Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ivetahe
9. apr 2015

Mate niektora skusenosti s darovanym vajickom? Mozte mi pisat do IP.Dakujem

ria191
9. apr 2015

@lienka_1 😀 😀 😀 tak ja by som im tresla aj po niečom inom 😝 😝 😝 keby to pomohlo no ale "vidzíš" hlavou múr neprerazíš. Tentoraz som stavila na pokoru 😀 😀 😀 a pohodu. Inak kľudne si zanadávaj nech som tu není sama za "odvaľenú gacošku" 😀 😀 😀.

angel74
9. apr 2015

@ivetahe tak ja mam vždy veľa vajíčok,po oplodneni zostanú tri a druhý krát len dve a po vklade sa neujalo ani jedno embryjko ☹ mám od včera zmareny piaty vklad...rozmýšľam čo ďalej ísť alebo nie???

ria191
9. apr 2015

@dafy toto malé krásne do RF nechoď ukazovať bo ti nikto neuverí že to není Marčelinov klon 😀 😀 😀 . Fúha cica ty budeš mať detí ako smetí už ti aj bude cvikať riťka keď ti bude ukazovať test dve čiarky či? tuším by to bola krásna 7-ka?

lienka_1
9. apr 2015

@ria191 Aaaa, uz ma aj preslo. Ma vcera vytocilo nase vedenie(uz si ho naozaj nebudem vsimal, ani keby lezalo na zami) A dnes som dostala krasny dakovny e-mail od spokojnej klientky, ale taky, ze az, tak mi trosku pomastila ego a hned mi je lepsie 😀 No a pose.....kala som si to u mojho doktora. Uz ma ma asi fakt dost. Cakam, ze konecne zahlasi rezolutne, ze stacilo a ja budem mat konecne klud a pokoj......a niekto iny za mna urobi tu poslednu bodku.....lebo ja davam furt len 3 bodky a nikdy niet konca tomu nasmu trapeniu. No ale ked vidim to Spercino brusko a Dafinho fesaka, hned sa rozcitlivym a som tam, kde som nrchcela byt. Hold je to odbornika 😀 😀

ivetahe
9. apr 2015

@angel74

Mne minuly stvrtok stopli stimulku 6 den cyklu Jeden maly folikul,druhy velmi velky,ktory je vraj vzdy skoro prazdny,tento mesiac nic,mam strach ze uz nebudu vajicka,proti mne je moj vek a diagnozy,som z toho velmi unavena,

dafy
9. apr 2015

@ria191 haha ty si trubka😄😄😄uz si velmj nepamatam ako marčelino vypatra 😂😂tak neviem posudit😈...no idem do toho lebo mi svedomie nedovoli nechat tam moje 2 nanuciky💖💖a keby to vyslo☺ jooj tak troska mozno ma pochyti panika ale budem rada..ale to by bol teda riadny zazrak..no uvidime.....a ty ako mojo? Kedy planujes ist?pockam na teba? 😊😊😊

dafy
9. apr 2015

@lienka_1 ano moja ideme do konca augusta musim stihnut☺len musim zistit ako bude robit marcelko 😂a vy ?idete este skusit ?☺

angel74
9. apr 2015

@ivetahe tak ja som zatiaľ mala vždy všetko v norme,vraj mi môžu aj mladšie závidieť ale asi mi to nepomohlo ☹

lienka_1
9. apr 2015

@dafy Marcel vyzera uplne rovnako ako vzdy 😀 ziadna zmena. My by sme aj isli, ale nie je s cim. V novembri ma doki stopol na 7.den, lebo bol iba jeden malinky folikul. Mala som taku silnu stimulku, ze mi realne hrozila menopauza. Nastastie si to moje telo rozmyslelo a zacalo znova ovulovat. Tak ze skusime 2-3 nativy, ale strafit sa do spravneho dna je pri native fuska. Nejako sa uz pre to nechcem stresovat. Uz ma to nebavi, tak to beriem ako pride. Obcas zastresujem a je mi z toho vsetkeho smutno, ale to uz asi bude stale tak.

izabela7
9. apr 2015

@speranza1 @ria191 @haimi hlasim sa teda v polcase, som v 21 tt, dnes som bola na morfo UTZ, vsetko OK, chlapcek je o tyzden vacsi. Inak uz tyzden lezim kvoli nizsie polozenej placente, ale je to na dobrej ceste, ze sa dviha vyssie rastom maternice. Takze bude dalsie RF chlapciatko 🙂
Riuska, dievcatka ma Marcel rezervovane tusim pre teba 😉

ria191
9. apr 2015

@dafy kukni na malého a nemusíš sa ani rozpamätávať 😀 😀 😀 a moc si nefandi aj keď si krásna Marčelina zabezbečiť na vklad bude riadna fuška 😝 😝 😝 zmenili sa móresy 😕 😕 😕 . Takže idete asi vkladať dve naraz ??? 😀 😀 😀 . Potom ti napíšem viacej cmuk

crazybabenka
9. apr 2015

@ria191 juj nestraš.....ako zmenili? ja chcem len Marcela 😒

jasmina_71
9. apr 2015

@angel74 dlho sa pokusate? nerozumiem, ako ma ten lekar mohol tak odradit..

nelly3
9. apr 2015

@ria191
no ja na vklad koudaka som uz tak davno nemala hmmm, ale velice rada by som sa potesila 😀 nie som narocna vsak😵 asi mu napisem, ze chcem jeho pri vklade. som zvedava co odpise 😝

santeema
9. apr 2015

@jasmina_71 ja som z ferticentu odisla po dvoch ivf, nepacil a mi pristup, beru to tak ako na beziacom pase a ani sa nezamysleli ze preco sa mi nevytvorilo ani jedno vajicko 2 x. v iscare mt som ale potom otehotnela a mala malého, zmenili mi hormony a aj pristup bol lepsi, ale chvalia aj centrum, o ktorom je toto forum v cechach🙂

angel74
9. apr 2015

@jasmina_71 mame za sebou 2 ivf a z toho 5 vkladov...brala som medrol clexane a anopyrin a nič....fajt nechapem,tiež mi povedali že mám len 30% úspešnosť nakoľko už mám 40 ☹

jasmina_71
9. apr 2015

@santeema som rada, že Ti to vyšlo. Vyskusame ešte Čechy a uvidíme. Dnes mi brali krv na antimullerov hormón.

santeema
9. apr 2015

@speranza1 ja sa mam tiez celkom ok🙂..inak aj mna v posledom case dost pobolievalo brusko dole, tento tyzden to nejak ustalo, ale pripisovala som to, ze som vela zdvihala malého. aj ja mam uz objednanu vanicku z firmy peg perego, taku suchanu riflovinu, konstrukciu mam este po malom, lebo som bola velmi spokojna s tym kocikom. lahucky, velky a velmi lahko skladatelny a staci malo priestoru v aute na tu kontrukciu. dufam, ze tebe bolesti prejdu. mozem si ta pridat ako praitela?

mircalla
9. apr 2015

@dafy zlatucky
Baby tak u nas gastracny vacok s plodom vsetko ok...az na to ze nonstop vraciam

santeema
9. apr 2015

@jasmina_71 drzim velmi palce, aj ja som otehotnela druhy krat po 40tke s takmer ziadnym vajickami, ono je to niekedy nahoda stastna, ze to jedno nejake sa najde🙂 nebojte baby okolo môjho veku🙂

mircalla
9. apr 2015

@angel74 urcite dalej!!

angel74
9. apr 2015

@mircalla ja by som išla ...pisala som rep.imunologičke ci aj napriek beg testu mam pokračovať s liekmi a ešte neodpisala ,vecer som si ešte pichla clexane ale dnes neviem..lebo ak mám absolvovať ďalšie IVF nerada by som prerušovala liečbu,len keď neodpise múdrejšia nebudem ☹

diska
9. apr 2015

@speranza1 ahoj a aj ostatne baby,tak dnesna poradna ,krcok nic moc ale asi ani katastorofa,je stale maksi a kratsi ale neskracuje sa od predosla,ale nas maly je o 2 tyzdne vacsi ,tak som z toho trosku nesvoja,ze co to. 😕 .Tak sa mi posuva aj termin porodu.

ria191
9. apr 2015

@crazybabenka tak za starých čias si "robil" každý MUDr. svoje pacientky a teraz kto má zrovna službu 😀 😀 😀. Dúfam že to je stručne a zrozumiteľne 😀 😀 😀

ria191
9. apr 2015

@nelly3 nelča keby si ty vedela čo všetko chcem ja a nemám ☹ ☹ ☹

diska
9. apr 2015

@ria191 ja som este za starych cias pisala vopred Marcelovi,ze chcem aby robil ci uz ultrazvuk alebo vklad on a on stale ,neni probelm 😀 vzdy to dodrzal ,skoda ze to uz tak nefunguje ale mozno keby si ho velmi presviedcala tak by sa dalo 🙂

zabka1124
9. apr 2015

@mircalla gratulujemeee a musim ti napisat, ze je super ,ze vracias-aspon vies, ze hormony pracuju🙂🙂🙂!!JA som to mala pri oboch ,neboj prejde po prvom trimestri🙂🙂🙂🙂!

silvia545
9. apr 2015

Ahojte baby,,máme 2 vajká,zajtra volám,,vklad buď v nedelu alebo utorok,,dúfam,že pekne budú bojovať obe vajká 🙂

mimika1973
9. apr 2015

@silvia545 ahoj, drzime palce!!!!!!!!!!!!!!! 😉 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre