Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ivec16
19. sep 2013

@manita
@speranza1 dakujem baby... asi ma treba takto nakopnut... dame sa teda do toho... a dufam ze od januara budeme moct zacat, dovtedy vybavime zdravotku a hadam vsetko potrebne...

melisska
19. sep 2013

@speranza1 ja myslim hlavne, ked chodim na poradnu 😀 😀 😀

yanka1
19. sep 2013

@liana_k nadherna sprava, gratulujem 🙂

melisska
19. sep 2013

@amali to to 😀 😀 😀 😀 maju stastie tie co maju tu zdvihaciu kozu 😀 😀 😀 ako v brne 😀

ria191
19. sep 2013

@melisska len ja chcem ešte tehu vírusiky potom už nebudú keď bude prcek tu 😀 😀 😀

speranza1
19. sep 2013

@amali ... cauko moja... mas pekny nick... keby ze sa volas amálka..juuj tak to je pekne meno....vy uz viete co cakate? a mena ste uz vyberali..ies..aspon tak predbezne..zeby mozno..... a tak 😉

melisska
19. sep 2013

@ria191 kedy zacinas?

amali
19. sep 2013

@melisska to by sme chceli veľa 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lienka_1
19. sep 2013

@ria191 Si pis, ze to sem capnem aj upecene a speci pre teba 😀 😀 😀 😀 😀
A az taka sikovna nie som. Si mala vidiet ten moj prasknuty knedlik v nedelu. To bol pohlad! 😀

ikuska
19. sep 2013

@ivec16 ano je to na dlho, ale su tu aj vacsie bojovnicky a dotiahli to do stastneho konca, ja idem na svoje 4.IVF ...

ria191
19. sep 2013

@melisska posledný októbrový týždeň KET 😀 😀 😀 to bude s odretými ušami 😀 😀 😀

speranza1
19. sep 2013

@ivec16 nooo moja...staci tu chodit pravidelne a budes mat o nakopnutia postarane 😉 😀 😀 😀

melisska
19. sep 2013

@amali preco? dafy ma taku kozu 😀

melisska
19. sep 2013

@ria191 to bude vklad???tak to stihneme 😀 😀 😀

amali
19. sep 2013

@speranza1 nevolám sa amálka, ale stanislava
čakáme dvoch chlapcov, ešte uvidíme na druhý týždeň či sa to potvrdí na 3D,
mená neviem lebo mne sa už žiadne nepáči asi ma v nemocnici ani neodrodia lebo neviem mená 😀

lienka_1
19. sep 2013

@yanka1 Aj mne vyskocil najskor tlak poriadne vysoko. Este sme sa s mm cestou do RF zabavali, ze co ked na nas zase zabudne(uz sa toho chudak nezbavi, uz si z neho budeme robit zarty dozivotne) 😀 😀 😀 A ked tam na mna sestricka vybalila, ze hej, ste objednana, ale az na zajtra, tak ma skoro svaclo. Moj muz sa z toho iba smial, on je taky flegmos, vedel, ze sa to vyriesi. Ale ja som kus taky prvotny cholerik az potom sa zo mna stava flegmatik. Tak som to predychala a nakoniec bola pohodicka, vsetko islo hladko. Takze to iba tak aby sme sa nenudili sa nam Koudy stara o zabavu 😀 😀 😀

amali
19. sep 2013

@melisska tak si požičiame 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ria191
19. sep 2013

@lienka_1 už som si oslintala klávesnicu kvôli Koudymu tak tie rožky nejako prežijem 😀 😀 😀

dafy
19. sep 2013

čajorínky už sa teším potom na stretko aj s bábätkami a jasné ze aj tie s bruškami 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
@ria191 Riu spoznám uz na km..sa budem musiet potom ozbrojiť ..síce ona sa uz bude iba guuuľať s brušiskom 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ria191
19. sep 2013

@melisska a odkiaľ vieš akú má dafča @dafy kozu ? 😀 😀 😀

melisska
19. sep 2013

@ria191 predsa je moja kaaaaaaaaaaaaamoška 😀 😀 😀

ria191
19. sep 2013

@dafy ty sa moc na to stretnutie neteš si mi sľúbila, že mi ukážeš ako sa hráte s mm na medveďa 😀 😀 😀 aj s bruškom 😀 😀 😀

lienka_1
19. sep 2013

@speranza1 Ked sme boli na KET, tak sme chceli pre istotu mrazit spermose a tam pod mikroskopom videli bakterie, tak to dali kultivovat, naordinoval Koudy ATB, mm vybral, tyzden po vybrati horucky a kalny moc znova, tak isiel za nasim lekarom, zase kultivacia, zase ATB a ked sme boli teraz na konzultacii pred mesiacom, tak urobili kontrolnu kultivaciu a este to nie je ciste, tak dalsie ATB. Jeden cirkus, ale presne to iste bolo aj minuleho roka. Najhorsie, ze sa to zachytilo uplnou nahodou. Tak zhaname poriadneho urologa. Ale je ich ako safranu.

dafy
19. sep 2013

no idem ja dakuštičko popracovať dufam ze neozvraciam zákazníka 😝 bo neviem ci by mi to prešlo...jedine ze by som sa vyhovorila ze to je novinka gél na vlasy?? 😀 😀 😀

ria191
19. sep 2013

@melisska a čo ešte vieš hm pikošku pikošku nejakú ???? na čo sa ešte rada hrá ?????

dafy
19. sep 2013

@ria191 mm je uz na prášky 3mesiace ee mám to vytknuté kazdý den 😉 ale ked lekárka zakázala mozem ja za to? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ria191
19. sep 2013

@dafy takže teraz si leňochod 😀 😀 😀

speranza1
19. sep 2013

@amali aj stanka je pekne meno🙂 a pre svojich chlapcekov este stihnete vybrat mena.. neboj 😉 😉
@lienka_1 tak vam velmi drzim palce 🙂

lienka_1
19. sep 2013

@speranza1 Dakujem! Napodobne! 😉

lienka_1
19. sep 2013

@ria191 Rius, specialne pre teba. Skoda, ze sa neda pripojit aj vona 😅 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre