Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

nelly3
8. nov 2013

Ahojte, no dneska ste pisali a pisali, ja sa balim, od pondelka nova praca+kolegovia atd. akoze mam take stavy, ze hruza, v noci sa budim prepotena atd. ☹ ma preradili v praci na inu prac. poziciu aj budovu, jaj na nervy som, @speranza jupi super, moc tesim, mne prave dneska fesi odpisal, ze snad nieco vymyslime 😀 mily, lenze co 😕 @ria191 ty uz testuj cez vikend, nie ze budes zase den po termine testikovat a vies co, ked si taka kludna atd. to je dobre, teraz to vyjde uvidis, ja keby mam teraz v bruchu embryjka, nula bodov, ja mam tak neskutocny stres, ze hruza pre pracu, na ivf bez oocytov som pri tom uz aj zabudla. takze tak.ostatne kocky drzte sa, ja sa musim dat dokopy lebo ma asi porazi 😝

daska32
8. nov 2013

naduska72 @ja taktiez.... ale cakanie sa nie vzdy vyplaca. som nazoru, ze lepsia diagnosticka laparoskopia ako len cakanie a nasledne prasknutie vajickovodu, co moze mat ovela vaznejsie nasledky ☹
vlasatica@drzim palceky

ria191
8. nov 2013

@melisska vitajte domka 😀 😀 😀 .

daska32
8. nov 2013

@melisska veru krasna motivacia. verim, ze raz sa vsetky dockame 🙂

daska32
8. nov 2013

@daska32 nie po - ale motivacia 😀

nelly3
8. nov 2013

baby vcera tu jedna kocka pisala, ze od noveho roka ide soft v RF hore to je pravda?

ria191
8. nov 2013

@nelly3 nóóó veď by ste mi neodpustili keby som vás nenaťahovala ako gumu v gačkách 😀 😀 😀 testovať mám 12. a vám to oznámim 16. 😀 😀 😀

nelly3
8. nov 2013

@ria191
len pekne testuj toho 12 to ma moja segra narodky 😉 som velmi zvedava co fesi vymysli, akoze ja uz fakt neviem, vcera vecer som mala opat stavy doma, chuda moj manzelik, toto musi so mnou trpiet, pritom on deticky nepotrebuje, ze keby nemame je v pohode, len pre mna, aby som bola stastna, mily, este, ze ten ma drzi nad vodou zlaticko moje 😵

ria191
8. nov 2013

@nelly3 nóóó aby si si švihla 😀 😀 😀

nelly3
8. nov 2013

@ria191
no do konca roka to urcite nehrozi, ani nahodou.

jjajka
8. nov 2013

@nelly3 to ja som to pisala, povedala nam to doktorka minuly tyzden na konzultacii. Boli sme tam vo stvrtok a pri planovani terminu nam povedala, ze ak to nestihneme v novembri, v decembri kvoli dovolenke to uz nestihneme a od noveho roka, ze to pojde o cca. 3-4000 hore. Bavili sme sa o IVF soft.

ria191
8. nov 2013

cholky cholky končím užite si krásny víkendík a vám čo testujete stráááááášne držím palce všetkým trom 😀 😀 😀

ria191
8. nov 2013

@dafy opäť krásne foto 😀 😀 😀

ria191
8. nov 2013

@monikak1
@tlucka
@sona_fit kočule držím päste aby ste si našli // a @sally2401 ako ťa poznám, tak si už testovala 😀 😀 😀 takže ja sa dozviem až v pondelok ako ste dopadli. Veľa šťastia 😀 😀 😀

tlucka
8. nov 2013

@ria191 aj ja držím palčeky tebe, aby si nám tiež v pondelok oznámila pozitívnu správičku 😉

vlasatica
8. nov 2013

@lusipe no uvidime ake pocasie bude v januari.lebo ak bude snek pockam kym budu cesty ciste.ta nasa stara cacorka ledva ide.
@naduska72
je to tu teda nezavudenia hodna situacia. nech si robia uz co chcu. len nech som cim skor doma.

lienka_1
8. nov 2013

@speranza1 Aj tak pekne. Je dobre byt vdacny za kazdy dalsi pokrok 😉 A dufajme, ze Vam nadeli takeho Janika ako Meliske 🙂

lienka_1
8. nov 2013

@ria191 Ja??? Kdeze!!! ja som mierumilovny clovek 😉 Ja na ludi nejdem hrubou silou, ale psychickym terorom 😀 😀 😀

lienka_1
8. nov 2013

@vlasatica Som tu tak ticho sledovala tvoj pribeh a silno drzala palce ☹ Viem, ze je to tazke, ale ako pozitivum si zober, ze embrusko sa pokusilo zabojovat. To dalsie to uz da! 😉

vlasatica
8. nov 2013

@lienka_1 dakujem za povzbudenie. prve ivf bolo bez uspechu.druhe uz aspon nejaky naznak.do tretice vsetko dobre 🙂

tinka9075
8. nov 2013

@ria191
@speranza1 a všetky snažilky držím vám všetkým palce a posielam úsmev naša Zojka 🙂 🙂

kako23
8. nov 2013

@jjajka prave preto som sa pytala lebo mi ak pojdeme tak len v januari.no nic budeme to musiet zvladnut aj so zdrazenim a len dufat,ze to nebude este viac.vdaka za info a Tebe drzim palce, aby Vam to vyslo 🙂

kako23
8. nov 2013

@cmudlo ahoj, dakujeme za povzbudenie, aj ja chodim k Dr.Machacovi a aj ked som s nim bola len raz, mame z neho velmi dobre pocity 🙂

gagik
8. nov 2013

baby, chodite pred IVF-kami na kontroly k svojim gynekologom na merania folikulov, alebo do Brna?

sona_fit
8. nov 2013

@ria191
@tlucka
@monikak1
Dievčatá, ja som to už nevydržala a s obrovským strachom som testla: MAAAAAM. //. Neviem sa z toho spamätať! Cely deň ma strašne bolelo brucho a kríze, furt som behala na záchod že už určite mam mesiaciky a teraz toto! Aj sa bojím tešiť, aby sa to nepokazilo, už som nedufala .
Ďakujem, ďakujem moc že na mna mysleli 🙂 Tak pekne za mnou do vláčika , Lucka, Monika, Rius 😀
každú chvíľku k nám príde návšteva na víkend, tak tu už nebudem, myslím na vás, a este držte palce nech tá bolesť nie je nič vážne! Pa

lusipe
8. nov 2013

@sona_fit soni super....moooc velka gratulacia....strasne som ti to priala... Jaj tesim sa ze konecne uspech 😉 a kolky den si dnes?

jjajka
8. nov 2013

@sona_fit super, vyborna sprava 🙂

tlucka
8. nov 2013

@sona_fit Sonička, ja som to vedela, že sa ti to podarí. Strašne sa teším s tebou 🙂 🙂

miscok
8. nov 2013

@sona_fit Krasne,tesim sa 🙂 Zacala si dalsiu uspesnu tehu vlnu.Preto posielam posilnujuce grcky 😀

gaga83
8. nov 2013

@miscok
@lienka_1
@ria191
@nelly3 @yanka1@zibi

Baby dakujem vam i ostatnym babam za podporu 😀😀😀. Dropci sa pekne rozmrazili obidve su najlepsej kvality HB1,FHB. Vklad robil Otevzel, bol zlaty povedal ze veri ze teraz to uz urcite vyde😀.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre