Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

diska
8. okt 2014

@haimi ahoj,tak ja neviem ci je dobre pokracovat v piti ked sa uz prida utrogestan,ponom uz sliznia nema rast len sa "pripravovat".Ty ides za Stelclom?

skaredekacatko
8. okt 2014

@haimi uvidis ze nie ziaden stres. Ja uz dufat od utorku stymulujem a bude viac vajec.

mircalla
8. okt 2014

Ahojte baby, kedysi som sem dost casto pisavala. Ak mozem sa pridam. Chystame sa KET, jedno dieta uz mame. Mame tam uz skoro 5 rokov este 2 hatchujuce blastocysty. Trochu mam obavy, nakolko vek je uz dost vysoky - 42

lemoni86
8. okt 2014

@zabka1124 ..viem ,je to tazke sa upokojit a nestresovat..ked som takto cakala ja, pustila som si nejaky film alebo serial a to ma odreagovalo. alebo si nieco zacni citat..pokial spinis, musis byt v klude a lezat..len na zachod, po pripade najest a sup spat do postele 🙂 pravdepodobne ti cievky robia sarapatu co sa mimco zavrtava alebo je to hematom. drzim ti palce.. urcite to bude v poriadku 🙂

skaredekacatko
8. okt 2014

Baby cvicili ste niektora pred stymulkom mojzisovu metodu? Mam cvicit aj pocas stymulacie nepopraskaju folikuly mam obavy.

haimi
8. okt 2014

@diska chodim k nemu, ale kto mi bude robit sono netusim, asi ten kto bude mat sono sluzbu 😀 takze radsej len do ovulky? Vysadim alchemilku a budem pokracovat v cervenom. Aj tak musim aspom dopit tu flasu co som hrdinsky otvorila, lebo ju zase vylejeme.

haimi
8. okt 2014

@skaredekacatko supis, ani som nevedela, ze uz zase tolko casu ubehlo, ze uz zacinas 🙂 a zohnala si toho gonalu nakoniec dost? Kolko ti dal? 150j od 2dc do cca 11?

haimi
8. okt 2014

Baby, dr. Drakulova ordinuje kazdy den, ci nejako speci?

haimi
8. okt 2014

@evadek @motiv v medirexe po novom uctuju 50eur, neviete nahodou to je na hlavu, alebo na par. Ked tam pojde, aj s manzelom, budeme platit 50 alebo 100? Dakujem 😉

gagirl
8. okt 2014

@zabka1124 drzim palce .. urcite to nebude nic vazne..drzte sa-

ingrid0105
9. okt 2014

@haimi 100 cize 50 za kazdeho

skaredekacatko
9. okt 2014

@haimi hej od druheho dc 150 plus clostil a od pipelle beriem.medrol. okrem toho pijem caj a naordinovala som si kyselinu listovu.

rebeka33
9. okt 2014

@mircalla ahoooj. No super. Budem drzat palce. Neboj ja mam tiez 40. Len uz menej vladzem a Simi je stale velmi narocna a nespiaca. Ale tehu v pohode.

rebeka33
9. okt 2014

Kto mal mat vysledky z krvin hladwm hladam a nic.

dalida
9. okt 2014

@mircalla ja si ta pamätam 🙂 Drzim prsty na KET. 😉

ria191
9. okt 2014

@mircalla ahoj ja si ťa pamätám uff to som tu asi dosť dlho 😕 😕 😕 😝 😝 😝 . Klobúk dole ja by som ich tam tiež nenechala veľa šťastia 😀 😀 😀

dalida
9. okt 2014

@ria191 moja... to asi aj ja som tu dost dlho 😒 Bolo by nacase prejst aj na temy typu: mamicky... ako dojcit.....
novorodeniatka...

ludinka
9. okt 2014

@skaredekacatko ja spom cvicila aj cez stimulku, ale 2 dni pred opu uz nie

balance
9. okt 2014

Ahojte. Vcera som bola u mojej gyn. na kontrole. Prisla som za nou aj s tym, ze som objednana na konzultaciu do centra a potrebujem este nejake vysetrenia. Ked som jej povedala, ze ideme do Reprofitu, tak zacala ma odhovarat, ze preco nejdem do Iscaru v MT, ze v Brne toho maju vela a Iscare ma dobre vysledky, ze vela jej pacientkam sa tam podarilo atd. Dokonca mi povedala, ze ci viem, ze Reprofit sa spaja s Iscarom v MT. Zostala som v soku,lebo som myslela, ze reprofit otvara pobocku v BA. Ale to je vedlajsie. Hlavou mi zacalo vrtat, ci nahodou dr. nie su zazmluvneny s centrami, ze ked nas odporucia maju prasule. Neviete ako to je?

skaredekacatko
9. okt 2014

@ludinka a po opu do.vkladu si este cvicila?

ria191
9. okt 2014

@dalida aj také témy sú tu ??? 😕 😕 😕 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀

ria191
9. okt 2014

@balance to neviem, ale dôležité je Brno nie Martin aj keď tu niekto o Martine písal ale všetko je len v začiatkoch ja by som Brno nemenila za nič na svete. Všade majú toho veľmi veľa. Jednoznačne Brno 😀 😀 😀

balance
9. okt 2014

@ria191 aj pre mna Brno ;) len tak som uvazovala nad tym, ze preco zrazu len ten ISCARE v MT, ci naozaj to mysli so mnou dobre alebo je to kvoli peniazom. 😠

ludinka
9. okt 2014

@skaredekacatko vaj vtedy som cvicila a dokonca aj 3 dni po vklade som znovu zacala a cvicila som az do // 😉

katka1710
9. okt 2014

@zabka1124 špinenie môže byť implantačné (uhniezdenie) tak vôbec nezúfaj 🙂

leontinka27
9. okt 2014

Baby neviete ako dlho platia vysledky na tie prenosne choroby v Brne?dakujem.tento rok to uz nestiham.a ako vidim aj ja tu uz dlho strasim...velmi dlho...

falin
9. okt 2014

@dalida @ria191 - baby, aj ja som tiež taká "pamätnicka" 😝
@mircalla - aj ja si ta pamätam, to ma Filipko uz 4 roky, neuveritelne to leti. Drzim palceky na KET 😉

@balance - no, pravdu povediac tiez mam ten pocit, ze dr. su na tom zainteresovani a odporucia ta do toho "spravneho" centra 😠 😠 😠 (zial nie z pohladu pacienta) , na Slovensku je to tak 😢

@leontinka27 - platia 2 roky

ria191
9. okt 2014

@leontinka27 aňo dva roky ja to stíham s "odretýma ušama " 😀 😀 😀
@falin @nelly3 @speranza @tinkatinulka korčule veď nám sa blíži výročník takto pred dvomi rokmi sme spolu začínali jesenné korčule 😀 😀 😀 "kua" ostuda 😝 😝 😝 😕 😕 😕

korenka17
9. okt 2014

@ina7 to je krásna práca!...ja by som jednu veru aj brala a bielu,budem mať čierno-biely kočík 🙂

skaredekacatko
9. okt 2014

@ludinka a zvysovala si pocet opakovani po tyzdny ja som uz na 30 a pocad stymulky budem uz nsa 40. A cvicila si kazdy den ci nie? Lebo v kupeloch mi povedali ze nie kazdy den ale na nete bolo ze ano a ze zvysovat postupne az do 40 .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre