Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mirkakn1
3. dec 2013

ahojte dievcata, mam jednu otazocku. ked mam doma 6 amp. merionalu a mam moznost zohnat 8 amp. menopuru, mozem skombinovat? dakujem 🙂

lusipe
3. dec 2013

@schatje6 ja ta uplne chapem...a mas na to pravo...teraz sa vsak pekne vyvijaju, urcite to bude teraz ok...moooc drzkam palceky 😉

bradik
3. dec 2013

@mirkakn1 Ahoj, ja som sa na to pytala a Stelcl mi napisal,ze sa to moze.. Ja som to dokonca doplnila este Gonalom 🙂

mirkakn1
3. dec 2013

@bradik tak super potom, diky 🙂

mirkakn1
3. dec 2013

@schatje6 ahoj, aj ti povedali, preco sa prvykrat prestali vyvijat embrijka, lebo ja som to mala tiez tak. 😒

bimba8
3. dec 2013

@ludinka aku máš stimulku? Ja som mala na 8dc tiez dost male, okolo 10 boli. Na 10 ty den boli dajakch 14 a na 12ty som tam šla uz úplne vynervovana a bolo to ukážkové 😉 odber som mala na 14dc.

ludinka
3. dec 2013

@bimba8 no ja mam len clostyl 1-0-1,
a kolko si mala tych folikov??

bimba8
3. dec 2013

@ludinka tak to preto to ide pomalšie. Nenavrhli ti dopichnut nieco? Ci ty asi nechces, ze?na utz videli na každom vajecniku 5 a nakoniec vytiahli 9.

ludinka
3. dec 2013

@bimba8 nie my sme nic nenavrhovali, to doktor sam povedal ze skusime len ten clostyl a uvidi sa, ja som teda povedala ze dobre skusim a keby nebolo tych folikulv dost tak to zrusime a dalsi meaic daju nieco ine
tak to si mala pekne 9 folikov a vsetky boli rovnako velke?

jjajka
3. dec 2013

@ludinka napis im teraz, povedia ti, ci netreba nieco dopichnut. Podla mna su v hre aj tie 9mm- urcite. Takze by boli 4 foliky.

bimba8
3. dec 2013

@ludinka približne boli rovnaké všetky plus mínus 1 mm. Ak ti to nerobi problém tak by som pridala jeden merional. Ked zostanes pri clostile tak asi narastie len ten najväčší.

ludinka
3. dec 2013

@jjajka uz som napisala, cakam na odpoved

jjajka
3. dec 2013

@schatje6 super ide im to.
Nase 2 sa oplodnili, zajtra ma vklad. Stale neviem co spravime, ci 2 ci 1.

ludinka
3. dec 2013

@bimba8 no ved uvidim co mi napisu ale kde zozeniem ten merional ked nemam ini recept ☹

schatje6
3. dec 2013

@jjajka no moja, nechaj si asi poradit od dr. uvidis, ake budu zajtra. drzim palce potom 🙂 aj ti povedali, ake su velke dnes?
@mirkakn1 nie, nepovedali, vraj neboli ktovieakej kvality, ale presny dovod nevedia...a tvoji drobci ako rastu?

ludinka
3. dec 2013

@jjajka ja osobne by som vlozila len jedno- ano bolo by krasne cakat dvojicky ale treba to zvazit lebo to moze priniest aj rozne komplikacie, kazodpadne drzim place nech ti to dopbre dopadne tak ci tak ! 😉

jjajka
3. dec 2013

@ludinka oni ti recept doposlu do mailu a potom zozenies.

bimba8
3. dec 2013
ludinka
3. dec 2013

@jjajka aha a to mozem vytlacit recept? a ist do lekarne- to asi tazko 😖

@bimba8 dakujem, viem ze je tu taka tema ale otazke je ci sa najde niekto v okoli kto bude mat,no ved uvidim co odpisu

miskanr1
3. dec 2013

@schatje6 no super. Vyzera to výborne. U nas su 3x 8 bunkove a 1x 7 bunkove. Pani pri telefóne pochválila a potvrdila vklad na štvrtok o 9 30.

ludinka
3. dec 2013

@miskanr1 tak super to sa musi podarit 🙂

schatje6
3. dec 2013

@miskanr1 parada 🙂

lusipe
3. dec 2013

@miskanr1 super, moooc drzim palceky....tfuj tfuj pre stastie 😉

miskanr1
3. dec 2013

Ďakujem Vám baby. Samozrejme aj ja Vám držím palce. Verím ze sa nám to podari 🙂 a všetkým 🙂

ludinka
3. dec 2013

@miskanr1
@jjajka
@bimba8 baby tak teda stelcl povedal ze sa uvidi vo stvrtok co z toho bude, nic mi nekazal dopichavat- uz je to v rukach bozich 😀

jjajka
3. dec 2013

@miskanr1 super 🙂

jjajka
3. dec 2013

@ludinka vidis tak nemusis nic zhanat, ani mne nedali dopichavat. Ja som si recepty od nich vzdy vytlacila, vystrihla a v lekarni mi to v pohode dali. Samozrejme, ze si to vtedy cele hradis.

ludinka
3. dec 2013

@jjajka no tak to je super ze to tak funguje- by som nepovedala a ze platenie je cele na nas ale to uz clovek berie ako samozrejmost 😔

ludinka
3. dec 2013

@jjajka ty si mala iba tie dva foliky alebo aj dalsie mensie?

lienka_1
3. dec 2013

@zibi Nezabudla som 😉 Sme ale v bojovom stave. Este stale zijeme z dvoch kufrov a makame kazdy den. Dufam, ze buduci tyzden uz bude byt obyvatelny a ja budem mat viac casu. Neskor mrknem aj ten link, len si ho musim niekde ulozit, aby som ho potom v diskusii nehladala 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre