Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zibi
16. okt 2013

@jalaura nie lebo union nepreplacal kvoli tomu som sla do vseobecnnej keby preplacal tak by nemalo zmysel pre mna odchadzat... 😉
ale daj mi vediet ako dopadnes
u mna to az od jauara prichadza do uvahy kedze az od 1.1 mi bude platit prestup

lenusika
16. okt 2013

@sarasota gratulujem, drzkajte sa..to je ten spravny bojovnicek.....si PN ci chodis do prace?

lienka_1
16. okt 2013

@sarasota Este stale som najzapadnejsia vychodniarka v tomto fore 😀 Ale uz oba chvilku 🙂

miscok
16. okt 2013

@sarasota Gratulujem k srdiecku a drzim palce,aby slo vsetko hladko aj nadalej 🙂
@lusipe Paradna uroda.Ty si ina znasacka 😀 Tfuj tfuj nech sa pekne delia.
@gaga83 Ako si na tom?Priebeh bol ok? Vysledky kedy?

lenusika
16. okt 2013

@zibi ahoj, ano Union nepreplaca, poznam jednu kocku..ale VSZP preplaca vo vyske ako keby ti to robili na Slovensku

gaga83
16. okt 2013

@zibi @yanka ahoj tak hystero dopadla dobre;) ze vraj mam asi 1 vajcovod nepriechodny ale pri ivku to nevadi. Mam trocha bolesti ale zatial v pohode uvidim zajtra ako bude. Po ms 12 dc utz a potom sa uvidi ci bude Ket.

zibi
16. okt 2013

@gaga83 a to ti robili aj prefuky ci ako? inak dobra sprava 🙂 a kto ti to robil? kolko si platila?

zibi
16. okt 2013

@lenusika hej to viem preto so presla do vseobecnej a zasa same zmeny ach jaj

jjajka
16. okt 2013

@sarasota krasna sprava, nech to takto dobre pokračuje aj dalej 😉
@lusipe Bozinku dievca, cim ta to nadopovali, ze ich mas tolko? 🙂 Si si priplatila? 🙂
@gaga83 prajem rychle zotavenie a este rychlejsie otehotnenie 😉

gaga83
16. okt 2013

@zibi prefuky nerobil ale zaskreb do maternice aby sa potom male lepsie uchytilo tak uvidim ci to pomoze. Zakrok mi robil Otevzel, som rada ze nic sa tam nenaslo zle😀. Teraz musim odychovat a v sobotu idem na svadbu 😀😀 tak hadam do vtedy bude dobre.

jjajka
16. okt 2013

Dievcata, ako je to pri KETku v Brne. Daju vam este v den planovaneho vkladu vediet, ci sa KET ozaj uskutocni- ci sa to dobre rozmrazilo. zaujma ma to lebo kamoska ide do Heliosa v MT na KET, ale rovno ju objednali, nema sa uz informovat ci sa to dobre rozmrazi, alebo nie.

lusipe
16. okt 2013

@jjajka
@gaga83 som rada ze je vsetko v poriadku,no skoda ze sme sa nevideli 😉
@miscok dievcata velmi pekne dakujem,ved im posielam energiu na dialku 😉 ....no iba merional 2 ampulky....ale poviem vsm,ze som to citila rano ked bolo 36 od pichnitia decapeptylu riadne vajecniky....a aj po...ale dnes uz je dobre.... 😉

little_miracle
16. okt 2013

@sarasota srdecne blahozelaaaaam

maxag
16. okt 2013

@jalaura davam ziadost

jjajka
16. okt 2013

@lusipe takze si brala 2 ampulky denne od 2. do 8. dna?

lusipe
16. okt 2013

@jjajka od druheho do 12 dna....a potom orgalutran doplneny na posledne dni...

jjajka
16. okt 2013

@lusipe keby si bola mala este k tomu ten clostil, tak ich mas sto, zalozila by si si vlastnu oocytovu banku 😎

lusipe
16. okt 2013

@jjajka to povedal aj stelcl ze dobre ze sme ho uz nedali 😉 bola to moja prva stimulka tak nemohol tusit ako zareagujem... 😉 kokso snad ich nedaju nejakej talianke 😀

gaga83
16. okt 2013

@lusipe dakujem;) a sasa co ako dopadla nevies? Skoda veru by sme pokecali;);) ale mna to az v budove napadlo ci ma nehodia na gyndu a tak to aj bolo😀😀. O kolkej si isla domov? Mna zobrali na operacku po 12 a o 14.30 uz sme isli domkov.

yanka1
16. okt 2013

@gaga83 tak super, dobra sprava : ))) tak ti to tam pekne predpripravili a teraz a embrijko pekne uchyti ... a na kedy ti pravdepodobne vyjde ten ket ?
@zibi , gaga
ja ak vsetko pojde dobre, zacnem stimulovat cca 27.10. ... cakam este na vysledok AMH, ale dufam, ze ten nic nezmeni a vsetko pojde podla planu ... protokol uz mam a pojdem si aj merional vybrat do lekarne, len ta zmena v preplacani ma pekne nasiera : ) ak vsetko pojde dobre, dalsiu fakturu budem mat najneskor okolo 15.11., tak sa modlim, aby platilo este nejake prechodne obdobie, kedy to budu este preplacat po starom ...
drzme si palce dievcata 🙂

yanka1
16. okt 2013

@manita ahoj moja, no ako, vsetko v poradecku ? 🙂

maminka142
16. okt 2013

Ahojte dievčata, prsím Vás neviete mi niektora povedať, ake zmeny su čo sa týka refundacie? Vraj nastali zmeny mam union (asi nepreplatí, ale chcem skusiť...) Ďakujem 🙂

buba08
16. okt 2013

@sarasota gratulujem k srdiecku, drzkajte sa aj s krpcekom 🙂

melisska
16. okt 2013

Tak my sme osprchovani, teraz už iba zaspať 😅

tinkatinulka
17. okt 2013

@sarasota super sprava teraz oddychuj a hladkaj bruško.gratulujem.

speranza1
17. okt 2013

@maminka142 myslim, ze union vobec nepreplaca.... ale neviem isto...
@sarasota 😵 😵 😵 😵 😵 tesim sa velmi.... stale na teba myslim a drzim Vam palce... aj ked mozno casto neprispievam 😉

stella25
17. okt 2013

Baby zajtra mám mať vklad, zvyknete ráno volať do centra že či vôbec máte ist? Či sa správne vyvíjajú? Minulé mi doky sám ráno zavolal že nemám chodiť, ale to od začiatku bolo zle.
Dakujem

speranza1
17. okt 2013

@stella25 a teraz sa to vyvijalo v poriadku vsetko??? kolko mate embryjok?

ria191
17. okt 2013

@sarasota veľká gratulka 😀 😀 😀 mám tušáka, že to bude riadna kočka v tom brušku 😀 😀 😀

falin
17. okt 2013

@ria191 -aj ty mas mutanta, veru som si to uz nepamatala. Ja mam 2, ale tych najmenej zavaznych

@sarasota - krasna spravicka, strasne sa s tebou tesiiiiiim. A blahozelam k srdiecku 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre