Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mimika1973
29. apr 2015

@ria191 co si sa zas dozvedela dnes?! 😕 uz ma nestvi s tymi bakteriami, co to tvoje telo robi za strajky????! 😔 😕 🙄 😠 😠 Juuuj to mi ani nehovor! 🙄
A co hovori fesi Stepan na toto? ze zas odlozit KET ci sa da aj tak do toho ist????

kako23
29. apr 2015

@ria191 inak to je pravda co pise diska. netreba to liecit ATB lebo sa to bude len zhorsovat.najlepsie je vyliecit to bylinkami napr.kapucinka a kvalitne probiotika.ked tak mozem poslat link na jednu tinkturu s kapucinky, mne velmi pomohla na podobne svinstva. A stoji par eur.

ria191
29. apr 2015

@diska v tomto máš pravdu niekedy je dobre to hodiť za hlavu 😀 😀 😀

ria191
29. apr 2015

@kako23 pošli lebo už nemám na toto trpezlivosť 😠 😠 😠

ria191
29. apr 2015

@mimika1973 ešte mi neodpísal potom ti poviem ale už to aj mňa fakt štve od tej hysteroskopie stále nejaký zápal už to je veľa aj na slona. Už beháte či?

kako23
29. apr 2015

@ria191 dobre su probioticke cipky gyntima s tea tree, podporuju porstredie na tvorbu kvalitnych a zdravych bakterii a tinktura http://www.jukl.sk/kapucinka-d4-lichorerisnice/... a kvalitne probiotika napr. Lepicol alebo od Jamiesonu. To by Ti urcite malo pomoct.

buba08
29. apr 2015

@ria191 he he, to by si sa divila, co vsetko si ja pamatam 😀

mimika1973
29. apr 2015

@ria191 😒 dufam, ze este tento rok si po ne pojdes! 😉
Este nie, len sa prevalujeme, este ani na kolienka sa nedavame, lenosko je to, vsak on na to jedneho dna pride...ako pouzit nozky 😀

hadimrska61
29. apr 2015

@ria191 neskúšala si pani Kopáčovú-bylinkárku z Vrbového?Veľmi dobrá,poradí vo všetkom,a milá a empatická

ria191
29. apr 2015

@buba08 potvurko jedna 😀 😀 😀

ria191
29. apr 2015

@hadimrska61 skúšala ale to nie je pre mňa asi som príliš pohodlná nedokážem to robiť si zábaly každý večer ☹ ☹ ☹ 😕 😕 😕

ria191
29. apr 2015

@kako23 ďakujem ti 😀 čipky ešte zvládnem uff 😝 😀

ria191
29. apr 2015

@mimika1973 tak to áno typický "chlop" 😀 😀 😀 najhoršie na tom je, že tomu môjmu to zostalo doposiaľ ale to je riadny leňoch 😠 😠 😠 😝 😝 😝 ale takého malinkého by som brala veru všetkými desiatimi. Tak ja dúfam, že Macháč si poradí aj so mnou a že tento rok sa pripojím k tehuľám lebo veľmo rýchlo stárnem a aj ja leniviem 😝 😕

tlucka
29. apr 2015

@ria191 Riuška možno by si mala. Máš to do Vrbového naskok a mne sa to aj vďaka radám a obkladom od pani Kopáčovej podarilo 🙂 Je s tým otrava sa gebriť nejakými obkladmi na noc, ale mne to práveže vyhovovalo, keď som chcela mať pokoj od manžela 🙂Teda dúfam, že sa všetko bude vyvíjať tak ako má 🙂

mimika1973
29. apr 2015

@tlucka ahojky, nebola si na druhej krvicke este? dufam, ze vsetko ok zatial! 😉 🙂

tlucka
29. apr 2015

@mimika1973 Ešte nie, zajtra idem 🙂

nelly3
29. apr 2015

@ria191
ani na mna nie su tie obklady a bylinky atd. 😀 lenivec jeden som ha-ha 😝
a mam termin, koncom maja o 18.40 hod.... tesima j bojimm 😕
a idu sa stahovat o dva tyzdne niekde pri shopping europa - no to mam ako na skok he-he 😀

haimi
29. apr 2015

@ria191 ked mas streptokoka agalactiae tak to neries a chod na ket. Ja som ho mala tiez cca pol roka pred ketom a aj s tymto kamosom som otehotnela. ani ked som bola v nemocnici pocas tehu streptokoka neriesili. vobec sa nestresuj

buba08
29. apr 2015

@haimi ria ho nemá, ona ma inú bakteriu ☹, to ja ho mam, žiadne atb nezabrali☹

skaredekacatko
29. apr 2015

@buba08 aj ja sim ho mala brala som svoje atb v dvoch cykloch a nic nakoniec gynekologicka rozhodla ze treru cyklus nechame na prirodu a cuduj sa ta si poradila ja som okrem toho mala e coli este. 😀

buba08
29. apr 2015

@skaredekacatko ja ho mam uz 5 rokov ☹, moje telo si s ním nevie rady ☹

skaredekacatko
29. apr 2015

@buba08 no super ja radsej nejdem na stery bo by ma piclo ale jacpriznaky som nenala ani nemam.

jomini
29. apr 2015

Baby, aky ste mali tlak v prvom primestri? Vcera u dr.bol 154/105 a neriesili to ani nekomentovali. Mam sa niecoho obavat alebo to mohlo byt z toho uponahlania co som ltt dobehla na termin do ambulancie :D lebo zatial nic nepocitujem a mam aj zdravy zivotny styl normalne.

speranza1
29. apr 2015

@jomini je to vyssi tlak..... Ja mam stale nizsi, takze kade chodim tade odpadavam jak hruska😁😁😁😁😁😁....kontroluj si tlak doma a ak bude stale vyssi, tak by som to urcite riesila s lekarom....

speranza1
29. apr 2015

@lienka_1 😵 😵 😵 .....cakam na mnou vymodlene //...... 😵 😵 😵

bellabelluska
29. apr 2015

diavcata prosim vas dajte mi niektora nadej☹ podarilo sa vam otehotniet s embryjkom XB/2?
teraz v marci som mala HB/2 a podarilo sa do 6tt ( myslim ze dovod nasledneho potratu bola silna reakcia mojho tela na utrogestan- prejavila sa mi silna alergia na arasidovy olej ktory utros obsahuje a v tie dni ked sa to pejavilo najviac som zacala krvacat - gestacny vacok bol 0,8mm - a za dva dni kleslo hcg a krvacanie zosilnenlo... a maternica prazdna ☹
teraz ma caka ket koncom maja s inymi liekmi a strasne chcem verit ze to konecne vyjde ...

lienka_1
29. apr 2015

🙂

diska
29. apr 2015

@jomini mna pri takom tlkau brali uz do nemocky,ak sa to bude opakovat tak urcite to treba riesit.

speranza1
29. apr 2015

@lienka_1 🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍vedela soooooooooooom toooooooooooo.....dakujem Boze.......dakujem z celeho srdca😍😍😍😍😍😍😍

gagirl
29. apr 2015

@lienka_1 jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii..veeeeelmi sa tesim z teba moja..srdecne blahozelam tehulka🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre