Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinkatinulka
2. júl 2013

@lienka_1 kočky musím Vám povedať to že je lepšie tie // nevidiet ako kukať ako sa strácajú..vlastná skúsenosť 😖

amali
2. júl 2013

morfologia ma čaká 21.7....už nech to je 😉

tinkatinulka
2. júl 2013

@amali a kam ides?

ria191
2. júl 2013

@lienka_1 vidno že si bruneta 😀 😀 😀 to musíš ako melírovaná blondína ako ja: dúfam, že sa uvidíme pán doktor a on: uvidíme a smajlíka 😀 😀 😀

vrabcek24
2. júl 2013

@tinkatinulka asi máš pravdu, aj keď my tu tie // koľajnice chceme vidieť, a nielen tie aj ten uzlíček radosti

tinkatinulka
2. júl 2013

Kočky a viete že @tinka9075 už porodila drobčekov????

ria191
2. júl 2013

@tinkatinulka ty ťapuša vieš aké je hrozné keď si ani nepískneš totál nula nulová ☹ ☹ ☹ to potom strácaš nádej, ale že totálne jalovica jalová keby aspoň na chvíľočku maličkú viem, že potom je to oveľa ťažšie po psychickej stránke, ale o to viac získaš nádej, že možno nabudúce to už výjde. Mňa tá nula nulovitá totálne ubíja 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

ria191
2. júl 2013

@tinkatinulka to fakt??? supeeeeer 😀 😀 😀

ria191
2. júl 2013

@tinka9075 tinuška veľká gratulka k malým pokladíkom 😀 😀 😀

vrabcek24
2. júl 2013

@ria191 mala si už niekedy aspoň ducha? lebo ja si niekedy pripadám ako z inej planéty, že ani po jednom IVF a bolo ich šesť ani ťuk, a ani mimo IVF.

vrabcek24
2. júl 2013

@tinka9075 aj zázraky sa dejú, blahoželám k tým uzlíkom radosti 😵

ria191
2. júl 2013

@vrabcek24 nie ani ducha nič ničové čistá beloba ☹ ☹ ☹

vrabcek24
2. júl 2013

@ria191 tak vitaj v klube 🙄

nelly3
2. júl 2013

@tinkatinulka
presne tak.

tinkatinulka
2. júl 2013

@ria191 ved to som si aj ja myslela..plakala som pri prvom teste a tešila som sa presne 10 dni a potom bac a pad na dno hlbokeee..ja vie ano sanca ale bla bla je to pre mna..naposledy krasna blastocysta prd z toho..nepacilo sa jej u mna 😢

amali
2. júl 2013

@tinkatinulka Juhamed Košice - Myslava

natali225
2. júl 2013

@amali aj ja som tam bola na 1. sono a idem tam aj na kombinovaný test 😉, už si tam bola?

amali
2. júl 2013

@natali225 nie, dúfam že som si dobre vybrala či?

natali225
2. júl 2013

@amali výborne si si vybrala, mne to poradila kámoška, ona tam chodí, mňa vyšetroval Mudr. Janovský, úžasný doktor, všetko vysvetlil, proste budeš spokojná 😀

amali
2. júl 2013

@natali225 dakujem, to som rada lebo som sa nevedela rozhodnúť a už sa teším ako uvidím naše dvojičky....júúúúúúúúúúúúúj ako sa teším.......dr. si na mna rezervoval hodinu 🙂

natali225
2. júl 2013

@amali supeeeer, ja som pri ňom bola si 3/4 hodiny 😀 , ja idem 1.8., držím prsty 😉 🙂

amali
2. júl 2013

@natali225 dakujem.....aj ja tebe držím prsty

ria191
2. júl 2013

@vrabcek24 dík za taký klub 😔 😔 😔 my hneď teda bachneme koľajnice ako svet žiaden duch, ale koľajnice čo budú zrak vyrážať 😀 😀 😀

ria191
2. júl 2013

@tinkatinulka tak na mňa sa takto vy...li 3 krásne blastocysty jedna dokonca exhibicionistka 😀 😀 😀 a prd z toho ☹ ☹ ☹ a o dvoch dvojkových ani nehovorím, ale tie som podcenila už na začiatku keďže boli dvoječky 😕 😔

ria191
2. júl 2013

@amali aj ja sa teším konečne budeme vedieť čo to bude ??????? ale hlavne aby boli zdravučké (detičky 😀 😀 😀 )

amali
2. júl 2013

@ria191 presne tak......uvidíme a necháme sa prekvapiť...len aby sa neotočili zadkami 😀

tancik
2. júl 2013

@vrabcek24 Moja ja som na tom podobne...2x IVF a v zivote ani tuk ani naznak ze som tehotna...a uz mi to ide na nervy, ze komu som co urobila

lienka_1
2. júl 2013

@ria191 To Ti ozaj Koudelka so smajlikmi odpisuje? Musim sa ja poducit vase melirovane triky 😀 Ale na druhej strane sa nemozem stazovat, vzdy ma zveri do dobrych ruk. Vies akeho mi tu u nas nasiel mladeho trendy doktora!? 😀 A OPU nechal na taku mladu dokinu, ruky by som jej bozkavala, taka bola sikovna. Na druhy den po OPU som hned absolvovala tour de kupelnove studia a dalsi tour de podlahove studia a nic ma ani trosku nebolelo, co inokedy som sa ani narovnat nedela
A o tej jalosti by sme si teda vedeli pokecat 😀

bergalm
2. júl 2013

caute baby tak vo Stvrtok mam kontrol.sono pred IUI a uz teraz som nervozna kedze sme to este nepodstupili a to mame za sebou ETa aj KET z 1IVF neviem velka sanca asi nieje 😒 😒 😒 .Brucho mam volajako nafuknute je to normalne po uzivani clostilu?

dalida
2. júl 2013

Ahojte, dievcata. Po dlhom roku som sa ozvla opät Koudymu. Na buduci mesiac by sme chceli zacat stimulku. Pevne verim, ze vsetko dopadne na // 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre