Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lienka_1
13. máj 2014

@ria191 Ty zhanas zeler pre seba? 😕 😨 A ja ze ty si zhava dost 😀 😝

ria191
13. máj 2014

@lienka_1 čo si pipi 😀 😀 😀 nevieš náhodou čo by sa asi tak mne postavilo ??? 😀 😀 😀. Prd májový 🙂 🙂🙂 dneska mi neunikne.

lienka_1
13. máj 2014

@ria191 Bradavky??? 😀 😕

ria191
13. máj 2014

@lienka_1 a tie potom kam strčím ??? hm ??? 😝 😝 😝 😕 😕 😕

lienka_1
13. máj 2014

@ria191 Do push-upky? 😀 😀 😀 😀

ria191
13. máj 2014

@lienka_1 musím padať lebo mi nejaká nadržaná vykúpi všetok zeler 😠 😠 😠 a to by som jej veru neradila 😀 😀 😀

ria191
13. máj 2014

@lienka_1 zrovna sa zbieram zo zeme ty si ale hovadzina 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 neoprobuj z tohto kona zliezť lebo tu bude strááááááááášna nuda 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak sa maj krásne kočko 😀 😀 😀 😀

kako23
13. máj 2014

@haimi absolútne Ťa chápem, aj ja som z nich mala pár krát zmiešané pocity, akoby už toho mali až nad ich sily. ale potom ma zatiaľ vždy presvedčili, že to bolo len krátkodobé... Síce nepoznám Dr. Otevrela, zatiaľ som na neho nemala šťastie ale čo píšu na ich stránke predchádzajúce zamestnania, tak pôsobil v centre Unica v Brne a tu na koňovi je o tomto centre nie príliš lichotivá téma.

lienka_1
13. máj 2014

@ria191 A nezabudni....Na medveda!!!! Na medveda!!! 😀 😝 ...ani zeler Ti nebude treba 😝 😉

ludinka
13. máj 2014

@janedoe ahoj, neboj sa ivf soft je malina-pre mna osobne ovela lepsi zazitok ako iui-to ma teda poriadne bolelo a ET je uplne nebolestive...aku ti dali stimulku? ja som mala len clostyl takze ani som nic nemusela pichat 🙂 a je pravda ze sa aspon uvidi ako si na tom co sa tyka vajicok atd 😉

skaredekacatko
13. máj 2014

Baby citala som v papieroch z brna z hsk co som bola ze mam ist na kontrolu k svojej gyndr aki mi odide menzes. Boli ste niektora ja uz stimulujem a nechcem aby sa tam hrabala.

leontinka27
13. máj 2014

Baby ja som este piatok pisala Marcelovi a este mi neodpisal..kolko mam cakat?

sasa1983
13. máj 2014

@leontinka27 no, to už je dávno, ja som zvykla čakať 2-3dni a zavolala som do RF na recepciu, či tam vôbec je. Čo ak je na služobke, alebo má dovču a príde za týždeň, dva? Radšej nečakaj a hneď zajtra sa informuj. Teda, záleží od toho ako Ti to ponáhľa...

leontinka27
13. máj 2014

@sasa1983 dakujem moc za odpoved.neponahla to este tak.pockam.

rebeka33
13. máj 2014

@haimi marcel tam nie je pisal mi ze sa mam zajtra spojit s Kurecovou.

karkana
13. máj 2014

@falin Bielika poznám,,,je to odborník,,, a tie kvapky čo som užívala sú z bylinky Valeriána,,,kúpila som v lekárni

haimi
13. máj 2014

@rebeka33 a nevies dokedy je prec? Ked ma presmerovane maili, tak sa na mojom nasratom maili na otevrela asi niekto zabavil. Len dufam, ze nema presmerovane na Otevrela 😀

rebeka33
13. máj 2014

@haimi
@leontinka27 zajtra zistim kedy tam bude. Dufam, ze na odber prride. Aj ked naposledy ma robila Kurecova a fakt velmi dobre. Bez bolesti a krvacania.

haimi
13. máj 2014

@rebeka33 ja idem na odber zajtra, takze mozem aj ja. Ty ides zajtra do Brna? Psychicky som nachystana na 0, takze to moze dopadnut len lepsie

haimi
13. máj 2014

Kocky, pokial ste o tejto nocnej hodine niektora este online potrebovala by som poradit. Ako prebieha opu? Robia pred tym aj sono ? Robia ho na operacke? Mne uz tie moje mega folikuly mozno aj praskli, tak aby to nebola zbytocna robota 🙂 a ked som vypisovala ziadost tak mi marcel hovoril, ze sa berie aj krv na pohlavne choroby. Beru to vzdy? Ked hej, tak kedy ju beru? Aj mne aj manzelovi? Diky 🙂

tinkatinulka
13. máj 2014

@haimi sono nie vzdy Dom mala pred ale ked prides hned na to upozorni.krv veru na operacke.prides xavedu ta na izbu a manzela na odber aj krv.potom si pre teba pride doktor alebo sestra..ak bude malo ludi tak ta manzel bude cakat na izbe,ak nie tak v cakarni..dostanes keks a caj 🙂 potom ta pride informovat Dr ako si dopadla a skor lieky

kako23
13. máj 2014

@haimi robia pred OPU sono, ale robia to pocas narkozy, takze ani o tom nevies. OPU v RF je podla mna uplne v pohode, dokonca mna ani vobec nebolelo brucho do 5 minut po narkoze som sa citila dobre. Ja som mala raz folikul myslim, ze bol 23mm a pichli pregnyl a veru vydrzal a praskol az cca.48 hodin po pregnyle, neboj sa urcite vydrzia.
Tie testy na pohlavne choroby musia robit zo zakona pred IVF obom partnerom, pricom potom tie testy platia 2 roky. Manzelovi to brali tesne po spermiogramom a mne na sale.
Inak aj ja som mala len dva folikuly a v oboch boli vajicka a nasledne z toho boli aj pekne embrya, sice sa u mna neuchytili ale boli. Drzim palce 🙂

haimi
13. máj 2014

@tinkatinulka @kako23 baby ste strasne zlate, dakujem za odpovede. Skusim si to sono vypytat kym ma uspia, aby to malo zmysel 🙂

haimi
13. máj 2014

@kako23 tie 23mm folikuly si asi nemala uz na 8dc, ako ja. Nezareagovala si niekedy tak turbo rychlo ako ja?

kako23
13. máj 2014

@haimi vtedy to bol myslim 13 DC, ale to bolo cele zle, lebo moj gyndos na sone 8DC videl len cystu a ziadne foliky a potom som sla do Brna, lebo som z toho bola v soku a tam mi doktor odporucil radsej nejst na OPU aj ked nasiel 4 foliky a ziadnu cystu 🙂 , tak mi len pichli pregnyl, aby praskli a viem, ze praskli az po 48 hodinach, lebo zvyknem mavat bolesti pocas ovu.
Dalsi mesiac som bola znovu a na 8DC som mala 2 foliky, okolo 20mm boli a na 10 DC cyklu bolo OPU, to bolo vtedy ked som mala aj tie dve embryjka.
Takze sa neboj, urcite mas velku sancu, ze budes mat pekne a zrele vajicka 🙂 ziadne stresy a bude dobre 🙂

haimi
13. máj 2014

@kako23 super sprava, si ma potesila. Doktor si pre seba zhodnotil, ze podla neho budu prazdne, ked rychlo narastli 🙂

kako23
13. máj 2014

@haimi to vobec nemusi byt pravda, lekari sa mozu mylit, ved aj vtedy mne tam jeden dr. videl 35mm cystu na 8DC a druhy lekar o 5 dni nevidel ani naznak cysty, ale 4 foliky, mysli pozitivne a vsetko bude ok 🙂

haimi
14. máj 2014

Kocky, ma bazalna teplota vypovedaciu hodnotu pri stimulacii? Dnes mam odber a bazalna teplota 37,4. Dost mi stupla. Neviem ci zo stresu, lebo som ani v noci dobre nespala. ☹

kako23
14. máj 2014

@haimi určite nie, pri stimulácii to vraj nemá žiadny význam. hormóny zo stimulky Ti ovplyvňujú teplotu.

rebeka33
14. máj 2014

@haimi drzim palce.ja idem na sono k svojej doki som z ke tak by to bolo daleko kvoli par min.🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre