ... tiez cakam, ze budes mat dobre vysledky a potom sup, sup na to 😉

leamax
13. dec 2011

@lenka_21 dakujem 🙂 neboj, ziadna exotika, mykoza je miestna 😀 😀 😀 on ma na nu upozornoval, lebo tie ATB su az 1000-ky, tak je jasne, ze tu floru narusia. ale to uz zmakneme 😵

bettypo
13. dec 2011

ahojte, nepodarilo sa mi nájsť v histórii, tak sa chcem opýtať kedy ste boli (DC) na prvú kontrolu pri stimulácii.
Ďakujem

lulu10
13. dec 2011

@zarabono ahoj cakame na dnesne spravicky a novinky o mrnuskovi 😵

lulu10
13. dec 2011

@leamax hallo ziadne info o @zarabono ? som ako na ihlach 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre