Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lienka_1
24. júl 2013

@bergalm Ja mam L thyroxin, co je iba ine meno toho isteho lieku a brala som ho aj popri klostyle. Drzim palce! 😉

mimika1973
24. júl 2013

@tancik dakujem ti moc 🙂 Hadam to dako zvladnem uz! 😉

melisska
25. júl 2013

Dobré ranko 🙂

@mimika1973 jasné, ze zvladnes, nie si žiadne béčko 😉 😵

falin
25. júl 2013

@mirkakn1 - RF je super volba, urcite budes spokojna. Aj moj mm (ktory teda lekarov obchadza pokial sa da), tak vcera hovoril, ze aky v pohode dr., nie nejaky "ujo" doktor 😎

@lienka_1 - ale aku popularitu by si mala 😀

@sarasota - velmi drzim palceky

@mimika1973 - mimus,aani mne zatial nik napovedal co vyvadzam. A ja si nepamatam nic, ani ako ma na sale preberu, ani ako sa dostanem do izby 😖

@nomxxx - ty si teraz v akom stadiu? Lebo som pozerala tabulecku a mas pisany jul. Stimulovala si uz alebo cakas na mrsku?

falin
25. júl 2013

@ria191 - to ta chcel vidiet, my iba mailom riesime dalsi postup 😉

@lienka_1 - napis Koudakovi, ze chces konzultaciu, dohodnete termin a mozte hodit pokec

@stella25 - ahoj, volaj ako zacnes stimulku. Mozes na recepciu, oni daju odkaz dr. a ten ti zavola, lebo zohnat dr. priamo je niekedy problem. Ja to vyknem tiez mailom, ale ked som zacinala stimulku tak moj dr. bol na dovce, tak som volala na recepciu 😉

nomxxx
25. júl 2013

@falin ahoj, ešte užívam estrimax do soboty, 27.7., počkám na mrchu (29.-30.7.), 3-7 deň Clostyl a 8 ultrazvuk 🙂 sa tešííím, lebo určite v auguste otehotniem 🙂 🙂 🙂

nomxxx
25. júl 2013

Dievčence, brali ste si niektorá PN ešte pred stimuláciou? Máte pocit, že by mi to pomohlo k lepšej alebo kvalitnejšej produkcii vajek? Mám dosť stres v práci ☹

falin
25. júl 2013

@mimika1973 - dakujem moja, neboj zachvilu aj ty zacnes a verim ze budes hlasit krasnu urodu 😉 . Trosku ma bolelo podbrusko, ale ozaj iba trochu, nemusela som si davat ziadne tbl proti bolesti. A strasne sa mi chcelo spat cely zvysok dna. Mali vsetky izby obsadene, ale ked som sa prebrala z narkozy, sedel vedla mna mm, uz sa izba uvolnila, tak ho pustili ku mne 🙂 . OPU mi robil Marcelko, aj vklad bude robit 😎

@bergalm - ved sa venoval mne 😀 😀 😀 preto neodpisuoval, ale bverim ze to uz napravil. Pripadne u zavolaj

falin
25. júl 2013

@nomxxx - ved si mi to uz pisala, teraz som si spomenula, som zabudlivec 😔 . August je tvoj 🙂

ria191
25. júl 2013

@dafy
@lienka_1 kočule čo sa zabijem keď som taká krásna (tam dole 😀 😀 😀 ), ale keď chcete vybavím vám protekciu 😀 😔 😕

ria191
25. júl 2013

@falin dobré ránko šípková Rúženka 😀 😀 😀 tý brďo mňa tak prefackajú na sále, že hneď som hore a ty ani nevieš ako sa dostaneš na izbičku no po svojich s doprovodom sestričky. Aj ja gro vecí riešim mailom, len občas jednám zbrklo, tlačím na pílu (chudák Marcel) a potom sa musím trepať do Brna, aby sme si to zoči voči vydiskutovali 😀 😀 😀

ria191
25. júl 2013

@panarka gratulujem k Boriskovi krásny chlapec aj ja chcem takého ale aj stým čiernym három to je určite Kouďákov 😀 😀 😀

ria191
25. júl 2013

@mimika1973 jafné, že to zvládneš len musíš byť nad vecou a neprežívať to tak (to sa ľahko hovorí, že??? v októbri tu budem "trapošiť" ako vždy 😀 😀 😀 ).

ria191
25. júl 2013

@dafy
@lienka_1 a vy vo vašich končinách viete čo je Ikea ??? hm 😕 😕 😕 😝 😝 😝 😀 😀 😀

ria191
25. júl 2013

@lienka_1
@dafy žiadne nové háro nebue ani offča rozhodla som sa pre piercing 😀 😀 😀, ale to už keď si ma nebude pamätať, tak ho vymením a pracujem na buchtách

ria191
25. júl 2013

kde stééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé ja vás zabijééééééééééééééééééééééééééééééééém 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelly3
25. júl 2013

ahojte, neskor nakuknem viacej, mam tu sefa, hlavne,ze ma dovolenku 😠

nelly3
25. júl 2013

@ria191
ja si tiez nepamatam, len ze som na sale, pichnu ma a uz sa len preberiem na izbe, vobec neviem ako sa tam dostanem 😀

nomxxx
25. júl 2013

@bergalm ahoj, ja beriem Euthyrox na štítnu žľazu, mám za sebou 2klasické IVF, teraz idem do soft (čiže tiež po mrche idem užívať Clostil), a nikdy nikto nespochybňoval, či sa môže Euthyrox s nejakým iným liekom kombinovať...Užíva sa nalačno, pol hodiny pred jedlom, takže pred odberom vajíčok som nebrala, aj pri odberoch krvi ho užijem až po odbere. Endokrinologička mi stále zdôrazňuje aké je dôležitá pravidelnosť, že vraj neflákať 🙂

stella25
25. júl 2013

@nomxxx Ahoj, mne lekar v centre vypisal doporucenie pre mojho gynekologa na PN a odovodnil mu to, aby som bola na PN uz pred odberom.
Tiez mam dost stresu v praci a aj ked si poviem ze sa nejdem stresovat tak sa to neda na 100%. Vnutorna nervozita je stale.

melisska
25. júl 2013

@ria191 ja som už tu spali sme, ale nas zobudili 😠
No asi Marcelko vie preco si ta radsej nepamata, neviem ci pomoze piercing 😀 vies co je lojtra???? 😀

stella25
25. júl 2013

@falin dakujem za radu, objednana. Oni su tam fakt vsetci velmi milííííí 🙂

vrabcek24
25. júl 2013

dobré ráno, či už deň, len teraz som to dočítala, lebo furt kdesi lietam a riešim a potom nestíham ani čítať koňa, nieto ešte ragovať, ale ste fajn, že ste tu 🙂

ria191
25. júl 2013

@melisska vygooglila som rebrík ??? 😕 😕 😕 uff zase blondína 😕 😕 😕 😕 ja sa asi zabijem 😠 😠 😠. Zhrniem to nepomôže mi nová offina, ani piercing ale rebrík ??? hm

melisska
25. júl 2013

@ria191 dobre si vygoglila, nepomoze to nic ,ked si zbrkla a otravujes ho 😀 😝

Rebrik Len taky doplnok ci poznas, jasne internet tam je vsetko 😀

ria191
25. júl 2013

@melisska lojtra = Ikea dobre som pochopila ??? (myslím tým, tú provokáciu, že nepoznáte Ikeu??? )

melisska
25. júl 2013

@ria191 😉 😎
nie si ty prefarbena blondina? 🙂

nelly3
25. júl 2013

@bergalm
ja beriem uz asi 100 rokov euthyrox a pri kazdej stimulke som ho brala a aj pri clostyle, ja ho musim uzivat kazde rano nalacno a este aj rano pred odberom vajicok si ho musim dat.

holly74
25. júl 2013

Ahojte žienky, a neviete kedy má dovolenku Kouďák? @lienka_1 nič si z toho nerob, mne odpisuje tiež veľmi lakonicky, podľa mňa on na veľké vypisovanie moc nie je, navyše si predstav koľko ženských mu denne píše, popri tej ostatnej robote čo má... Ja si veľmi cením že vôbec odpíše, a rýchlo... v sk centre som mala pocit že doki vie veľké H o mojom prípade aj ked som bola na osob. konzultácii, nieto ešte aby sme si písali. 😉

nelly3
25. júl 2013

@holly74
to by aj mna zaujimalo lebo august-september chcem aby ma oplodnil 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre