Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

sarasota
15. okt 2013

@isabellaa dakujem dam potom vediet .Celu noc nebudem spat a som objednana az po 13h. 😉

zibi
15. okt 2013

@gaga83 zatail nejdeme mozno az po novom roku..musime daco nasetrit a musim si dat dokopy tu ruku lebo ma stale boli ...a nemozem byt tehu kym nebudem toto mat ok lebo ani lieky by som brat nemohla ani nic
daj mi vediet ako si dopadla na hysteroskopii 🙂 drzim palce neboj bude to dobre 🙂 a ze po hysteroskopii je dobre ist do mesiaca na ivf a aj na ET lebo ze sa embyrjko lepsie uchyti

sarasota
15. okt 2013

@dafy to je krasny chrobacik 🙂

mimika1973
15. okt 2013

@ikuska krasa mojka, to hcg na 15.den je paradne! 😵
Inac to spinenie ti potom uz nacisto prestalo po tom utorku vtedy? a pobolievalo ta brusko ako na menzes zaroven aj?
Drzkaj sa, a pekne tehulkuj 🙂

mimika1973
15. okt 2013

@dafy krasne babetko dafynka! 😵

sarasota
15. okt 2013

@tinkatinulka ahoj zajtra idem na sono dam potom vediet .Chodim do prace a ked pridem domov tak odpadnem ako hruska a cele dni mam tehu. nevolnosti zaludok mam az v krku ale zatial som WC neobjimala. 🙂

lenusika
15. okt 2013

@melisska mam clexane asi 10 ks

ikuska
15. okt 2013

@mimika1973 dakujem 🙂 ano spinenie prestalo v ten utorok 🙂 a tie bolesti bruska su doteraz, chyta ma to vzdy vecer, ale da sa to vydrzat 🙂

ikuska
15. okt 2013

@melisska, @ria191, @speranza1, @miscok, @tinka9075, @schatje6, @sarasota dakujem velmi pekne 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

amali
15. okt 2013

dnešná práca 😀

melisska
15. okt 2013

@lenusika supeer,kúpim ho 🙂 je v expiracii 😵

cora41
15. okt 2013

@sarasota vsetko bude v poriadku.. uvidis.. Tomasko vas strazi... 🙂

lusipe
15. okt 2013

@sasa1983 sme sa smiali so stelclom,lebo pri kontrole muz povedal ze mu vychadza sluzba v nemecku v tom termine....a on ze ved dame zamrazit ak sa neda zrusit alebo v ten den je tu vela odberov,nasli by sa nejake 😉

sasa1983
15. okt 2013

@lusipe to je dobré..Ja zase Radkovi opisujem, aké fajné bude mať zajtra video. Lebo tu v Ba,v Iscare bol nespokojný a aj povedal doktorke, že v Gynfive mali lepšie videá..A z toho je RF najlepší, dľa jeho hodnotenia..

lusipe
15. okt 2013

@sasa1983 presne na tom sme sa smiali aj my vcera....ze on si pozriem pekny film a ja si zatial pospinkam 😉 ...len teraz neviem komu bude lepsie 😉

sona_fit
15. okt 2013

@monikak1 Ahojček, som tu dlho nebola, práce vyše hlavy 😉 Zub už mám opraveny ale stále pobolievalo, stimulujem este zajtra. Na UTZ idem vo štvrtok. ty máš tiež soft?

sasa1983
15. okt 2013

@lusipe no, lepšie bude im, to je jasné...

miscok
15. okt 2013

@melisska @sarasota @dafy Babule,jedna s vami gyndos nejak inak kvoli tomu,ze ste po IVF?Nejake ine vysetrenia,pripadne castejsie ako pri prirodzenych tehulkach?

lenusika
15. okt 2013

@melisska je v exp.do 8/15.... Pošli mi adresu do IP. Poslem.

dafy
15. okt 2013

@miscok mna áno bojí sa ma ze som po IVF a toľkých neuspechoch 😕 😕 tak ma posiela do rizikovej poradne 😀 😀 😀

lenusika
15. okt 2013

@miscok ja som nebola v rizikovej ambulancii,ale bola som castejsie sledovanja...a ja bola kludnejsia,ze male je ok a chrustik ma uz 5 mesiacov a vsetko ok..drzkam palce

melisska
15. okt 2013

@lenusika poslala som 🙂 dakujem

melisska
15. okt 2013

@miscok áno aj ja som rizikovom 😉

melisska
15. okt 2013

@sarasota myslíme na vas 🙂))

nelly3
15. okt 2013

baby tie injekcie cetrotide nemusia byt v chladnicke ci?

gaga83
15. okt 2013

@zibi no aj je to tak naplanovane ze o mesiac Ket. Fakt s tou rukou to mas potom dost zle☹ musis si to urcite do poriadku. Neboj rychlo sa uzdravis verim tomu😀 Drzkaj sa

maxag
15. okt 2013

@mirkakn1 zacinam druhy den

maxag
15. okt 2013

@bradik drzim palce

ikuska
15. okt 2013

@nelly3 ano v chladnicke maju byt ...

monikak1
15. okt 2013

@sona_fit ahoooooj 😉 ako sa cítiš? Verím,že už Ti je po tabletkách lepšie! Áno ja mám tiež soft, na UTZ idem až v pondelok 21.10. - 10deň cyklu. Držííííím palčeky na štvrtok aby boli pekne vajka 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre