Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

rienok
28. jún 2011

@callex úchvatné 😵 😵 😵 ozaj prepáč, že som sa dlhšie neozvala ale musela som súrne odcestovať na východ a teraz mám toho vyše hlavy 😝

miminkad
28. jún 2011

@callex ufonkoje krasny 😵

naveen
28. jún 2011

ahojte.. dnes len same tehule pisali, tak vam idem trosku pokazit priemer 😀

@callex kraaasny je.. 😵 😵 😵 😵 teda ta machulka 😀

naveen
28. jún 2011

ja som si dnes bola po papiere na liecenie u gynekologicky, este ma poslala na EKG a RTG.. ma nastvu, ked mi to neschvalia a napisala mi lieky na KET.. debatovala so mnou o estrofeme, vraj na SK nemame 2mg.. 😠 😠 😠 a stelc mi ho predpisal,
no ale to je jedno, aj tak neviem, kedy pojdem na ten ket.. nie su sily.. 😒

miminkad
28. jún 2011

@naveen ja som neni tehula 😀 i ked som prispela dvomi slovami 😀 kam sa chystas na liecenie?moja,v septembri pojdeme spolu do toho a vyjde nam to.neskusala si tu mojzisku?ja som dnes bola u rehabilitacnej na prve vysetrenie a moje svalstvo a vsetko je v katastrofalnom stave.mam zablokovanu kostrc,vyhodeny stavec na krcnej chrbtici a stuhnute svalstvo,zaco mozem vdacit mojej praci 😠

naveen
28. jún 2011

@miminkad som si nevsimla 🙂 chcem do tych lucok..
hej, mojzisku.. 😠 neviem v tom nasom bordeli najst nieto, ze podlozku na jogu .. ani knihu na mojzisku .. na rehabilitaciu nie som este objednana.. idem im cinknut 🙂

a ty co robis, ak sa mozem spytat? ked este aj na PNke chces ostat..si ani radsej nechcem predstavovat 😅

naveen
28. jún 2011

@miminkad dobre, som objednana na pondelok, esteze mam dovolenku

ozaj baby, ja sice mam vysoku skolu, ale ja nechaaaapem, kde si mam narvat text, ak chcem, aby sa mi zobrazoval v pase 🤐 🤐 🤐 🤐

miminkad
28. jún 2011

@naveen aj leamax pojde asi do lucok...vraj dost pomahaju.tiez sa pohravam s touto myslienkou.ak by si mala zaujem o dvd mojzisky,mozem prepalit 😕 veru,objednaj sa na rehabku,nech sa poriadne na september pripravime 😉 ja som sestricka 🤐
no super,ze si objednana,aj ja idem aj v pondelok aj v stredu.
na ten text nam vysoka nepomoze.ja som v tomto tiez antitalent 😅

naveen
28. jún 2011

@miminkad a ved ty tam mas toho smutneho smilika.. to si kam narvala?
ja uz som chlapovi oznamila, ze budem potrbovat peniaze na cvicenie.. a dvd by som niekde mala mat, ale zase bordeeeeeeeeeeeeel v byte uz nech je ta doska pracovna 🙄

miminkad
28. jún 2011

@naveen normalne,ako pisem,tak som klikla na tych smajlov
ty kolko platis za cvicenie?

naveen
28. jún 2011

ha.. mam to tam

stretneme nakoniec vsetky tri v luckach a potom v porodnici, ci? 😀

miminkad
28. jún 2011

@naveen prave to iste mi pise aj leamax 😀

miminkad
28. jún 2011

@naveen som plne za 😵

naveen
28. jún 2011

@miminkad tak dohodnute, ako sa ma leamax? lepsie trosku? 😕

miminkad
28. jún 2011

@naveen myslim,ze trosku lepsie.dnes som s nou bola

rebeka33
28. jún 2011

@miminkad máte bomba plán 😉 , pozdravuj leamax.
@callex gratulujem, pekné foto, ale evidentne ste ho rušili, tak sa mu dobre spinkalo, aj očko si šúchal
😵 😵
@gabikaa tak zajtra aj tebe pekný zážitok,držím palce.
@luly3 gratulujem k dobrý testom.

lenka_21
28. jún 2011

@callex Jooj krasne fotocky 🙂 😉 🙂 Ano vyzera to, ze prichadzaju do uvahy iba darcovske, ale uvidime .... 11.7 ideme na konzultaciu do MT a tam nam zhodnotia vsetky vysledky a poslem info aj Koudelkovi a uvidim aky bude jeho nazor ... tlacit na pilu nechcem a s darcovskymi nemam problem 🙂 😉 🙂 @jada1 bola taka zlata a poslala mi podrobne infosky 😉

@martini Vidim, ze aj tvoj poklad uz ma svoju povahu ako @callex No, ale co by ste vy nechceli, aby sa tam pretrcalo na Vas povel 😀 😀 😀

@gabinkaa Pokial viem bolesti su normalne, baby ti pisali, ze to suvisi s natahovanym maternice a aj ja som to mala a ako pisu viacere dokonca som si musela lahnut a vylozit nohy ... zajtra bude vsetko OK 😉

@sisab Prave som si spomenula na nase "pijacke vecere", kt.sme tu prednedavnom na fore mali 😀 😀 😀 Ja by som si s tebou aj dala, ale beriem tie ANB na bakterie a tak nemozem ☹

jada1
28. jún 2011

@naveen áno na Sk nie je k dostaniu Estrofem 2mg, iba 1mg. Ja ho tiež mám, tak beriem po dve tabletky. U nás máme potom Estrimax, ten by mal byť 2mg. Estrofém, Estrimax to je to isté.

miminkad
28. jún 2011

@rebeka33 dakujem,odkazem 😉

sisab
28. jún 2011

Dievcata, lieky co mi vystali im mam zobrat naspat uz zajtra, alebo staci na transfer? Dakujem 🙂

rebeka33
28. jún 2011

@sisab ja som niesla na transfér a hned mi to aj štelc odpísal z ceny 😉

lulu10
29. jún 2011

@miminkad
@naveen zoberte aj mna na to liecenie 😀

pikha
29. jún 2011

@rebeka33 no veru to je fakt, zohnat pekne dlhe saty pre pokrocilu tehulku je problem 🤐 a este o to skor, ked sa moc nemozes flakat a zhanat. Ja som si jedny optimisticky sila-a uz sa do nich nezmestim 😀 resp.zmestim, ale vyzera to blbo. A nechces nieco typu napriklad 3/4 cierne leginy a elegantna tehu tunika?
@lulu10 jasne ze ano 😉 vid nase pribudajuce tehule.. Mame rok zajaca, niet lepsieho symbolu plodnosti 😀 😉
@callex kozliiiica 😎 😎 tfuj tfuj nech je len krasne a zdravucke 😵 🙂 a evidentne ma svoj nazor na rusenie sukromia 😀
@luly3 super 🙂 gratulujem..tieto vysledky velmi potesia 🙂
@miminkad no hej, dobra liecba je zaklad 😔 a uz aj zacala s niecim? V NR je velmi dobry MUDr.Detvay, aj moju tetu kedysi dostal z celkom slusneho bordelu. A v tych Luckach vam bude fajne 😎 😀 zdravotne, fyzicky, psychicky.. to su super tri tyzdne!
@lenka_21 urcite RF co sa darcovskych tyka, nase centra moc nie su zbehle v tejto sfere, skor naopak 😒

callex
29. jún 2011

@pikha no to ma..a jedna kocka mi teraz pise ze to bude chlapec tak na 80% podla tej ciernobielej foto vraj. 😕

lulu10
29. jún 2011

@callex wááááááááw to su krásne fotky, krajšieho ufónka som este nevidela 😵

naveen
29. jún 2011

ahojte,

ja som sa dnes dovalila do prace nejak neskoro .. nestiham 😀
ozaj @callex idem dnes cez obed na medovu masaz, som dostala na narodky, tak potom napisem dojmy

@lulu10 nuz tak pod, berieme ta 🙂 len este co k tomu povie poistovna

@pikha aj ja som sa na toho zajaca spoliehala.. u nas to nejak zlyhava :( zatial

inak moj chlap vymyslel plan vcera.. a vraj potrebuje 2 mesiace,a by sa financne pozbieral a mohol sa sustredit na IVF .. tak to som zvedava .. myslim, ze my sa financne par rokov nepozbierame 😀 😀 😀

pikha
29. jún 2011

@callex supeer 😎 Dianka s Miou budu mat kamosa do trojky 😎 😀
@naveen zlatko, ak ti mozem k tomu.. ty sa uzdrav najprv, daj si do poriadku veci, postoj k svetu a tak.. zajac nezajac, kde su nevysporiadane zalezitosti, tam je tehu vzdy tazke. Ozaj, ako ste dopadli s tym autom-daju ho drahemu preplatit?

maticap.
29. jún 2011

ahojte babulky,
ja som dnes akosi mimo....unavena 🙄 (priznavam, isla som neskor spat, ale som aj o nieco neskor vstavala), ledva mam oci otvorene a cumim do toho blbeho monitoru a ani neviem na co to vlastne pozeram. A este k tomu ocakavaju v praci, ze podam aj nejake vysledky - akoze pracovne....najradsej by som zalahla s vylozenymi nohami. 😝 Apropos - nohy... zase bol v noci krc v lytku... tak som si rano svihla magnezium.

pikha
29. jún 2011

@maticap. ako tebe krasne naskakuju tie tt 🙂 si pamatam ako vcera, ked si nam oznamila, ze cakate dubacika..a uz si za polovicou 😎 Leto je pre tehulky tazke veru.. neplanujes nejake volno?

naveen
29. jún 2011

@pikha auto zatial nic.. nejak to poumyval a zistil, ze to bolo dramaticke len na prvy pohlad takze to ma doskrabane a neviem, co s tym planuje robit, teraz to neriesi.. no jo, len ked ja mam pocit, ze uz neviem, co mam spravit .. riesim, zle je,neriesim, zle je .. ako keby som vsetko robila totalne zle 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre