Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lienka_1
14. máj 2013

@melisska Chodime k fesimu, ako ho tu baby volaju 🙂 🙂 🙂 S Koudelkom sme mali konzultaciu a komunikujem s nim, ale odber mi robila taka mlada doktorka.

nelly3
14. máj 2013

@melisska
ja dneska doma, oddychujem 😉

nelly3
14. máj 2013

@sally2401
dneska cakame na same dobre spravy od teba 😵 myslim na teba.

michelitta
14. máj 2013

@melisska ahoj no z krvi na genetike urcite nie,to mame spravene..ale uz som si to zistila,lebo tu kym dostanem odpoved🙂je to imuno v Prahe,beru sa kortikoidy prednisom,ked sa tvoria protilakty voci embryu,udrzuje to plod a zabezpecuje uhniezdenie🙂 takze uz len posledne vysetrenie a potom uz fakt neviem..Melis ako dlho po sebe si chodila na ivf?ja som bola zakazdym 4x po 3 mesiacoch a naposledy som mala pauzu aj 3/4roka(co som mala asi najmenej folikul)..myslim,ze ked pojdeme po dvoch mesiacoch bude kvalita vajicok nejak ovplyvnena?mam 30rokov diki

michelitta
14. máj 2013

@lienka_1 super😉 aj beries nieco?ci to budes az od vkladu?? drzim palce!! a dakujem za odpoved! nech ti to vyjde Leni,uz bojujeme fakt dost dlhe,ide ma *ebnut do puce!!!☹☹☹
prajem Ti pozitivne testy a dotiahnutie az do uspesneho konca!!🙂aspon ty ked uz asi ja posledna zo vsetkych ivfkariek nie...nemam support,mam depky..haha

lienka_1
14. máj 2013

@michelitta mrzi ma, ze to nevyslo. Nejako kona nestiham, ked som na Slovensku. Ja som bola skoro 3/4 roka na prednisone 5mg a mali sme naordinovany striktny kpndom styk. Po polroku som mala vysledky ukazkove. Koudelka mi teraz znizil prednison na 2,5mg a mam aj tri infuzie nejako specialne upraveneho tuku, ktory naviaze protilatly na seha. Ci to pomoze ividime za 2 tyzdne. A rychlo vysmut a bpjuj dalej. Oplati sa. Ja mam toto ovf nejako v pazi. Strespvala som iba pred odberom. Ved nejakp uz bude. Difame, ze uz iba dobre 🙂 a sorry, ze pisem ako madar, ale v aite hrla a ja mam tucne prsty a tieto dotykove zazraky si ak tak robia, co chcu 🙂

melisska
14. máj 2013

@nelly3 taktak 😉
@michelitta myslím, že nie, ja som bola v júni a potom september 🙂

michelitta
14. máj 2013

@melisska dik zlato,drzkaj sa😉

melisska
14. máj 2013

Kde ste vsetky ??? Ria, cora, falin, .....a ďalšie?

vilaamalia
14. máj 2013

@melisska sadim na terase kvety do kochlikov🙂 ved je tak krasne🙂

melisska
14. máj 2013

@vilaamalia u nás prší je nízky tlak a zima🙂 ja mám kvietky už naporiadku 🙂

sarasota
14. máj 2013

zelam krasny slnieckovy den 🙂

dafy
14. máj 2013

@michelitta no mne uz viacerí povedali ze zrasty sa nikdy same neuvolnia a nedaju sa ani odstranit ked ich je tam vela prefuk pomoze iba ked máš ani neviem ako to napísať...maličké e nie stare stvrdnute zrasty.......mne robili prefuk pod rontgenom cca 11 rokov dozadu vtedy zistili ze ich mam nepriechodne a rovno ma dali na IVF ze ziadna ina sanca nie je.....po 6 neuspešných vkladoch som sa sama rozhodla ist na laparku v kutiku duse som dufala ze mi tie zrasty odstrania...a šok nastal ked som sa prebudila a oznámili mi ze mi ich museli vybrať 😒 ....pred operaciou podpisujes papiere ze ked nastanu komplikacie alebo ked je nutne nieco vybrat tak to mozu spraviť......mne dr povedal ze som prisla v poslednej chvíli pretoze som uz v takom stave mala vajcovody zapalene od zrastov ze sa mi namotali na črevo a z toho by neskor mohol vzniknut nador na čreve 😕 ....takze koniec koncov som bola aj rada mozno aj preto sa mi nedarili vklady ze som mala tie zapali ...a aj tak mi boli nanic kedze boli nepriechodne...vraj je väcsia sanca na IVF ked ich uz nemas

dafy
14. máj 2013

@melisska ako sa máme tehulka ?? 😀 😀

dafy
14. máj 2013

@lienka_1 držííím silno palce 😉

falin
14. máj 2013

@izzie27 - drzim palceky 🙂
@lienka_1 - jej, lienka super. Drzime palceky, nech sa im u teba zapaci 😉

melisska
14. máj 2013

@dafy máme sa dobre 🙂 horšie je počasie

falin
14. máj 2013

@melisska - ahojky, pracujem, teraz som trosku nakukla. Ako sa mas?

falin
14. máj 2013

@melisska - neboj aj u nas vbolo v nedelu neprijemne, teraz sa to presunulo k vam, ale uz je tu slniecko. Takze verim ze aj u vas bude coskoro pekne 😉

dafy
14. máj 2013

@falin ste nám závideli dobré počasie tak ste nám to tu poslali co?? 😀

falin
14. máj 2013

@dafy - jasnacka, aby vam luto nebolo ze vas"zmrzlaci" obidu 😀

melisska
14. máj 2013

@falin dúfam, že bude už zajtra krajšie 🙂

sarasota
14. máj 2013

@lienka_1 uz leti srdiecko pre tvoje srdiecka v brusku 🙂

sarasota
14. máj 2013

@izzie27 drzim palceky nech sa krasne delia 🙂

sarasota
14. máj 2013

@falin tak ten fialkovy svetrik je nadherny moju velkost nemaju 😀 😀

sarasota
14. máj 2013

vcera som pisla Stelclimu ze uz mame vsetky vysledky.Odpoved:Bohuzial to tak byva ze sa pricina nenajde.Odporucil dodrzat 6 mesacnu pauzu.Inak sa zvysuje pravdepodobnost anomalii placenty v dalsom tehotenstve.Ohladom ketka je za Nativ.Dufam ze Pani nahoda ma bude obchadzat velkym oblukom inac dostane po drzke 😝

sarasota
14. máj 2013

@melisska ako moja drobcek poslucha?Dnes je tu neako ticho.

sarasota
14. máj 2013

vsak odidem do prace a potom sa to tu rozprudi

amali
14. máj 2013

tak zajtra kontrola....dúfajme že bude všetko OK

sarasota
14. máj 2013

@amali neboj bude a v tom najlepsom 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre