Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lienka_1
11. júl 2013

@skaredekacatko Snazim sa zo vsetkych sil. Ale som slaba ako caj 😀

skaredekacatko
11. júl 2013

@lienka_1 no ja zase nemám príznaky tak som z toho nešťastná

lienka_1
11. júl 2013

@skaredekacatko priznaky su somarina, to neries. Kazda sme ina. Moja kamka bola 2 mesiace tehu, bez priznakpv a az dr na pohotovosti jej zahlasil, ze pani, ved vy ste tehula....a ona tam prisla, lebo grcala 😀

skaredekacatko
11. júl 2013

@lienka_1 no sranda však v utorok už uvidím 😀 a ty ešte koľko dní musíš čakať na výsledok

lienka_1
11. júl 2013

@skaredekacatko Ja budem v utorok 28 dc a led dovtedy nebude menzes, bude to dobre. Testovat mam 20.7.

skaredekacatko
11. júl 2013

lienka_1 tak ja verím že nebude, akurát mi písali, že mám jedného nanuka tak sa vytešujem že aj to druhé vajko zabodovalo

andy175
11. júl 2013

@lienka_1
@skaredekacatko Ahojte baby! Ja už v sobotu testujem, ale najradšej by som už zajtra... Strašne sa bojím, že z toho zas nič nebude... Lebo sa cítim, ako by som mala dostať...

skaredekacatko
11. júl 2013

@andy175 neboj mrcha nepríde ale niečo iné o 9 mesiacov

vrabcek24
11. júl 2013

baby, čo máte testovať v najbližšej dobe, ja som nervózna aj za vás, takže vy môžete relaxovať a tehuľkovať 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
a tie koľajnice potom, juuuj to bude paráda 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

vrabcek24
11. júl 2013

@skaredekacatko jeeej supeeer, krásne zabojovalo 😵

vrabcek24
11. júl 2013

kde ste všetci 😨 , veď ešte nie je víkend, a ja tu sám vojak v poli, to potom budem mať rekord v počte po sebe nasledujúcich príspevkoch 😠

lienka_1
11. júl 2013

@vrabcek24 Nic to, ved pozri @ria191 ako si vie niekedy pokecat sama so sebou 😀 😀 😀 A ja som akurat poobede docitala, co sme tu popisali 😉

melisska
11. júl 2013

Už som doma, krv vporiadku , picham dalej, vraj aspoň injekcie 😀

vrabcek24
11. júl 2013

@melisska super, že ste v poriadku, inak si krásna tehuľka - aj inšpiratívna 😵

ria191
11. júl 2013

@vrabcek24 na koho sa hrabeš ??? 😀 😀 😀 😀 myslím v tom monológu 😀 😀 😀

ria191
11. júl 2013

@melisska veď nemusíš si to robiť sama občas daj pichnúť aj mm

lienka_1
11. júl 2013

@ria191 A je to tu! Rius, ty ma dokazes teda rozosmiat 😀 😀 😀

ria191
11. júl 2013

"kua" kočeny ja mám dneska deň ešte má budú cepovať za "ko...iny" já bych vraždil. Dneska si to niekto zlízne chudák mm

lagunasa
11. júl 2013

baby, to imunologicke vysetrenie, to je akoze klasické vysetrenie u imunologa alebo nejake specialne gynekologicke?

ria191
11. júl 2013

a už mám po ptákoch teda vlastne po konovi musím padať zatím pa pa

vrabcek24
11. júl 2013

@ria191 no konečne

vrabcek24
11. júl 2013

@ria191 no konečne si prišla a už bežíš

lienka_1
11. júl 2013

@lagunasa Reprodukcna imunologia sa robi na specializovanych pracoviskach. Na Sk su najlepsi v tkanivovej banke v Ke. My sme boli v UPMD v Prahe Podoli, ale baby chodia aj za dr. Malickovou do Prahy. Ked si imunologiu nemala robenu na Sk, tak mozes svoju poistovnu poziadat o preplatenie vysetrenia v zahranici, ale to musia najskor schvalit, nefunguje to ako s IVF, ze zaplatis a potom refunduju. Vysetrenie spociva v dokladnom rozhovore s lekarom a tebe zoberu vela krvi a partnerovi spg. robia specialny. V Prahe to stoji okolo 250e.

lienka_1
11. júl 2013

@ria191 Chudatko nase! Davaj pozor na chrup, ked budes niekoho fackovat. Aby si nedopala ako ten smajlik :D :D

vrabcek24
11. júl 2013

u nás leje ako z krhly

lienka_1
11. júl 2013

@vrabcek24 Ty si z Mi, vsak?

vrabcek24
11. júl 2013

@lienka_1 áno z okresu MI

vrabcek24
11. júl 2013

@lienka_1 to si zistila podľa toho počasia?

lienka_1
11. júl 2013

@vrabcek24 To som si zapamatala 😉 U nas je krasne, slnecno, vzdy naopak, ako doma na Sk 😀

vrabcek24
11. júl 2013

ozaj vie mi niekto povedať ako sa posielajú srdiečka?

lienka_1
11. júl 2013

@vrabcek24 To ti niekto musi jedno poslat. Najdes ho vedla svojho nicku po prihlaseni a ked nanho kliknes otvori sa ti okno a donho vpises meno nicku a das enter a je to 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre