Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

sizo
9. apr 2014

@pgaba Je to tak, ze ty si mozes vybrat lekara a poistovna ma hradit tvoje vysetrenia atd........Ked do ciech zaplati len tu istu sumu, co by platila slovenskym car tak preco ma s tym problem???????Nema jedno komu to zaplati?????????????????????A preco kazdy uteka prec zo Slovenska??????

skaredekacatko
9. apr 2014

na 10 strane odsek 10 v bode c sa pise okrem ineho............od danej liecby sa ocakava zlepsenie zdravotneho stavu. .

pgaba
9. apr 2014

@skaredekacatko ale v ktorej casti co je platne od 1.1.2014 nie?

skaredekacatko
9. apr 2014

Hej v tej o stranku skor som dala link

skaredekacatko
9. apr 2014

Mozno na tom by sa dalo stavat lebo v brne dochadza k zlepseniu

sizo
9. apr 2014

§22 Práva a povinnosti poistenca

skaredekacatko
9. apr 2014

@sizo kukam

sizo
9. apr 2014

§25 Povinnosti zdravotnej poisťovne

sizo
9. apr 2014

Zákon č. 576/2004 Z. z. o zdravotnej starostlivosti, službách súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
Zákon č. 577/2004 Z. z. rozsahu zdravotnej starostlivosti uhrádzanej na základe verejného zdravotného poistenia a o úhradách za služby súvisiace s poskytovaním zdravotnej starostlivosti v znení neskorších predpisov.
Zákon č. 363/2011 Z. z. o rozsahu a podmienkach úhrady liekov, zdravotníckych pomôcok a dietetických potravín na základe verejného zdravotného poistenia a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

pgaba
9. apr 2014

@sizo v par. 25 nic take nie je spominane. popozeram este tie zakony ktore si poslala. Dik

sizo
9. apr 2014

@pgaba kukam vsetko co je.....

skaredekacatko
9. apr 2014

@sizo ja kukam tiez ale he to dost na figu postavene nahrava to poistovni

sizo
9. apr 2014

@skaredekacatko musim najst zadne dvierka

skaredekacatko
9. apr 2014

@sizo daj vediet ak sa ti podari ja zatial nic

donatela
9. apr 2014

@haimi ďakujem. a ešte otázočka, je to spoplatnené? keby sme sa chceli dlhšie pomotkať po brne...

sizo
9. apr 2014

@skaredekacatko No ved zatial ani ja nic nemam...ale nieco musiii byt, musiiii.....
Idem uz spat rano skoro stavam a porozmyslam kde co by sa dalo🙂))))))))
Zatial paaaa a zajtra pokracujeme.-DDD

donatela
9. apr 2014

@sizo
@nelly3
@skaredekacatko
@pgaba
tiež nie som presvedčená o tom, že v SK centrách je po ivf vyššia pôrodnosť. chodila som do GF a 23.12. nás bolo 5 úspešne tehotných a 4 sme o bábätká prišli...:(:(:( iba jedna jediná kočka z piatich ostala tehotná!!! tak v ČR by podľa štatistík poisťovne potratilo päť žien z piatich....?!

skaredekacatko
9. apr 2014

@sizo aj ja idem spat rano mam vybavovacky vecer sa tu stretneme a ak bude prsat tak aj skor tu budem.

skaredekacatko
9. apr 2014

@donatela co myslia tou porodnostou nechapem kedze porodis na slocensku aj ked ivf si mala v cechach ci tomu ich vyjadreniu s muzom zle chapeme

haimi
9. apr 2014

@donatela nie 🙂

lienka_1
9. apr 2014

@sizo Tak tento argument by som si vyziadala aj oficialne podlozeny cislami a zdrojom odkial tento udaj cerpaju. Ako teda dokazu zistit takyto udaj by ma velmi zaujimalo. Existuje organizacia "Narodne centrum zdravotnickych informacii Sr" a tam by som mozno aj zavolala a zistila, ci takyto podrobny udaj vobec existuje. Lebo toto mi pride ako cisto prvoplanove "zapchanie ust" nespokojnemu klientovi.

donatela
10. apr 2014

@skaredekacatko ja to chapem tak, ze je vyssia uspesnost ivf v cechach (teda pozitivne hcg a akcia srdca) nez na slovensku, ale na slovensku je z toho mensieho poctu uspesnych ivf viac porodov. Teda podla poistovne je v cechach vyssia potratovost po uz potvrdenom tehotenstve po ivf...

stastenka42
10. apr 2014

Dalsia Reprofitacka na svete..Taminka sa narodila vcera 9.4. s mierami 3660g a 53cm...prajeme vam vsetkym vela stastia a zdravych babatiek..

tinkatinulka
10. apr 2014

@stastenka42 gratulujeme mamina uxasna sprava.

elienocka
10. apr 2014

@stastenka42 gratulujem k taminke vela zdravicka,stasticka 🙂

lusipe
10. apr 2014

@stastenka42 jej, krasne, mooooc velka gratulacia 🙂...krasne miery...a kde si rodila? 😉

mimika1973
10. apr 2014

@stastenka42 krasa, velka gratulka k Taminke! Teda Tamarka?
krasne miery, wow, velke to babetko! rodila si normalne ci cisarskym?
Vela zdravicka a stasticka rodinke! 😵

miskanr1
10. apr 2014

@skaredekacatko Ahojte baby. V telke poznám Hečka. Možno by sa toho mohol chytiť

miskanr1
10. apr 2014

@stastenka42 Blahoželám 🙂 A prajem veľa zdravíčka

miskanr1
10. apr 2014

@lusipe Ahoj moja a ty sa ako máš? Ako sa držíš?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre