Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

bergalm
13. nov 2014

@gagirl no vidis je to tam hod foto.Ja volam dnes poobede ako dopadla Krv ,drz palec 😀

gagirl
13. nov 2014

@bergalm noo neviem ci sa mi to podari..opytam sa mm ako ..🙂drzim siiilno palce..urcite to bude pekne cislo..ja idem zajtra..🙂

dorotka66
13. nov 2014

@gagirl určite hormóny, kašli na ne 🙂 a teš sa gagirl. ja sa každú noc strašne spotím, asi sa tiež snažia dostať z tela von.

bergalm
13. nov 2014

@dorotka66 ja som to tak mala pri prvom vklade strasne som sa potila a nakoniec nic z toho nebolo ☹ Ale pri 1tehu tiez akonahle som citila horucavy normalne som si dala len deku al.letny paplon namiesto klasickeho a bolo fajn,som sa poucila a podarilo sa 🙂 🙂 🙂 🙂 Skus,nehovorim,ze nasledkom toho,ale bolo mi lepsie a konecne som sa vyspala bez toho,aby som sa musela v noci prezliekat 😝

gagirl
13. nov 2014

@dorotka66 dakujem moja..veeelmi ti drzim palce aby si si aj ty nasla dve ciarky..🙂kedy mas dostat ms?a kedy skusis testik?;)

bergalm
13. nov 2014

kocule,musim ist nieco porobit,akoze u nas v byte to vyzera akoby sem padla bomba 😀 rada by som cvalala,ale idem sa troska zamestnat,kym budem volat a to pockam este na moju lasku,chce byt so mnou v takej chvili 🙂 🙂 🙂 🙂 Je zlaty 🙂

bergalm
13. nov 2014

@falin ahoj falinka veru chcelo len ja neviem ako ,nikdy som to nerobila pametam si,ze v tomto bola dobra tusim sarasota 😅

rebeka33
13. nov 2014

@tomka12 koudelka robi aj ked je stale rozlietany. Ia som od stelca dostala raz zlavu. No ja som sa tam nachodila🙂🙂.

ingrid0105
13. nov 2014

@karinaz v medierxe sa caka na komplet vysledky 4-6 tyzdnov, dnes mi odpisala Girovska

ingrid0105
13. nov 2014

@bergalm drzime 🙂

ingrid0105
13. nov 2014

@gagirl 😵 😵 😵 si na PN? velmi sa tesim tvojmu stasticku 😀

mimika1973
13. nov 2014

@karinaz jednoznacne ist na krv! RF test je 20tkovy tusim, a mal by byt presny, ak su tam tie 2 ciarky, tak je to pozitvne, ine znacky testov nemusia byt vzdy na 100% spolahlive! niekedy test ukazal biely, a dievca bolo tehu aj tak...sup n a krv, a budes vediet na com si! 😉 Drzim palce!!!!!!!!!!

leontinka27
13. nov 2014

Ahoj baby.tak po dlhšej dobe zasa prispejem.ale to neznamena že Vas tu nesledujem.každy deň čítam uspechy a neuspechy.ale v posledenej dobe citam pozitívne správy samé pozitívne testy a srdiecka.a to mi dodava nadej.ze aj ja budem raz tehulka a aj vsetky dlhodobe snazilky.Kedze uz neviem co som mala urobit a neurobit dala som si nakoniec odstranit aj druhy vajcovod.dlho som vahala.ale asi mi nic ine neostavalo.(mala som ho nepriechodny a so saktosalpinkom)uz nemam chut chodit na ivf-ka a nic z toho.tak dufam ze mi to odstranenie pomoze konecne k tehu.a este som sa objednala na reprodukcnu imunologiu do Nitry.a toto je fakt posledne co uz mozem urobit pre konecne uspesne tehotenstvo.tak baby ideme dalej bojovat.vsetky sa drzte.a zealm tehulkam krasne tehulkovanie.babam co stimuluju krasnu urodu.a cakatelkam dve ciarocky na testoch.ospravedlnujem sa za gramatiku!!!

diska
13. nov 2014

@staga ahoj,ty si sa tusim pred casom pytala na Mudr.Vitouskovu,tak uz zas pracuje ,bola som u nej na utzv ,len neviem ci kazdy den tam je ,tak jej skus napisat email. 😉

bergalm
13. nov 2014

tak kocule uz som zase tu 😎 porobene,navarene a co si zacat???

bambulka2015
13. nov 2014

@bergalm tak pis. Ja som v office, mam sice co robit, ale nechce sa mi 😕 Ved robota neutecie 😀 😀 😀
Mna toto cakanie uz ubija.

gagirl
13. nov 2014

@ingrid0105 ahoj..som na pn..a dakujem..si zlata🙂

bergalm
13. nov 2014

@bambulka2015 veru tak akoze ja som pred casom prisla z Nemecka tam som makala 6dni v tyzdni od rana do vecera.... 😝 Som sa tesila,ze doma si konecne odpocinem kedze som nezamestnana,ale uz je mi dlhooo.Akoze stale doma to iste poupratat,navarit kedze sme s muzom sami bez deti,tak mi nema ani kto neporiadok spravit 😀 😀 😀 Ked pride suseda s malou ma rok aj 3mes.normalne sa tesim ked mi to tu rozhadze a ona je na nervy z toho 😀

karinaz
13. nov 2014

@falin
@gagirl Nedávam si falošnú nádej. Ani sama neviem prečo je to tak. Ráno smer krv, nech už konečne viem načom som...

karinaz
13. nov 2014

@mimika1973 Jasné, viem, že sa niečo deje. Len nechápem prečo na tom teste sú //... Ráno sa nechám prekvapiť. Krv to všetko rozhodne. Nech už je ako cche...

ivetahe
13. nov 2014

Ahojte,chcem sa opytat mam zacat uzivat Clostylbegyt,2-2 od 2_6 den ,to je ako druhy den krvacania ak to chapem spravne ,nechcela som dr.pytat,tak sa pytam dievcat,a 8 den kont,sono u nas a volat?prosim poradte?dakujem

bambulka2015
13. nov 2014

@bergalm no tak ja sa v robote nenamakam, niekedy si fakt len odsedim 😕 😕 😕 Ale aspon nie som doma a nevymyslam somariny, a nepozorujem sa a netestujem ako diva. Tiez sme s muzom len my dvaja a teraz som dokonca sama, ked je muz na sluzobke. Tak nevarim, nemam ani co prat, nazbiera sa tak za tyzden, bordel mi tiez nema kto urobit. Nastastie idem velmi skoro z domu a vraciam sa dost neskoro. Ked idem na plavaren, tak si dam skorej fajront ako zvycajne, ale z plavarne sa potom vraciam tak okolo 8, tak to uz len sup do postele. Vikend je horsi, to uz fakt neviem co mam robit. Zvycajne boli u nas vikendy strasne rozplanovane, sutaze alebo treningy, popripade shoppingovanie atd. Teraz sa mi shoppingovat nechce a nemam ani co kupovat, behat nebeham, aj ked doc povedal, ze pomalym tempom mozem, ale ja sa bojim. A mne uz aj tak skoncila moja behacia sezona poslednym polmaratonom koncom septembra, takze ma to teraz az tak netrapi. Len je to o drzku. Clovek je zvyknuty na pohyb a teraz mam taky pocit, ze len na gauci vylihujem 😠 😠 😠 😠 😠 😠

silvik1
13. nov 2014

@ivetahe ahoj. je to druhý až šiesty deň cyklu (čiže druhý deň menzesu). ja som bola na sono 8 deň cyklu priamo v Brne. sme sa tak dohodli s doktorom, že je to lepšie. ale tak ja som z BA takže to mám tak povediac na skok.

ivetahe
13. nov 2014

Ktora ste stimulovala clostylbegydom?chcela by som o tom nieco vediet,kolko ste mali vajicok,ci nepopraskali,a tak ake ste mali tazkosti a ako to vsetko dopadlo,mam strach ,ze budem mat malo vajicok,mam uz 39 rokov,kratsi menzes...

ivetahe
13. nov 2014

@silvik1

Ja som z Humenneho,cim si stimulovala,?mas to skutocne na skok,a my sa musime terigat 8_9 hodin,na HSK som chodila autobusom,

balance
13. nov 2014

@ivetahe ano od 2.dna krvacania, sono ja mam 7-8den, ale to mam ist do RF, dr.nechcel aby som si ho dala spravit na slovensku a zavolala im vysledok.

silvik1
13. nov 2014

@ivetahe ja som stimulovala soft - čiže clostil, merional, orgalutran a nakoniec pregnyl. mala som 5 vajíčok, 4 sa oplodnili. na vklad ostali dve blastocysty - jedna HB/1 a jedna EB/2.

franzziska
13. nov 2014

ahojte chcem sa spytat na ten soft...prosim vas, v soft-e sa dava clostil? alebo ine lieky?

silvik1
13. nov 2014

@franzziska ja som mala clostil, merional a orgalutran. ale tých injekcií bolo fakt len pár.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre