Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
24. feb 2014

@dafy už som na to prišla 😀 😀 😀 5kg jedno prso 5kg druhé, vlasy 3kg a ostatné (7kg) pumpído 😀 😀 😀 takže je to v pohode 😀 😀 😀

ria191
24. feb 2014

@lucka_220809 volala som na to číslo čo si voláš ako sa vyvíjajú a "jafné" záleží na tebe a tvojom zdravotnom stave koľko si dáte vložiť, ale väčšina z nás sa radí s MUDr. on ti najlepšie poradí 🙂

lucka_220809
24. feb 2014

@ria191 hej hej... pokecam s nim, ved uvidime,co nam tam vobec ostane do zajtra, ci bude co "odkladat" na dalsi vklad vobec... a vklady robi vacsinou vas doktor?tj v mojom pripade by mal Stelcl..?
Hlavne nech aspon zajtra sa vlozi...
Dikes ;)

lienka_1
24. feb 2014

@ria191 Hej, ja som uz raz taka kamoska, postimulujem s niekym, ten niekto otehu a ja ostamen na konci radu. Dobre si si vybrala 😀 😀 😀 A dakujem za srdco!

ria191
24. feb 2014

@lucka_220809 veru pokecaj on je neskutočný "kecálek" ja neznášam keď má vrapenú hlavu medzi mojimi nôžkami a vykecával by o sto šesť 😠 😠 😠 a vklad väčšinou robí tvoj MUDr. pokiaľ nie je odcestovaný 😀 😀 😀 a Marcel tam zajtra je takže určite on 😀 😀 😀

lucka_220809
24. feb 2014

@ria191 ty si ciiislo :D :D
no jo, tak uvidime zajtra...mam tam ist na 13tu, zrovna vsetky vlaky mi idu debilne.. manzel zajtra zrovna nemoze brat volno z prace ani za ten svet :-/ mne to nejako nevadi, ma byt krasne.... len teda musim si vycihat spoje...vlak nazad mi ide 14:22, to by som aj mohla stihnut, ak si feši svihne, ci?

ria191
24. feb 2014

@lienka_1 tak sa nepredbiehaj na tom úplnom konci som já "samučká stará korčula" dneska Marcel aký vtipálek že uvidíme sa za 6-9 mesiacov to skoro ako po pôrode ??? 😕 😕 😕 "kua" kto vydrží to čakanie ??? do pijavice veď ja stále len na niečo čakám 😠 😠 😠. Neboj srdco moje aj my dve to dáme ja tomu začínam veriť 😀 😀 😀. Dosť skoro čo ??? 😀 😀 😀 ale predsa 😀 😀 😀

ria191
24. feb 2014

@lucka_220809 jafné to stíhaš, ale ja by som si spravila "pohodu klídek tabáček" určo niečo krásne na seba kúpila a hajde domov 😀 😀 😀. Ja tiež často chodím na ET sama a je to supééééééééééééééééééééééééééér 😀 😀 😀

lienka_1
24. feb 2014

@ria191 Ty sa co predbiehas na konci radu? 😀 😝 Ty sopliak jeden mlady!! 😝 😝 Za staru korculu v tomto fore som ja. Ked ti bude tahat na 40 a nic, potom sa mozes stazovat. Terazky pekne cakaj, ako povedal Marcelko 😀 😀 😀 , ved do 40 mas daleko 😀 😀 Inak, mne doki vo stvrtok naznacil, ze stimulky myomom nepomahaju, aj tie moje poriadne podrastli. Len ci sa nebudem musiet pozriet za tym tvojim fesakom do Bystrice. Ale najskor vydezim do zajtra a pockam, co mi povie ten nas fesi 😀 😀

lucka_220809
24. feb 2014

no ja asi pojdem rannym vlakom a budem mat cas pred... tak si vybehnem do Vaňkovky, tot naposledy po uzv som si kupila super-krasnu salku.. keby bol mm so mnou, mi klepne po prstoch, lebo ich mam doma tolko,ze ich nemam kam davat 😀 😀
No a vezmem do vlaku nejake prima citanie a vychutnam si cestu domkov s bejby v brusku... 😉

ria191
24. feb 2014

@lucka_220809 vieš u mňa je to ťažšie u mňa trvá vklad aj pol hodku no a kecaj s MUDr. takú dlhú dobu. Vieš ja som predsa také milé, nevinné, tichúčke, hanblivé žieňa 😀 😀 😀

lucka_220809
24. feb 2014

@ria191 preco to u teba trva dlhsie?

ria191
24. feb 2014

@lienka_1 "kua" už mi siahaš aj na Bielča ??? 😠 😠 😠 Mám lepší nápad budeme močiť "pukany" v rebríčku a s tými myómami zatočíme 😀 😀 😀 . "Močila konope močila žaba jej do čižmy skočila.:/ [:Vyskoč žaba, žabulienka, vyskoč von, lebo ťa dám vyšikovať žandárom, žandárom" 😀 😀 😀 . Ja už močím 2 dni 😝 😝 😝

ria191
24. feb 2014

@lucka_220809 mám tam zátačku a tú Marcelko ťažko zdoláva au 😠 😠 😠

lienka_1
24. feb 2014

@ria191 Ja si to neviem predstavit 😕 😕 , my mename vanu, iba sprchovaci kut bez vanicky. Uz vidim ako ju mocim v lavore v strede obyvacky 😀 😀 😀

lucka_220809
24. feb 2014

@ria191 aha, fiiha, tak som nevedela, ze aj taketo veci su 🙂....
A citala som v tych papieroch z RF, ze nemusim mat taky plny mechur vraj,... tak nemusim chlemtat vodu ako blazon? Mne skoro praskol mechur naposledy v CAR na SK.

ria191
24. feb 2014

@lienka_1 ja ju tiež močím v lavóre veď by som zbankrotovala, keby som musela toľko rebríčka kupovať 😀 😀 😀 . Pre krásu všetko no nie?

ria191
24. feb 2014

@lucka_220809 nie nemusíš toľko chlastať 😀 😀 😀 veď nie si žaba

patrissia
24. feb 2014

Babulky o 9-tej som volala do RF co dalej po vysledku UTZ, este stale mi Marcel nevolal, myslite ze mam zavolat znovu ci na mna nezabudol alebo mam este pockat? Radte....

lienka_1
24. feb 2014

@ria191 A to ako pripravis ten rebricek? Zalejes do pohara a potom scedis so lavora a dolejes teplou vodou? Kolko "ju" vydrzis macat?

ria191
24. feb 2014

@lienka_1 100g rebríčka zaleješ studenou vodou celú noc necháš "machrať" a na druhý deň zohreješ na bod varu dáš do lavórika ak máš malú riťku ak nie tak do veľkého lavóra doleješ studenou (ak si sadneš musí siahať vodička nad kríže) a močíš je to super. Ja močím až pokým nevychladne ale aspoň 15 min. ževraj to robí zázraky tak uvidzíme 😀 😀 😀 a budem piť prasličkový čaj 😕 😕 😕

ria191
24. feb 2014

@patrissia počkaj do 15 a potom volaj

speranza1
24. feb 2014

@patrissia ja by som este raz zavolala, alebo napisala email tvojmu osetrujucemu lekarovi v RF.... 😉

@ria191 a ty uz robis tie sedacie kupele??? ja este nie... no do kelu...dnes pojdem kupit ten rebricek.... 😲
@lienka_1 tak ako? volala si uz?

speranza1
24. feb 2014

@argenti ja sa mam celkom fajn, pretoze prave nic neriesime co sa tyka IVF 😀 😀 😀 😀

speranza1
24. feb 2014

@dafy aka si pekna tehulka.. velm ti to pristane..zelam ti zo srdiecka vsetko dobreee 😵 😵 😵 😵

lienka_1
24. feb 2014

@speranza1 Nevolala. Dohodli sme sa s Koudasom, ze mu rano pisnem a da mi vediet. Tusim embruska kontroluju hned rano a info davaju poobede, tak by som sa nic nove nedozvedela. Ale dala som dohromady CV a zajtra poobede mam pohovor, nestracam ani minutu 😀

ria191
24. feb 2014

@speranza1 veru močím močím veď vieš, že mi horí za pätami uvidíme uškodiť neuškodí prinajlepšom pomôže 😀 😀 😀

patrissia
24. feb 2014

@speranza1
@ria191 napísala som mu ešte mail a uvidím, že či zavolá.. ked nie tak tam este raz zavolam

lienka_1
24. feb 2014

@ria191 A ten praslickovy caj ako? 1faza cyklu? 2 faza cyklu? aleho hocikedy? 😉

ria191
24. feb 2014

@lienka_1 2 x denne bez fázy 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre