Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

speranza1
25. mar 2013

@melisska.... neuveritelneeeee.... tak neskutocne velmi som prave tebe drzala paluchy...... moja draha zlata... ani nevies aka som prestastna... tfuj tfuj tfuj.... len tak dalej aby ste to dotiahli do uspesneho konca...potom daj vediet vysledok HCG 😵 😵 😵

speranza1
25. mar 2013

@martinusa22 ty budes dalsia tehulka... uvidiiis 😉 🙂 😵

martinusa22
25. mar 2013

@speranza1 prečo si to myslíš? Dúfam ze nemám nejaky zápal a ze tie horucky prejdú, momentálne su fuč tak dúfam ze sa uz nevrátia🙂

speranza1
25. mar 2013

@martinusa22 uvidis, ze vsetko bude v poriadku....a neviem preco si to myslim.... neviem naozaj..ale stale presne o tych o ktorych som si myslela, ze budu tehulky, tak aj su tehulkami🙂.. prajem vsetko dobreeee moja..

ria191
25. mar 2013

@speranza1 ahoj "bosorečka" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

martinusa22
25. mar 2013

@speranza1 ďakujem verím tomu ze ked budem mat vklad tak to vyjde a ďakujem ale hlavne tam musím prísť aj ja v poriadku

isabellaa
25. mar 2013

@strapula27 tak som sa to dozvedela, prvy je vaginalny a ked je baby vacsie, tak potom cez brusko 😉

speranza1
25. mar 2013

@ria191 cavleeees...vidis aka je tu krasna tehu vlnisko??? tak naskakuj moja, pokial je cas 😀 😀 😀 😉

ria191
25. mar 2013

@speranza1 veď som ťa minule prosila, aby si ma naučila skákať a ty nič 😀 😀 😀 . Už začínam mať zajačie úmysly 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

speranza1
25. mar 2013

@ria191 ale ked mne to naskakovanie na tu tehu vlnku nejde 😖 😠 .... tak ta to nemozem naucis... chapes??? 😀 😀 😀

ria191
25. mar 2013

@speranza1 tak ale si aspoň lepšie na tom ako ja 😀 ja som sa zatiaľ ani zo zeme neodlepila ☹ ☹ ☹ . Tak si prosím aspoň tú super náladičku ktorou v poslednom čase hýriš 😀 😀 😀 .

strapula27
25. mar 2013

@isabellaa dakujem za info..ty ked pojdes na sono?

nelly3
25. mar 2013

@melisska
to akoze coo, velka gratulacia, ja som verila, ze sa to raz podari, jaj tesim moc s tebou a inac ty si aka tajnostkarka? to akoze kedy si nam chcela povedat, ze ides na KET 😀 a ty si mala 2 zmrazene vsak? pekne sa ti rozmrazili? ja sa tak bojim, ze ten moj 1 sa nerozmrazi.

melisska
25. mar 2013

@isabellaa zdola 🙂))) 😀

melisska
25. mar 2013

@speranza1 Dakujem 🙂 nejdem na HCG, dr. mi kazal prist na sono o 10 dni🙂)) 😀

melisska
25. mar 2013

@nelly3 😀
nechcela som skor hovorit, mam vela za sebou.....
mala som len jednu zmrzlinku 😉 a tu mi aj stelcl vlozil 🙂)))))))))))
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🤐 pre @ria191 🙂

dievcata aj ja mam slzy vociach...

strapula27
25. mar 2013

@melisska velmi sa s tebou tesim!!!!!!!!!! 😀 aj mne vkladal Stelcl🙂

nelly3
25. mar 2013

@melisska
chapem, aj ja mam slzvy v ociach, strasne sa tesim, ze sa vam to podarilo a nebol teda problem s rozmrazenim toho jedneho?

speranza1
25. mar 2013

@ria191 skus si precitat ..mozno ti vycarim usmev:.. stary ale dobry vtip...

Príde synček za oteckom a hovorí mu:
- Oci, kúp mi samopal.
- Ale čo ma tu zas otravuješ so somarinami, choď sa hrať s kamarátmi.
Za chvílku príde zasa a hovorí:
- Oci, kúp mi samopal.
- Veď už som ti povedal, že má nemáš otravovať s takými sprostosťami, choď otravovať mamu.
O 5 minút príde a hovorí:
- Oci, kúp mi samopal.
- Ale už mám toho dosť! Kto tu rozkazuje, ja alebo ty!?!
- Ty oci, ale keby som mal samopal...

ria191
25. mar 2013

@melisska aj ja veru revem od šťastia a to som iný tvrďas hocičo ma nerozreve. Ale som šťastná prešťastná. Veď vieš ako veľa to pre nás ostatné znamená. Hlavne sa nevzdať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

melisska
25. mar 2013

@nelly3 moja, však vidíš, že nie 🙂

melisska
25. mar 2013

@ria191 viem moja 🙂 😵 ♥♥♥

speranza1
25. mar 2013

@ria191 presne toto som si pomyslela aj ja... hlavne sa nevzdavat... RAZ SA TO KAZDEJ PODARI.... 😵 😵 😵

nelly3
25. mar 2013

@melisska
no a povedz nam teraz, ze co ine si robila, ze sa to podarilo, lebo ja viem, ze pozitivne mysliet, ale ja neviem, akoze chcem, ale nejako sa mi nedari, stale je tam, ze co ak nie, ved to pozname kazda. takze cakam 😵

bibi24
25. mar 2013

@melisska uuuuuuzasneeeeeee 😵 😵 😵 tak velmi velmi ti to prajem a drzim vsetky palceky co momentalne mam, nech vsetko super pokracuje 😉 🙂 Krasny testik!!!!!

lynx19
25. mar 2013

dievcata,viete mi poradit,prosim vas?mam uzivat Clostil3x1,ale teraz neviem ,ci si to mam vypocitat z 24 hodin alebo len 12 hodin..dufam,ze ma pochopite co sa pytam 😒

melisska
25. mar 2013

@bibi24 Dakujem 😵 😵 😵

melisska
25. mar 2013

@nelly3 poslala som ti ss 😉

lenusika
25. mar 2013

@melisska tak ti gratulujem..slzy mam v ociach...super tesim sa...dufam, ze pojdes na PN!!!!!!!!!!!!!!!!!

lenusika
25. mar 2013

@lynx19 ja som ho bravala 3x 1 a to rano, na obed a vecer...nedavala som si ho presne ako ATB

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre