Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ludinka
13. júl 2013

Ahojte baby, chcem sa vas opytat co ste boli na softe, kolko od prvej konzultacie trvalo kym ste zacali so stimulkou? Ja by som chela ist tento rok ale v oktobri sme este objednani na imunologiu do prahy, tak neviem ci mam na to cakat alebo to risknut bez toho....na ivf sme este neboli vobec, ale chcem aj tak vyskustat najskor reprofit.
dakujem za odpovede

andy175
13. júl 2013

ahojte baby. Dnes som si robila test a vysiel pozitivny 🙂)))

jahoda333
13. júl 2013

@ludinka no musis pockat na menstruaciu ja som bola na konzultacii a o tyzden som zacala s clostylom ja som injekcie nemala a zadarilo sa som tehotna 😉

jahoda333
13. júl 2013

@andy175 gratulujeeeem tak sme dve tesim sa a na kolky pokus si tehu 🙂

andy175
13. júl 2013

@jahoda333 moje 4. Ivf a prvy krat som sa dostala k ET. Ale este sa nechcem moc tesit, aby sa nahodou nieco zle neprihodilo.

jahoda333
13. júl 2013

@andy175 tak mozes byt stastna ja som bola v Ba prvy krat a tam to bolo len o peniazoch ziadny zaujem ved gynfiv co od nich cakat a tu sa mi to podarilo takze ja na druhy pokus som tehu ja som tiez len na zaciatku ale to ze sme tehu je velky uspech 🙂 😉

andy175
13. júl 2013

@jahoda333 no ved u nas to je tiez velky uspech. Ja som si robila test uz vo stvrtok, ale cakala som, ze sa vysledok ukaze hned. A bola iba jedna ciarka. Tak som najskor zacala plakat... A potom hovorim manzelovi nech to este pozrie a bola tam aj druha, ale taka slaba. Mozno preto, ze to bolo vecer...

melisska
13. júl 2013

@andy175 supeeer 😵 🤐

buba08
14. júl 2013

@andy175 jej tak to je super, tesim sa s tebou 🙂 a gratulujeeeeeeem 🙂

buba08
14. júl 2013

@melisska meliss kde si? 😉 😉 😉 dobre ranko :o) :o) :o) cakam ta tu a teba nikde 😀

melisska
14. júl 2013

@buba08 dobre ranko 🙂 😀 ty si doma či v práci ?

ludinka
14. júl 2013

@jahoda333 dakujem za odpoved a gratulujem 🙂

sanchezova
14. júl 2013

@majbo v prvních týdnech je pobolívání břicha normální, mě nepřestalo bolet doteď. ascorutin pomáhá zastavit krvácení. samozřejmě je to jiné pokud krvácíš hodně a máš křeče, v tom případě bych byla znepokojená. já to řešila taky takže vím o co jde

pufa
14. júl 2013

@skaredekacatko male spinenie je bezne. Pockaj na test.

skaredekacatko
14. júl 2013

@pufa uz sa spustil aj menzes a vcera som jedla ako diva plus to spinenie, tak som hned vedela.

skaredekacatko
14. júl 2013

Tak dalsi pokus zanami neuspesne, este mame mrazaka a moj muz to uz vzdava. 😒

buba08
14. júl 2013

@melisska doma 😉

lucia175
14. júl 2013

ahojte, tak dnes som 10dpt, test negativny. mala som jedno embryo vysetrene PGD, je to moje prve ivf. Nemam mrazacika. Rozmyslam nad zmenou centra, nerobit PGD a mozno skusit v Reprofite ivf soft. Mate niekto nejaky nazor, alebo skusenost, ze pgd nevyslo a ivf soft vyslo?

lienka_1
14. júl 2013

@skaredekacatko ☹ Je mi to luto.....ja od piatka spinim, rovnaky scenar ako pri IVF, test som este nerobila, spravim az ked sa mrcha rozbehne, aby bola istota, ze nic ☹

skaredekacatko
14. júl 2013

@lienka_1 no dufam, ze sa nam to raz podari, len moj muz uz straca nadej on uz chce ist, len po mrazaka a nic ine dufam, ze ho este presfedcim 😒

lenka2013
14. júl 2013

@skaredekacatko Ja som v podobnej situácii,muži by mali byť oporou,´´uplne viem ako sa cítiš

dafy
14. júl 2013

@skaredekacatko ☹ ☹ som myslela ze nakoniec napíšes poz ..spravičku....no asi si budeme musiet íst po mrazacikov mozno to tak má byt aby tam neostali napospas 🙂 ...nevies nahodou ze po ET kedy sa dá ist u nich na KET??? lebo kamoska isla hned jak dostala po et menstruaciu hned zacala brat tie tabletky a aj ostala tehula vraj kym je nahormovane telo ze je to lepsie ja by som tiez tak sla 😒

lienka_1
14. júl 2013

@dafy Mne Koudelka povedal, ze minimalne mesiac pauza. A urcite este tesni zajtra alebo v utorok. Kym nemas menzes, mas sancu.

skaredekacatko
14. júl 2013

@dafy ja idem od piatka na dva tyzdne prec tak by to aj tak nevyslo. Baby mam pisat, ze to nevysli do brna, alebo staci ked sa potom objednam.

tinna13
14. júl 2013

@dafy na Ket je dobre ist hned tak ako tvoja kamoska. Mesiac by musela byt pauza iba keby si sla na dalsiu stimulku.aj dnes si testovala?

tinna13
14. júl 2013

@skaredekacatko ja vzdy Marcelkovi napisem vysledok 😒 . Je mi luto ze to nevyslo, aj si si robila test? Niekedy mozes byt tehotna aj ked krvacas.

lenka2013
14. júl 2013

@dafy Da sa ísť hned další mesiac na KET,ja som tiež tak išla.Držím palce

skaredekacatko
14. júl 2013

@tinna13 hej robila a nic, ja viem zivi priklad mame v rodine 7 rocne dievcatko co do piateho mesiaca ani nevedela ze pride. 😀

jahoda333
14. júl 2013

@ludinka vdaka 🙂

ludinka
14. júl 2013

@jahoda333 a prosim ta vy ste mali aj nejaky problem ze sa nedarilo?, nam dokopy nic nezistili, bola som aj na laparke a tiez ok

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre