Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lusipe
18. nov 2013

@nomxxx akoze nie si? ved ti vysiel pozitivny test, nie?

sarasota
18. nov 2013

@kati777 mas pekne hcg ja som mala na 12 den po predlzenej nejakych 280.Bude krasne stupat gratulujem. 🙂

kati777
18. nov 2013

len ako čítam mali ste oveľa vyššie hodnoty,bojím sa,že sa chytilo a prestalo sa vyvíjať ☹ mal tu niekto podobnu hodnotu ako ja a dopadlo to dobre ? V piatok idem ešte raz na krv,či to rastie...a ďakujem Vám a povzbudenie 😉

ikuska
18. nov 2013

@miscok no tak ja idem na to asi vo stvrtok lebo sestricka hovorila ze treba nieco pomerat aby som prisla hned rano aj na krv, tak jati poviem co mi robili, sama som zvedava ci sa doky nepomylil 😉

nomxxx
18. nov 2013

@lusipe iba v sobotu tam bola slabá čiarka, a v nedeľu a pondelok ráno nič, tak som išla na krv, a negatívne :(

sarasota
18. nov 2013

@nomxxx je mi to luto ten dalsi pokus bude ten uspesny.Ja som mala neuspesne Ket a hned som isla do dalsieho Softu a bambulke sa u mna paci 😉

lusipe
18. nov 2013

@nomxxx jaj, to ma velmi mrzi.... ☹ nebola som tu par dni a len som precitala a videla testik, tak som myslela, ze to je jasne.... 😒 drzkaj sa....

kako23
18. nov 2013

@nomxxx tak tom mi je veľmi ľúto ☹ verila som, že sa Ti to podarilo...škoda 🙂 naber silu a možno nebude na škodu vyskúšať hneď to KET...možno práve to embryo bude to šťastné 🙂

nomxxx
18. nov 2013

@sarasota @lusipe @kako23
ďakujem za podporu, a jasné, že to raz vyjde, nebudem kaziť donekonečna tú štatistiku :D

gaga83
18. nov 2013

@nomxxx to mi je strasne luto ze to nevislo. Skus ist hned na KET a urcite sa podari

jalaura
18. nov 2013

@ludinka ja tiez nie....ale som rozmyslala ze teraz podam -aj ked uz stimulujem (v piatok idem ku gynekologovi) a vypytam podpis od neho. a ked mi to schvalia tak dolozim ze som bola na zakroku... len datum bude skor ako mi to schvalia...neviem☹...mohli este mesiac pockat..

jalaura
18. nov 2013

@lagunasa toto co si ty napisala a co som nasla na ich stranke som presne okopirovala do spravy jeden pani co to schvaluje do VSZP a na to mi napisala ze to uz neplati a ze to tam nie je akutalizovane ale postupuje sa podla noveho zakona a caka sa na novelizaciu a ta uz od 1.11.2013 je tiez schvalena...
Ked som sa pytala kto to na SR ma odporucit povedali ze specializovane stredisko na SR - teda CAR☹

vlasatica
18. nov 2013

@nomxxx juuuuj to je skoda ale hlavu hore a uvidis ze KET bude uspesny. Drzim palce 😉

timona
18. nov 2013

@yanka1 dakujem, ružinov može byť, ako sa vola?

lienka_1
18. nov 2013

@kati777 Myslim, ze @dafy mala este nizsie hcg a uz sa gula 😉 Skus napisat jej. A nic sa neboj, ono krasne porastie.

lagunasa
18. nov 2013

@jalaura ale to je zavadzanie inac.... lebo ked niekto o tom neviem, o tej novele, tak si len nastuduje co ponuka poistovna a podla toho sa zariadi a potom ked pride co-k-comu, tak ho poslu do haja lebo to uz na tej stranke neplati. a dotycny je este debil, ze sa spoliehal na to co ma poistovna na stranke!!!! ach! a este aj to ze to schvaluje specializovane stredisko. tak to co uz je za logiku, ked zena nechce podstupit IVF v slovenskom stredisku ale to stredisko musi schvalit ten isty zakrok v zahranicnom stredisku.... cele je to uplne na hlavu postavene!!!!!

lienka_1
18. nov 2013

@nomxxx Takze nic? Skoda! Som dufala, ze to bude dobre. Mrzi ma to!

bergalm
18. nov 2013

dievcence dakujem Vam za podporu 🙂

nelly3
18. nov 2013

@lagunasa
ak nieco ohladom refundacie vyzistite dajte mi tiez vediet, po novom roku idem opat do RF, ale sme sa dohodli s fesim na dlhom protokole. nevadi vsetko zvladnem.

nelly3
18. nov 2013

@sally2401
dneska som tam machaca videla 😉

nelly3
18. nov 2013

@kati777
to mas super hodnotu, nic neboj, dafy mala myslim okolo len 50 a je tehulka 😉, dolezite je aby to stupalo.

nelly3
18. nov 2013

a ozaj minule ste tu preberali ohladom zdrazovania v RF a dneska som sa nato pytala reditela kliniky a povedal mi, ze ano o nieco cca o 2000-3000czk 😉

nelly3
18. nov 2013

@nomxxx
uvidis KET to isti, velka uspesnost KET v RF, ver mi 😉

kati777
18. nov 2013

@lienka_1 díky 🙂

jjajka
18. nov 2013

@gaga83 krasne ciarky, je to na dobrej ceste 🙂

jjajka
18. nov 2013

@nomxxx je mi to luto, dufam ze KET sa podari 🙂

tinkatinulka
18. nov 2013

@nelly3 a ty ako na konzultacii???

nelly3
18. nov 2013

@tinkatinulka
a vsak dobre, ideme po novom roku opat do boja, ale s dlhym protokolom nakolko ta moja endoska robi sarapatu, tak ju najskor uspime, idem brat aj antikoncepciu, 100 rokov som ju nebrala 😀 takze tak, som rada, lebo som si myslela, ze uz darcovske atd, ale nie, budu moje, tak som aj rada, este vyzistit refundaciu lebo mam este narok na jeden pokus cez poistovnu a dlhy protokol bude o nieco drahsi, viacej injekcii atd.

lenka2013
18. nov 2013

@miscok Ideš na ten morfologický ultrazvuk do Brna?

tinka9075
18. nov 2013

@ikuska
@miscok ja som bola na morfo v 13 týždni meria sav tam či bábo nemá nejaké defekty a hlavne sa tam merá nosová kostička či bábo nemá downov syndrom 🙂 🙂 mne z krvi vyšiel pozitívny test na downa a na sone všetko ok na odber plodovej vody som odmietla ísť a detičky sú v poriadku 🙂 🙂 v 13 týždni už bolo vidieť čo čakáme 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre