Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lienka_1
4. nov 2013

@nelly3 ok, poriadne Koudyho poobracaj 😀

bimba8
4. nov 2013

@jalaura nemame mrazakov.pri tomto spermosi som bola rada ked mi vozili EB a CM.Doktor mi este neodpisal,ale stale mi to vrta hlavou.Snad nieco urolog najde,ved to nie je normalne take zhorsenie.Nieco sa tam muselo stat.

ria191
4. nov 2013

@lienka_1 jafné Marcelko, ale chudák natrápil sa až až už to chcel aj vzdať a ja tiež ale nakoniec bol úspešný počítam, že ma tak skoro nechce vidieť 😕 😕 😕 😕 . Žiadne endorfíny to som bola z Marcela taká hotová 😀 😀 😀 😀

miscok
4. nov 2013

@ria191 Nestresuj 😉 Posielam urodicku, MUSI to vyjst! 😵
@isabellaa Ahoj, mne kazali brat do 10tt 4-0-4 a v priebehu 11 a 12tt znizovat a vysadit. Ty ho este beries?

ria191
4. nov 2013

@sally2401 ale prd optimistka teba bolí bruško a ešte si aj špinila to je oveľa lepšie a optimistickejšie ako keď nič necítiš 😀 😀 😀

ria191
4. nov 2013

@lienka_1 môjho fešáka ??? poobracať NEŠAHAŤ pekne jemnúčko 😀 😀 😀

miscok
4. nov 2013

@manita Mani, v clanku sa pise, ze: "Toto sú príklady operácií, na ktoré budete potrebovať odobrenie zdravotnej poisťovne: - umelé oplodnenie - ". To ale znamena, ze potvrdenie treba pytat od poistovne a nie v CAR ako to tu bolo spominane pred nejakym casom. Ak tomu dobre rozumiem 🙂

ria191
4. nov 2013

@miscok ďakujem nestresujem 😀 😀 😀 ja len hodnotím lebo je to presne tak isto ako posledný KET prdím na to 😀

isabellaa
4. nov 2013

@miscok posledne dva dni som mala len jednu tabletku utrosu rano, ale ked som bola vo stvrtok bna NT screeningu, tak ma lekar zmiatol. Pytala som sa ho, ci je placenta plne vyvinuta, ze idem uz vysadit komplet lieky a on povedal, ze utors mozem ako udrziavacku davat dlhodobo, kedze som po kete...tak mi to nahlodalo myslienky, ale zase davat, ked netreba...a na reprofitackej stranke je, ze do 12tt a po dalsich 10 dnoch vysadit.

sasa1983
4. nov 2013

tak kočky, dnes D14 po ET HCG negat..

isabellaa
4. nov 2013

@miscok bol to lekar mimo reprofitu, certifikovany na NT screening, slovak.

lusipe
4. nov 2013

@sasa1983 moje je mi to luto.ja idem k lekarke kvoli teplote a tej hrudi a som zvedava ci mi urobi hcg...ale pojdeme dalej a zvladneme to.jedine co menim je to, ze budem aj cvicit a zit normalne dalej,lebo nic na to nema vplyv.

ria191
4. nov 2013

@sasa1983 no do "rici" čo už na to iné povedať. Drž sa moja

miscok
4. nov 2013

@sasa1983 Uf, to mi je luto ☹ Vela sil do dalsieho kola.
@isabellaa Tak napis pre istotu este do RF, ak ti vyslovene nepovedali ako ho mas brat 😉

monikak1
4. nov 2013

@lusipe ☹ ☹ ☹ boooože zlatík, celý víkend som na Teba myslela a verila, že keď dnes otvorím net, nájdem dobre správy, že si začala novú tehu vlnu. Nechápem to, veď embryjko bolo také nááádherné, ja som Ťa od začiatku mala za tehuľku! Verím, že boľka rýchlo prejde a potom šup na KET, moc držím palce, z celého srdca, aby to bolo to víťazné!!!!

liana_k
4. nov 2013

@isabellaa ahoj, mne kázala Kurecová do 10 tt 4-0-4, a do konca 12 tt 2-0-2, takže ja už neužívam nič

lusipe
4. nov 2013

@monikak1 moni velmi pekne dakujem za podporu. Vidis ani ten super priebeh a embryjka nie su zarukou.skoda.ale inak stale mam zvysenu teplotu37,1 aj som dnes bola u lekarky a ona ze nic mi nevidi v hrdle a vraj by som mala byt ok.a ze ci som neni tehotna,tak vravim ze test je negativny.hned neriadila odber hcg u gynekologa a sestricka ze ona ma dva odbery denne a plne a mozem az v stredu.tak som tam narobila cirkus,ze akoze sukromne centrum medissimo a ona dva odbery denne?a co jej ruk odpadnu?ved nic aj tak cely cas nerobi,sama som vzdy s lekarom.no neporazi ta? Tak vraj zajtra na 7.00 mam prist.ale tak to len aby som poslala info do brna.moja ty sa pekne drzkaj,myslim na teba a tu tehu vlnu zacnete so soni a tluckou 😉

mirkakn1
4. nov 2013

@argenti ahoj, tak ja mam tiez 3 a idem tiez stvrtok na desiatu, ty si ktory den? ja mam 17, 15, 14 a som 12 den, dneska som pichla posledny merional+orgalutran, zajtra pregnyl. tak budeme spolu cakat 🙂

monikak1
4. nov 2013

@sona_fit @ tlucka ahoooj baby moje, tiež som sa Vás nevedela dočkať 😉 😉 😉 . Soni, cítim sa úúúúúplne presne ako ty,prsia, sem tam brucho ako na menzes, ako predmenštruačný syndróm. Tlucka, presne ako Sonička píše, mrzí ma, že sa necítiš dobre, ale je to dobré znamenie 😉 😉 😉. Myslím na Vás stále 😵 😵 😵

jahoda333
4. nov 2013

ahojte baby kedy vam robili 3D v ktorom tyzdni ja som dnes 20+5 a ze mi bude robit az v 28tt asi nema taky kvalitny pristroj nie ved v 20tt by uz malo byt zname pohlavie skusim ist do NR je tam centrum kde maju kvalitne pristroje asi 🙂 😉 som sa tak tesila ze dnes uz budem vediet ale asi bude kocka stale si zakriva tvaricku inak vsetky organy mame vsetko je v poriadku len musim viac papat mi nakazal tak sa posnazim a mame uz 380g a 14,5cm 🙂

monikak1
4. nov 2013

@lusipe toto je sila 😠 😠 😠 , keby vedela čo človek prežíva, zobrala by odber aj o polnoci a neoháňala sa limitom, a súkromné centrum..... Do šľaka aj s našími lekármi. Tak zajtra budeš mať krvičku, bože môj keby to bolo pozitívneeeeee! Najhoršie ale, že sa máš vytáčať ešte aj nad takýmito veciami ach jo 😠 😠 😠

mirkakn1
4. nov 2013

@ria191 nestracaj adej, urcite to vyslo, niekto sa citi netehotno a nakoniec su //. kedy mas testovat? drzim prsty a s tym pobludenim, ja by som netrafila ani do kosic a nie do brna, bala by som sa, ja tak do roboty a domov, sem tam do mesta, si odvazna 🙂

vlasatica
4. nov 2013

@lusipe budem drzat palceky. este stale neni nic stratene. to nase zdravotnictvo je teda o nicom.a to chcu vyssie platy.nic by im nedala. sa nevedia chovat ako zdravotnici.

vlasatica
4. nov 2013

dievcence.dnes hcg 283. drzte mi palceky nech drobcek bojuje.

monikak1
4. nov 2013

@vlasatica držíííím veľmi palce, aby HCG stúpalo 😵 😵 😵 dlhšie som tu nebola, nemám prečítanú celú diskusiu za posledné dni, tak neviem či si už domka alebo ešte ležíš v nemocke.

miscok
4. nov 2013

@vlasatica Velmi drzim palce, aby to cele dobre dopadlo 🙂

lusipe
4. nov 2013

@vlasatica jej krasa,super,moooc drzkam palce...ale podla mna to bude len a len dobre 😉 veru,nic by som im nedala...dva odbery denne a cuduju sa ze zarobia tak ako zarobia. A my drieme ako kone 😉

tlucka
4. nov 2013

@vlasatica to je super, to znamená, že drobček bojuje. Drž sa. Už ti robili dnes aj to sono?

tlucka
4. nov 2013

Kočky prosím Vás, minulý utorok som mala ET a dodnes mi nedošiel mail o zmrazení. Je možné, že by sa nedali zamraziť zvyšné embryjká a preto mi žiadny mail neposlali? Alebo posielajú aj mail o tom, že nič nemrazia?

buba08
4. nov 2013

@sasa1983 ach, je mi to luto, skoda ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre