Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

orsulka
5. aug 2010

😵 😵 😵 @zufalka
@mirka7582 obom potichučku gratulujem a tešim sa s Vami...toto su krásne správičky .-))))
@lenny71 no a citam dalej a citam dalej......a je to tam!!!!! huráááááááááááááááááá 😵 😵 😵 😵 a nech sa budeš akokolvek pozerať na tie testy, tak tie čiarky už nemiznu 😉 😉 😉

mirinda10
5. aug 2010

babule to su nadherne spravicky moc sa s vami tesim tak opat tu budu dalsie tehulky a neskor nove mimca, raz otvorime reprofitacku skolku 😀

@mircalla maly Filipko krasne spinka bud rada, uzivajte si to, inak aj nam Ema mala dni ked bola hore viac ako 6hodin ale po 2 mesiacoch sa to krasne spravilo a vydrzime hore max 2-2,5hodky aj ked potom spime od 0,5-1,5 hodky 😕

brita
5. aug 2010

Ahojte babule, ja zase z rychlika, lebo sedim v praci. Takze z 10 vajicok, bolo 8 zrelych a tych 8 sa aj oplodnilo.
Tak drzte palce. Uvidime, co bude zajtra . 😉 Ahojte.

tanitta
5. aug 2010

ahojky..
@brita tak nech sa drza bobici 😉
baby tak naozaj toto nie je vlna ale lavina 😉.. dufam ze dokonca roka stiahne vsetky snazilkujuce 😉.. drzte sa a tisko gratulujem 😎

lenka20
5. aug 2010

caute, jej, tani, si este tu?
brutuska no fantastiko!!!!!!!!!!! 8 embrijok, to je supris, dneska je fakt nejaky pozitivny den 😉 😵 😵 vyborne, drzim im palce drobcom malym 😉

lenka20
5. aug 2010

brituska som chcela napisat 😝 😅

olympia
5. aug 2010

zufalka, janula, lenny, gratulujem ku krásnym správičkám! 🙂 perfektnééé, veľmi sa teším a verím, že na tejto tehuvlne sa zvezú aj všetky nadchádzajúce stimulantky! 😉

takyna
5. aug 2010

Ahojte kočany 🙂

Potíchučky gratulujem novým tehulkám 🙂

My sme prišli s maličkou zo sona, lebo som mala podozrenie na reflux, ale nič sa nepotvrdilo, iba nás nechali čakať 😝 a potrápili nás, moje dieťa má veľmi sledovačnú maminu, chúďa dieťa 🙂

idem rýchlo žehliť...atď, lebo byt je v totálnom rozkade.... 😝 a to mám dobré dieťa 😖 ved uvidíte všetky čo vás čaká a neminie 🙂

lenny71
5. aug 2010

orsulka ...dakujem...strašne sa teším a smalou dušičkou čakám na zajtra...dnes som 9 deň tak snád to zajtra bude pozitívna krv 🙂 ....viem že čiarky už nezmiznú ...ja sa len neviem vinadívať 🙂
babule aj ostatným ďakujem a držím nám všetkým palce

olympia
5. aug 2010

@takyna ale hlavná vec, že sa to nepotvrdilo. Ja budem taká istá úzkostlivá mamina. A ten byt v neporiadku - viem si predstaviť! Ale nevadíííí. 😉

shandy
5. aug 2010

@brita brituska perfektne cisielko, tak dufam, ze zajtra to bude 8 krasnych mnohobunkacikov 😵 😵
@takyna takynecka, radsej sledovat viac ako menej a ako pisala olycek, hlavne, ze sa to nepotvrdilo. po tom co si si preskakala, je to na mieste 😉 a tym bytom sa vobec nezatazuj, na neporiadok zatial este nikto neumrel, aspon o tom neviem 😀 😕
@lenny71 testuj, testuj dievca, uzivaj si tie dialnice 😀 😀 😀 😀, viem si to zivo predstavit 😵, nech krasne cisielko zajtra 😵

zufalka
5. aug 2010

@brita 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

rebeca_1
5. aug 2010

Ahojte, panecku otvorim kona a kolabujem ))))) Waaaaaaw!!!! Jejda, som v soku!!!!!!
Baby ja mam z Vas taku radost!!!!!!

@brita parada, blahozelam k takemu krasnemu vysledku! Uz nech mas bojovnickov v brusku!!!!! Drzim palce!
Zufalka, Mirka7582 aj Vam srdecne blahozelam hoci sa nepozname!

@lenny71 waw!!!! Blahozelam, ja som to tusila. Mam z teba radost... U teba to tak skvelo vyzeralo od sameho zaciatku ))))) Len sa dievca opatruj!!!!! A drzim palce, nech je hcg pekne vysoke!!!!
Violincielka a Janula18 vy len pekne zobkajte tobulky a tankujete do seba tu "chemiu stastia", nech su krasne a kvalitne vajicka!!!! Drzte sa zlaticka moje!!!!!

Ja som dnes volala s hematologickou a navrhla mi predsa len fraxiparin 0,3. Tak si to zbehnem zajtra do lekarne vymenit )))) A uz budem mat pripravene k IVF vsetko....

Jej, baby moje radost mam z Vas!!!!!

brita
5. aug 2010

Ahote babky, gratulujem vsetkym tehulkam a dakujem vam za podporu. Nestiham ani precitat, co sa tu vsetko udialo, ale myslim na vas vsetky. 😉 Inak predbezne mam ET v pondelok o 11, 30, ale mam este volat ohladom embryjok zajtra a aj v sobotu. Ja mam vzdy taky stres v bruchu, ked tam idem volat, ze co mi povedia. Tak vam zajtra z roboty zase narychlo napisem, co som zistila. Inak dnes mi bolo strasne zle, neviem, ci z pocasia alebo uz aj z tych liekov. Ten prednisom ma inak "telefonny zoznam" vedlajsich ucinkov, ale je mi to jedno, uz ked bojujem, tak bojujem. 🙂
Majte sa pekne.

orsulka
6. aug 2010

dobre ranko , krasny den prajem 🙂)) a hlavne piatok 😉 😉
@brita uvidiš ake to bude vsetko super, a viac kludu do bruska, aby bolo pekne pripravene prijat bambulka alebo bambulky, teda neviem kolko chcete vložiť... 😉 😉 posielame im vela energie, aby krasne rastli...daj vediet, ako sa vam dari 🙂)))

lenny71
6. aug 2010

ahojte baby
pred chvílou mi volala mija sestrička a mám HCG 283,3 😀 .To je snád na 10 den dosť nie??? 😀

orsulka
6. aug 2010

@lenny71 gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! velmi velmi sa tesim....je to fajn, ved si len 10den po EWT....tak to je super..!!!! 😵 😵 😵 😵

lenny71
6. aug 2010

orsulka ďakujem....revem tu jak decko 🙂 .

lahhel
autor
6. aug 2010

Leny, to je krasne cisielko, moc ti blahozelam a velmi sa tesim s tebou 🙂 🙂 🙂

Babulky, zbezne som precitala vcerajsie spravicky a to bol fakt neuveritelny den, vsetkym vam moc drzim palceky, aby ste nasledovali leny...a dufam, ze sa postupne pridame vsetky, ktore na to cakame 😉 😉

pekny dnik vsetkym...

orsulka
6. aug 2010

@lenny71 mas narok moja.....reagovala som presne tak isto....to som začqala revat už sestričke do telefonu !!!!!!...uži si každy okamih 🙂)))))

moni19
6. aug 2010

Ahoj dievčatá,

@mircalla gratulujem k Filipkovi. Nech sa mu na tom svete páči a nech je zdravučký. 😵 😵 😵

@mirka7582 ,@zufalka ,@lenny71 konečne ste začali tehu vlnu. Potichučky blahoželám a držím palce, nech Hcg krásne rastie. 🙂 Bože, konečne pozitívne správičky v tejto téme.
@lenny71 hcg máš myslím krásne na takýto deň.

Vštkým stimulantkám držím palce, nech v tej tehu vlne pokračujú a dúfam, že všetky ostatné ich budeme následovať.

Zdravím aj všetky ostatné a prajem pekný deň. 🙂 🙂 🙂

orsulka
6. aug 2010

@moni19 no ahoj menovkyna 🙂)))))) ako sa mas?????

lenny71
6. aug 2010

lahel ďakujem...neboj všetkým to v RF dobre skončí...aj tebe...čítala som ťa a viem čo všetko máte už za sebou, ale ty si myslím aspon podla foto ešte mladučká tak len trpezlivosť...nie že by som sa ja cítila stará 🙂 aj ked ja mám 39.
moni aj tebe ďakujem...ja sa z toho ešte stále spamätávam 🙂

orsulka
6. aug 2010

@lenny71 a vkladali ste jedno vsak ??????

lenny71
6. aug 2010

orsulka...ano jedno, lebo viac odmietli...aj som sa ho snažila prehovoriť aspon na dve ale že to nesmie 😒 , nakolko mám po dvoch cisárskych...dokonca ma ešte tak vrámci srandy jemne sprdol za minulý ET, že skoro ho vystrelo ked sa to dozvedel.To ma robil Stelc a to že mám za sebou dve sekcie zistil až ked už som mala 3 embryjká v sebe 🙂 🙂 🙂 .Chudák musel riadne tŕpnuť a asi si aj vydýchol ked to nevyšlo 🙂

orsulka
6. aug 2010

@lenny71 jo jo...spominam si, že si to pisala...no sak ja nic nechcem hovoriť, ale ved aj toto jedno sa može este rozdeliť 😉 😉 😉 😉

orsulka
6. aug 2010

@lenny71 neviem ako rýchlo rastie HCG....ale ja som mala na 14 DC 957....tak neviem, ci ma do tých 4 dní čste nedobehnes 🙂)))))) 😉 😉 😀

Janula, violon...ako baby pokrcujete??? papáte, picháte????

Mircalla......ako s *Filipkom???mate sa dobre ????????? posielam bostek 😉

moni19
6. aug 2010

@orsulka ahoj, mám sa dobre. Veľa práce. A už by som rada stimulovala, keď je to tu také pozitívne. 🙂
Bola som ešte na hemato, pre výsledky. Som zdravá ako ryba. Tak problém už bude len asi v slabých embryjkách.
A ty ako? Máš krásny tt už.

orsulka
6. aug 2010

@moni19 ale fajn, len ako som už pisala neviem sa dočkat kontroly už , nech vidim, že je vsetko OK 🙂)))) brusko pomaličky rastie a priberame 😉 😉
tak fajn, že hemato je OK...zameriate sa na možne ine priciny...kedy pojdes do stimulky?????

mirinda10
6. aug 2010

@lenny71 tak oficialne gratulujem HCG je krasne na 10 den, dost vysoke ínak kazde 3dni sa zdvojnasobuje, inak mne sa Emma narodila ked som mala 40 rokov a 2mesiace, hned som omladla s kocikom 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre