Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ninockaskv
14. mar 2011

@kajka39 jaj a este, ze ziadne cierne spodne pradlo 😀 😀 😀 😀 to mi raz vravela jedna bylinkarka

luly3
14. mar 2011

@kajka39 supeeeer nezáleží ake je HCG ale či rastie 😉 daj si spraviť kontrolne a budeš
mať srdiečko na mieste 🙂
@gabinkaa ahoj no kontrolka čo ja viem 6 folikou mám v priemere 10 mm mosia porostnut
ešte v stredu mam dalšiu kontrolu 😕

gabinkaa
14. mar 2011

@luly3 no supéééééééér, parádny výsledok, čím teraz stimulkuješ? neviem čisi písala

lianka7
14. mar 2011

Ahojte babulky 🙂mame frmol v praci,uz nech je aspon jun,kedy tych povinnosti bude menej 😝
@martini to je aka haluz "lepidlo na embryo" 😀
@kajka39 Supeeeer,teskaaam sa s tebou,HcG nech len pekne stuuupa 😵

luly3
14. mar 2011

@gabinkaa mala som clostil 5 dní 3 krat denne jednu 9 ní som pichala
100- ku puregon a teraz mi ho dal na 125 😉 ty ake maš liečky,hm???

martini
14. mar 2011

Mám takú netradicnu otázku. Zvýšili sa mi lieky, chcela som ich predať, tak som ich hodila na mám/nemám lieky... Chcela som opýtať ako to vlastne funguje. Ja by som ich bola ochotná v konečnom dôsledku aj darovat, ale ako sa to zvykne urobiť, aby dom nebola stratová napr. na poštovnom?

gabikasz
14. mar 2011

@martini ja som takto darovala,ani poštovné som nechcela a baba mi nenapísala ani Búúúú 🙂 🙂 🙂

martini
14. mar 2011

@gabikasz veď to, že to su potom take malé sklamania.

callex
14. mar 2011

@martini a co ti ostalo? ved ak to nesuri kvoli expiracii tak mozno aj stimulantky ktore dotoho ideme v marci aprili by prejavili zaujem tuto v nasej temicke.

gabinkaa
14. mar 2011

@kajka39 ďakujem, no dnes som 3. deň, v piatok vychádza kontrola v RF, tak uvidím ako to bude vyzerať

gabinkaa
14. mar 2011

@luly3 ja mám tiež clostil 3 krát denne a merional 150 denne, v piatok kontrola tak neviem ako to bude vyzerať, teraz si pichám sama, hrozné

martini
14. mar 2011

Ahojte, mám zostatky liekov:

CLOSTILBEGYT 50 mg/tbl.
18 tabletiek (=1 celé balenie + 8 tbl.) - exp. 09/2014
3 tabletky - exp. 10/2013

PREDNISON 5 mg/tbl.
20 tabletiek (=1 celé balenie) - exp. 10/2015
12 tabletiek - exp. 08/2015

ESTRIMAX 2 mg estradiolum
28 tabletiek (= 1 celý plát) - exp. 09/2013
15 tabletiek - exp. 09/2013

ESTROFEM 1 mg
19 tabletiek - exp. 01/2014

DUPHASTON 10 mg
6 tabletiek - exp. 04/2014

PARLODEL 2,5 mg
21 tabletiek - (exp. som si zabudla pozrieť...dám vedieť, ak by niekto tento liek potreboval).

martini
15. mar 2011

@ninockaskv ja už od dnes nenosím čierne spodné prádlo...dala som si poradiť 🙂))

callex
15. mar 2011

ahojte..nielen cierne ale akekolvek tmave farby..a dokonca ani cervenu nie lebo je agresivna..takze pekne biela,ruzova su najlepsie.a potom uz jemne odtiene tmavej zelenej mozu byt.

martini
15. mar 2011

@callex sa z nás stali jemné romantické žienky v ružovom.... 🙂

ninockaskv
15. mar 2011

@callex no je to mozne, je to urcite aj agresivnejsie spracovane, taka latka 😉 takze baby biele bavlnene 😉

maticap.
15. mar 2011

no ja nosim od 26. DC iba biele spodne pradlo - stale som cakala, ze ci sa objavi spinenie alebo rovno MS. Cize biele "bombardaky" pouzivam ako indikator, ze je vsetko OK 😀 . Dobra haluz, co? 😵 Ale musim sa priznat, ze medzitym som uz mala aj cierne "kaťata" 😎 .

maticap.
15. mar 2011

Myslela som, cierne ako farbu 😝 ... 😉

ninockaskv
15. mar 2011

@maticap. hej hej... 😀 😀 😀 😀

jezis, mna prave rozculil jeden nas manager tak, ze ma ide vystrelit do kozmu.. cim to je, ze ked ma chlap 1,50 m aj s opatkami, tak to musi byt uplny pako?? 😠 😠

pikha
15. mar 2011

ahojte babule 🙂 pekny slnieckovy dnicok mame vonku, hned je to ina kava vsetko 🙂 K tomu spodnemu pradlu.. no ja neviem.. 😕 nie je to iba taky mytus?

pikha
15. mar 2011

@ninockaskv to je ten tzv.čivava syndrom 😀

mircalla
15. mar 2011

@ninockaskv pocuj ty si ako ja...dost impulzivna
ja som sa v robote pustila aj do top managerov.....🙂 a docela mi to vzdy preslo. tiez ked ma daco vytocilo alebo sa mi daco zdalo nespravodlive,tak som sa hned ozvala

maticap.
15. mar 2011

@ninockaskv ninocka, to je syndrom s nazvom "srdce blizko pri r..ti" 🙂 Vies, vyssi ludia, maju vacsiu vzdialenost a tak lahko ich nenastves 😝 . Tym nechcem urazit nizsich jedincov, ktori su uuuplne v pohode 😎 .
@pikha aj Tebe pekny den! 😉

pikha
15. mar 2011

@maticap. 😀 😀 vyborny syndrom 😀 Ako sa dari? Vsetko ok verim.. kedy ides na UZV?

ninockaskv
15. mar 2011

@mircalla no, ved prave preto zo mna stale nie je manager, ani tak skoro nebude,l ebo ma vzdy vylucia zo vsetkych meetingov a sessions a podobne.. lebo ked ma nieco vytoci, tak neviem mat profesionalny diplomaticky ksicht.. a skor ako premyslim, tak poviem.. posledne dva roky sa ucim od managerov sposobom "tak toto by som nikdy nechcela robit" namiesto toho, aby som stretla kvalitneho managera, od ktoreho sa da ucit 😠 😠 😠

no, su nizsi jediny, ktori su ok.. ale moja mama ma naucila dve veci:

aktivita je horsi ako triedny nepriatel

a nic nie je horsie, ked je tvoj sef nizsi od teba a ma 1,5 aj s opatkami 😀

a on je kombinacia obdivoch

civava syndrom? to je cool 😀 😀 a ja si kvoli nemu nicim vajka 😒

ninockaskv
15. mar 2011

pardon, preklep.. aktivista 😉

mircalla
15. mar 2011

@ninockaskv no ja som sice teda team lead a manageri ma trpia, lebo fakt, ze mam vysledky, ale neraz sa na moju velku drzku stazovali aj mimo SR...ja som sa pustila aj do CFO a treasury managera x-krat
kolegovci tvrdia, ze viem pisat strasne ironicke a trefne maily, raz ma za to vykopnu🙂)
ale teraz som uz len pozastavujem na to, ze som si davala vtedy namahu, ak budes tehu, tak ti to bude ukradnute...🙂) ja som bola strasny perfekcionista, teraz na to uz kukam inak🙂)

ninockaskv
15. mar 2011

@mircalla ved hej.. ked raz budem tehu ☹ ale teraz ma vytaca,lebo on je fakt hlupak a to je typicke pre nasu firmu, vsetci co boli zo zahrancia sa vracaju domov a v ramci setrenia si "vychovavame" n asich managerov.. ale to je taaaak strasne vidno ten rozdiel, ked sa niekto stane managerom po 30tke a ma nejku tu people management skusenost.. ako tito nasi rychlokvasaci.. 😠 😠

a najviac ma na tom rozculuje, ze ma to rozculuje ☹ lebo ti debilkovia si na meetingoch vtipkuju o tom, ze stihli uz aj splodit dieta a maju aj karieru a mna vynasa zo stolicky

ja som tiez bola TL .. a potom prisiel projekt z ameriky, potrebovali sa nejakeho zbavit v ramci setrenia a ja som bola prva na odstrel .. a ked mi povedal, ze sa nemam bat, ze vela TL odchadza na matersku, ze mi urcite nieco najde, tak som sa z neho skoro zrutila a bolo mi vsetko docela jedno.. vcul som akoze nejaka senior position 😀 😀 😀 😀 business control

ninockaskv
15. mar 2011

fuj a to su confidential zalezistosti 😀 😀 😀 😀 😀

mircalla
15. mar 2011

@ninockaskv no ja sa tiez pozastavujem, ze nejaka cica s polnohospodarskou skolou a zlou anglictinou je zrazu 2nd line manager...ale tusim som odbocila....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre