Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

bergalm
20. júl 2013

tak dievcence hlasim,ze sme negativny mrcha dorazila 😢 😢 😢 ,ale cakala som to uz vcera a aj som si osamote poplakala a dnes v plnom prude a este k tomu aj skorej ako mala 😒 tak ideme hned do dalsieho boja a skusime stasticko 2pokus IUI

strapula27
20. júl 2013

@cora41 dakujem...bude nam chybat kazdy den☹ ale verim,ze teraz na nas vsetkych bude davat pozor...

lienka_1
20. júl 2013

@bergalm Je mi to luto ☹ Bojuj, ved ine nam nezostava 🙂

vrabcek24
21. júl 2013

@bergalm držím palce, aby si mala presne to šťastie, ktoré potrebuješ 😵 😵 😵 😵 😵 😵

amali
21. júl 2013

tak baby morfo. dopadlo dobre sme zdraví a budeme mať dvoch chlapcov

lubica1979
21. júl 2013

@amali gratulujem 🙂

holly74
21. júl 2013

@buba08 Ahoj, odpovedám trošku oneskorene, len včera sme sa vrátili 🙂 No na ELRO sme nakoniec nešli, mužík chcel ísť radšej na túru, kým to počasie dovolilo...Na ďalší deň bola totálna kosa, 14 stupňov....
Babulky, moc mi je ľúto všetkých negatívnych testíkov....nechápem čo sa to deje toto leto... 😕

buba08
21. júl 2013

@holly74 joj skoda, remesla su velmi pekne 🙂, nevadi, pozriete si to mozno inokedy.

amali
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
holly74
21. júl 2013

@buba08 😉

jahoda333
21. júl 2013

@amali nadherneeeeee 😉

vrabcek24
21. júl 2013

@amali teda sú nááádhernííííí 😵 😵

mimika1973
21. júl 2013

@strapula27 uprimnu sustrast za maminku, je mi to velmi luto 😢
Ona zostane navzdy vo vasich srdciach a bude davat pozor na vas z nebicka.

mimika1973
21. júl 2013

@amali krasne babetka! 😵 😵

tinkatinulka
21. júl 2013

@amali gratulujem ako si sa vrece rozthlo s vajcosmi 🙂

melisska
21. júl 2013

@amali krása 🙂 blahoželáme , tak budeš mať doma troch chalanov 😉 😵 😵 ako sa ti páčilo na utz?

mimika1973
21. júl 2013

@tinkatinulka tak ja sa posnazim teda o dievku, oki? 😉 Nech je to tu trosku pestre... 😵

tinkatinulka
21. júl 2013

@mimika1973 tak na to si počkam 🙂 lebo je chcem babiku..tedaaaa keby som si mala vybrat.kedy zacinas?

bergalm
21. júl 2013

@lienka_1 dakujem snad stasticko dorazi uz koneeeecne k nam 🙂

bergalm
21. júl 2013

@vrabcek24 dakujem aj Tebe snad dorazi stastena k nam musiiii 🙂

andy175
21. júl 2013

@amali nádherné 🙂

amali
22. júl 2013

dobré ráno 😉

amali
22. júl 2013

@melisska dakujem, bolo super.....hodinu ich nahánal aby ich poriadne pomeral a odfotil 😀

melisska
22. júl 2013

@amali viem si predstaviť 😀

nelly3
22. júl 2013

dobre ranko, caka nas horuci tyzden, tehulky takze pozor na seba. my pracujuce to nejako prezijeme. mne zase hnusoba meska. na nervy. co noveho mate?

nelly3
22. júl 2013

@amali
@melisska
no vidim, ze ste sa pochlapili 😀 aj ja budem mat chlapca , nejako som o tom presvedcena 😀

mimika1973
22. júl 2013

Ahojte babule, ako sa mate po vikende?

mimika1973
22. júl 2013

Dafy, kde si? ako sa citis, bola si aj na tej krvi ci nie?
Pisala si do RF?

nelly3
22. júl 2013

@ria191
@falin
hallo kde ste pracujuce? som tu len sama ci co. ja mam na buduci tyzden zase dovcu 😉

melisska
22. júl 2013

@mimika1973 ahoj milka, chladim sa studenou handrou 😀 niejako sa prehrievam, nefunguje termoregulacia ako ma 😝 to je asi v tehu normálne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre