Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

speranza1
25. feb 2014

@buba08 jaaj dakujem..ano vysvetlila si to super.... ja len nerozumiem jednej veci..preco potom taketo vysetrenia si nevypytaju v Brne???? ja keby som si sama nesla urobit imuno+hematku, tak nikdto by doteraz nic neriesil a my mame uz za sebou 6 neuspesnych IVF... NEROZUMIEM???????????.... uz mam pocit ze VSADE ide len o super BIZNIS!!!!! a dokonca mam pocit, ze ak maju v RF pacientky ako som ja...ked neviedia co maju robit, tak ani nic nerobia!!!!... samozrejme KAZIME IM STATISTIKY!!!!.... tak ale kurna nosime im vsetky nase uuuuspory tak nech sa uz do riti vsetci spamataju... PREPACTE ALE UZ MAM NERVY NAOZAJ...............a neviem ci mam plakat, zlostit sa alebo nechat uz vsetko tak...... 😢 😠 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

mimi_2
25. feb 2014

Dievčatá neviete či aj v sobotu je lekáreň RF otvorená?

buba08
25. feb 2014

@speranza1 chapem ta a viem ako sa citis, no asi co si nevybavis sama, to nemas, maju toho vela kaslu na to, mne Stelcl povedal, ze kedze mam zle vysledky z Podoli, tak mam brat prednison, ale ze inak by mi ho vobec nedal, asi tak. No kazdopadne na tvojom mieste by som si NK bunky dala vysetrit, mozno je v tom pes zakopany. Najlepsie je ich dat vysetrit ked neberies prednison, lebo mozu skreslit vysledky.

ludinka
25. feb 2014

@speranza1 so vsetkym co si napisala suhlasim
bohuzial CAR pomoze len v tom ze vyprodukuje embrio ostatne neriesia ☹

speranza1
25. feb 2014

@buba08 vies 7 rokov chodim od saula do paula...a nic... stale si davam robit ine a ine vysetrenia a stale mi nic nezistili.... (samozrejme som rada, ze mi nic nenasli)...ale aj napriek tomu.... nerozumiem uz nicomu.... ved my niesme lekari.... ja si nemam sama urcovat dg. a urcovat si co by bolo este vhodne urobit..ake vysetrenie...ale co im vyhovuje, ze im nosime € ...ked sa to podari, tak OK a ak nie tak co uz...stalo sa a ideme dalej???????!!!!!!! ale aj my niesme nekonecna studna penazi......
samozrejme ze mi RF vyhovuje..lebo mi vyhovuje...ale stale viac a viac zistujem, ze vsade je to o tom istom!!!!!!!!!!!! o BIZNISE!!!!!!!! NEKONECNOM BIZNESE!!!!!!!!!!!!

buba08
25. feb 2014

@speranza1 ano mas vo vsetkom pravdu, my to tiez riesime uz 7 rokov a mam toho plne zuby a vobec ma to nebavi, tiez som si mnohe vysetrenia musela doslova vydupat a doktori uz niekedy na mna pozeraju ako na blazna, ale tuzba mat vlastne dieta je silnejsia ako pohlady doktorov.

tinkatinulka
25. feb 2014

@speranza1 asi je nacase si dat spravit tie NK bunky..ja mam už dohodnutu imunog.amb. co si nevybojujes sama nema..poznaaam to

speranza1
25. feb 2014

@buba08 ja uz nie som si ista, ci u mna je uz ta tuzba az taka velka.....prevlada skor sklamanie a strach....

lienka_1
25. feb 2014

@mimi_2 Mam velmi silny pocit, ze cez vikend su zatvoreni, ale my sme boli v non-stop lekarni http://www.lekarnakoliste.cz/. Skus im zavolat. Priznam sa, ja som im volala minuly tyzden, ale za nic si neviem spomenut, ci su v sobotu otvoreni. V nedelu urcite nie.

ria191
25. feb 2014

@speranza1 no počkaj dostaneš po rici 😠 😠 😠 to čo je za prístup. Ber si príklad od nás ostatných. Čo si myslíš, že mne sa chce močiť pučku v lavóriku, behať po operkách, aj imunita bola u mňa na poslednom mieste nebyť zibi čo za to dám jedno vyšetrenie hore dole to ťa nezabije. Nepoznáš porekadlo : pomôž si človeče aj pán Boh ti pomôže skrátka čo si nevybojuješ ty sama tak nikto iný za teba bojovať nebude. Zdvihni konečne tú malú riťku, prestaň sa ľutovať a začni niečo robiť. Veď nie si v tom sama pozri koľko "korčúľ" tu je s tebou 😀 😀 😀 . Tak lásko hor sa do boja 😀 😀 😀

ria191
25. feb 2014

@tinkatinulka ja som našťastie iba výkonná sila ja nahádžem do PC a všetko ostatné je na hlavnej ekonómke, ale dneska musím ešte kontrolovať 😠 😠 😠 nech nepustíme bludy 😀 😀 😀

lienka_1
25. feb 2014

@speranza1 Neviem dat na tvoju poslednu spravu, ze paci sa mi....ale davam, ze plne suhlasim.

lienka_1
25. feb 2014

@ria191 Ty vies veci tak krasne verbalne vyjadrit! 😀

speranza1
25. feb 2014

@ria191 takze doslovny preklad ...treba "drzat hubu a krok" a v ziadnom pripade sa nestazovat..... Bohuzial niesom jedna z tych ktora bude donekonecna ticho.... ale co mi to pomoze nic 😀 😀 😀 😀 😀...ale aspon som si to povedala 😀 😀 😀 😀....

lienka_1
25. feb 2014

Doprcic! Koudak mlci ako partizan! 😖

speranza1
25. feb 2014

@lienka_1 stale je to vsade tak, ze ak si niekto dovoli otvorit hubu, tak doslatene po nej....(moj príspevok je zrejme nevyhovujuci) a o chvilu ma mozno aj bloknu... lebo som dala na zvyraznenie velke pismena !!!!!

tinkatinulka
25. feb 2014

@lienka_1 nezavolas mu?

speranza1
25. feb 2014

@lienka_1 asi by som mu aj ja zavolala...skus....mozno dava tomu mrnusovi sancu... ze sa zacal vyvijat hoci trolinku neskor....

tinkatinulka
25. feb 2014

@speranza1 si to dostala od rii 🙂

speranza1
25. feb 2014

@tinkatinulka .. nezorumiem, co som dostala???? 😲 😲 😲 😀

ria191
25. feb 2014

@speranza1 tak to teda nie kočko 😀 😀 😀 . Ty si ju musíš otvoriť a poriadne na tom správnom mieste 😀 😀 😀 . Dobré to bude neboj sa tá letargia u teba prejde a znova skočíš do toho. Ešte tie NK bunky a budem s tebou spokojná 😀 😀 😀 . Keby si ešte pukanínu močila tak to by bolo iné "kafé" . A inak tie pocity čo máš tak máme často krát aj my ostatné, len ich rýchlo hádžeme za hlavu, aby nás to nebrzdilo 😀 😀 😀. Ale vykričať sa môžeš kľudne 😀 😀 😀

ria191
25. feb 2014

@speranza1 hubovú polievku 😀 😀 😀

lucka_220809
25. feb 2014

babule, pozdravujem vas z Vaňkovky , kde si davam kapucinko pred ET,co mam dnes o 13tej 😀 ... trostiicku som nervozna,ale len trosku, ked mi doteraz nevolal Stelcl, tak ratam,ze daco tam na ten vklad je ...
Svieti tu krasne slniecko, tak hadam to cele dnes bude pohodka-jazz... 🙂

speranza1
25. feb 2014

@lucka_220809 bude to super.... 😉 😉 😉 neboj..........

tinkatinulka
25. feb 2014

@speranza1 že ti vycistila žaludok... 😀

speranza1
25. feb 2014

@ria191 z tej ma boli zaludok... ze z hubovej....😀 😀 😀 😀 😀 ... ale musela som sa trosicka vykecat........ 😉 😉 😉

speranza1
25. feb 2014

@tinkatinulka uz chapenzi..a to niesom blond 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mimi_2
25. feb 2014

@lienka_1 ma trene...lebo ja taká pojašená letela som s výsledkom 8 vajok a som celkom zabudla si utrogestan vybrať, za Brnom som sa spamätala, no som v porádku 😀 Mám 6 krabičiek z minula, ale doky mi kázal, že ak sa to podarí bude mi treba do 10tt užívať. Ale tak teraz rozmýšľa ...už síce veľmi dopredu...🙂 ale ak sa to podarí, na prvé kontrolné sono tam ešte pôjdem nie? Tak dovtedy by som si vystačila s tým čo mám...😖

lienka_1
25. feb 2014

@tinkatinulka
@speranza1 Ja nanho cislo priamo nemam. Myslim, ze keby mohol, tak mi odpovie. Skor si myslim, ze nestiha. Ak sa neozve, tak zavolam po 13-tej......a o 14-tej pohovor. To bude zurka! Dufam, ze sa jej tam neposkladam 😝

lucka_220809
25. feb 2014

@mimi_2 a ved utros by ti vedel predpisat aj tvoj gyn. , ci nie? nemusis kvoli tomu do Brna letiet 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre