Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
2. júl 2013

@lienka_1 takže Kouďák to istí 😀 😀 😀 ten chlap mi fakt chýba 😀 😀 😀 zanechal u mňa neskutočný dojem fešáčisko jeden 😀 😀 😀 . Zrovna mi zmakla 😝 😝 😝 hlava 😀 😀 😀. Takže tebe sa páčim ako pipina hm?????? ale musím mať ešte jednu do tandemu 😀 😀 😀 že @dafy "kua" tá ma asi už zabije 😀 😀 😀

melisska
2. júl 2013

@ria191 .lenka ide až v pondelok 😀 motivácia na chudnutie, pred ketom som schudla 8 kg😀 stačí ? Vieme, ze si myslela do pipiny, ved ta už natoľko poznáme 😀 to isto 😀

ria191
2. júl 2013

@vrabcek24 a tebe trhá srdce keď ho vidíš takého smutného, že?

vrabcek24
2. júl 2013

@ria191 ani nevieš ako 😢 a navyše sa o tú bolesť nevie podeliť ☹

ria191
2. júl 2013

@melisska ja som fakt pripečená a ešte k tomu melírovaná ja sa asi zabijem. Ja tie príspevky musím čítať aspoň 5 krát, aby mi to došlo 😕 😕 😕 no jafné veď dafča má dneska len OPU "kua", ale to je z únavy 😀 😀 😀 musím to na niečo hodiť 😔 😔 😔 😕 😕 😕. Že 8 kg ja potrebujem 5 a skutek utek 😠 😠 😠

ria191
2. júl 2013

@melisska jééééj mne sa tam tak tá lupina páčila prečo si to opravila 😀 😀 😀

ria191
2. júl 2013

idem rozchodiť tú blondínu 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

lienka_1
2. júl 2013

@ria191 Pisala, ale letime az v nedelu a Ket v pondelok 🙂....a mne sa tak paci, ked zo seba robis blondinu 🙂.....snazila som sa ti poslat spravu uz skor, ale moj htc dnes strajkuje.....no noc, musim vydrzat.....a ze spm sa rozhpdla, ze tentpkkrat nm to vykde...teraz je pekne, tera by to slo 🙂

melisska
2. júl 2013

@ria191 ľahšie otehotnies ked schudnes 😉

lienka_1
2. júl 2013

@ria191 to co dnes ten moj telefon stvara? Asi ma blon den 😀 😀

ria191
2. júl 2013

@melisska fáááááááááákt 😕 😕 😕 bohovská motivácia a čo taká, že chlapi ma budú žrať aj s navijákom 😀 😀 😀 . Dlhonohá melírovaná blondína (skoro ako Sklenaříková) až pokým neotvorím hubu 😀 😀 😀

ria191
2. júl 2013

@lienka_1 pošli mi ho budeme kámoši 😀

ria191
2. júl 2013

@lienka_1 veď čumím, že mi pripomínaš aká som blbá 😕 😕 😕

tinkatinulka
2. júl 2013

@ria191 sak ja ta budem motivovat neboj 😝

ria191
2. júl 2013

@tinkatinulka už motivuješ 😀 😀 😀 . Len mne trvá dlhšie než sa rozbehnem 😠 😠 😠

emma30
2. júl 2013

@ria191 tak to máš úplnú pravdu a ani v mojom prípade to tak nebolo ešte som nevidela dve čiarky na teste len asi vymyslených duchov 🙂

ria191
2. júl 2013

@tinkatinulka počúvaj tinča ja ti ten orbitrek tak závidím, len neviem kde by som dala takú veľkú rárohu 😕 😕 😕 jedine žeby som ju vymenila za svokru 😕 😕 😕

tinkatinulka
2. júl 2013

@ria191 haha no jasne ale on neni velky cca 60x90 cm podorys..a dobre sa nanom susuia uteraky 😀

tinkatinulka
2. júl 2013

@ria191 neboj ono to príde samo..my pripravujeme nase rodinne hniezdo na príchod drobca takže na jesen už musiiiiii prísť do bruška, už mam aj svoju izbičku 😎

ria191
2. júl 2013

@speranza1 počúvaj speri ty už musíš byť taká krásna keď sa venuješ iba sebe a na nás tu dlabeš hm???????? kde si sa mi vyparila??????

melisska
2. júl 2013

@ria191 to je dobrá motivácia , ale moja je silnejšia 😀

ria191
2. júl 2013

@melisska svatá pravda 😀 😀 😀

ria191
2. júl 2013

@melisska počítam, že už je navarené 😀 😀 mňam

ria191
2. júl 2013

@melisska budem mať krásne vypracované telíčko pre mužskú populáciu a k tomu bonus ešte aj ľahšie otehotniem 😀 😀 😀 som ja ale múdra 😀 😀 😀

melisska
2. júl 2013

@ria191 nie je 😀 ham, som sama tak ma nebaví, upeciem si zemiaky+ syr a je to, už idem aj na to 🙂

ria191
2. júl 2013

@tinkatinulka najprv odkúrim steperík a potom si kúpim orbitrek 😀 😀 😀 na tom môžu aj tehule???

melisska
2. júl 2013

@ria191 jasné, ved si blondyna 😀

ria191
2. júl 2013

@melisska he he he pozor ale len melírovaná 😀 😀 😀

melisska
2. júl 2013

@ria191 aj ja 😉

Mne už tie fľaky na nohách miznú, kym pôjdem do keňa hematologiu, už nebude nic 😕 asi to nebolo z clexanu

lienka_1
2. júl 2013

@ria191 Ozaj, Rius, neviem, ci sa na mna Koudelka teraz zase nevybodne 😀 Som mu tak taktne v maily, ze dovidenia v pondelok a on, ze vse je naplanovane a nic, tak ma zase necha niekomu inemu. No ale sa necudujem, ked s tu onho biju melirovane mladice. Co uz ja bruneta v rokoch 😀 😀
Inak sa pripajam ku druzstvu jednociarkovych. Ja som nikdy // na vlastnom teste nevidela, iba duchov, ale aj tych som si viav priala ako videla.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre