Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

melisska
2. júl 2013

@dafy moja už máš po 🙂

ria191
2. júl 2013

@dafy držím silno ale veľmi silno palce, aby bola teraz PK a nanučiky 😀 😀 😀 tfuj tfuj tfuj a pozor na peňaženku 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

melisska
2. júl 2013

@ria191 ahoj 🙂 my sme tu stalice🙂 Dafy, lenka

andy175
2. júl 2013

ahojte! tak dnes idem na vklad!!! 🙂 mooooc sa teším!!! 🙂

melisska
2. júl 2013

@andy175 huraaaa 🙂

emma30
2. júl 2013

ahojte dievčence dnes som 11 den po et, včera večer som špinila, test si mám robiť vo štvrtok, to špinenie môže byť uhniezdovanie alebo predzvesť menzesu? Nie je to neskoro na uhniezdovanie? Už som zúfalá 😒

ria191
2. júl 2013

@andy175 krásna správička veľa veľa šťastíčka tfuj tfuj tfuj nech to výjde 😀 😀 😀

ria191
2. júl 2013

@melisska tak ja si bez teba to ráno ani neviem predstaviť 😀 😀 😀

melisska
2. júl 2013

@emma30 môže byt z uhniezdovania, vieš, každá sme iná, ver bublinke 🙂

melisska
2. júl 2013

@ria191 to ma teší 😀 😀 😀

ria191
2. júl 2013

@lienka_1 držím silno palce lienočka 😀 😀 😀 teraz to hádam dáme aj my no nie????????????? Tfuj tfuj tfuj a nie že budete s dafčou @dafy robiť v Brne ostudu 😀 😀 😀 pekne slušne sa správajte 😕 😕 😕 😔 😔 😔

ria191
2. júl 2013

@emma30 a nechceš si spraviť už test a budeš vedieť na čom si 😕 😕 😕

ria191
2. júl 2013

@melisska pápapapapapapa dnes nebude????? aj dneska je predsa krásne

tancik
2. júl 2013

Baby test negativny na 14 . den cize nic z toho. Ach boze raz uz by som mohla aj ja mat dve ciarky.

emma30
2. júl 2013

@melisska no to dúfam že je uhniezdovanie a bublinkám verím nič iné mi neostáva 🙂

emma30
2. júl 2013

@ria191 no test sa bojím urobiť po toľkých jednočiarkových testoch už teraz mám strach na štvrtok 😠

vrabcek24
2. júl 2013

@tancik mrzí ma to, veru dve čiarky, taký test som ja ešte nevidela 🙄

melisska
2. júl 2013

@tancik

melisska
2. júl 2013

@ria191 už je neskoro na papapapapa 😀

tinkatinulka
2. júl 2013

@ria191 ahoj Rius tak ako pokracujes v treningu? ja supis dneske kontrolné váženie -10kg.juhuuuu

lienka_1
2. júl 2013

@dafy Mam pritomnu dracicu, takze dnes ozaj makam, ale myslim na teba a uz sa neviem dockat sprav 🙂

ria191
2. júl 2013

@tinkatinulka wow 😀 😀 😀 no ty si iný káder tak ja sa snažím aspoň športovať beh, brušáky a stepper obmieňam to každý deň niečo, ale kilečká veru dole nejdú ani sa nečudujem ach tie sladkosti prekladané vínkom tak veru neschudnem potrebujem veľmi silnú motiváciu 😀 😀 😀

ria191
2. júl 2013

@lienka_1 a nepísala si, že ideš dnes do Brna??? zase som za blondínu 😔 😔 😔

ria191
2. júl 2013

@melisska no veru keď vidím tie časy tvojich príspevkov je mi do breku to by som veru nerozchodila ja by som nespievala pápapapapapapa ale do pipipipipi a zbytok si každý domyslí 😀 😀 😀

ria191
2. júl 2013

a inak myslela som do pipiny 😀 😀 😀

ria191
2. júl 2013

@tancik ach jo ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ja sa tiež pripájam k takým, ktoré nikdy v živote nevideli koľajnice 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

ria191
2. júl 2013

@emma30 to ti verím ja som tiež taká bojím sa spraviť test len, aby som nemusela poznať pravdu a mohla ešte lietať v oblakoch, ale na druhej strane ak by tam boli dve, tak by som si trieskala hlavu, že načo som sa tak dlho trápila, ale v mojom prípade taká ešte nebola 😔 😔 😔

lienka_1
2. júl 2013

@ria191 Pisala, ale letime az v nedelu a Ket v pondelok 🙂....a mne sa tak paci, ked zo seba robis blondinu 🙂.....snazila som sa ti poslat spravu uz skor, ale moj htc dnes strajkuje.....no noc, musim vydrzat.....a ze spm sa rozhpdla, ze tentpkkrat nm to vykde...teraz je pekne, tera by to slo 🙂

ria191
2. júl 2013

@lienka_1 dafča @dafy určite teraz pulí oči na Marcelka "potvurka" jedna ušatá blonďatá 😝 😝 😝, ale dúfam a prajem jej, aby teraz bola šťastná prešťastná nosnička moja 😀 😀 😀 .

vrabcek24
2. júl 2013

môj mm má opäť depku, cez víkend pozval na návštevu svojho kamaráta aj s rodinkou (majú krásnu 10 mesačnú dcérku) a teraz má depku ako slon 😒 , keď ich pozýval, tak som myslela, že to vezme ako stimul, že aj my také chceme 😅 , a nie akože my také nemáme 🙄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre