Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
20. máj 2015

@saldiv čo sa čuduješ? veď je z východu "šaľenočka moja" ( baby ma poznajú vedia, že je to zo srandy toť pre ostatné 😀 😀 😀)

lienka_1
20. máj 2015

@ria191 Ale mne nestaci, ze iba ja a speri zo starej partie. Ja chcem, aby sme sa tu gulatili vsetky 😉 Inak, cim viac nad tym uvazujem, tym viac som presvedcena, ze tebe by ta 2 tyzdnova dovca velmi prospela. Tolko vitaminu D a adrenalinu by si mala, ze to mimi by sa hned hniezdilo z tolkej energie 😀

diska
20. máj 2015

@bergalm tak ja kramare,kedze som komplikovany pripad,moj porodnik ma zaradil k ekzotom 😀 ,ze jeho obyc.pripady nebavia.Povodne to mala byt Antolska ale po skusenosti co som tam lezala tak urcite nie.

speranza1
20. máj 2015

@ria191 lasko....ja som robila to iste, az som nakoniec zistila, ze to, ze chcem byt 100%, si nikto nevazi....ja si neskutocne uzivam to, ze som doma....a robota?????bh...myslela som si, ze bez nej nevydrzim...ale mne je teraz taaaaaaaaaaak dobre bez roboty...len ma trolinku stve, ze si nemozem porobit veci doma, ktore som chcela...lebo nesmiem...ale to teraz voooobec nie je dolezite....tak velmi by som ti priala, aby si uz tehulkovala....s tinkou, nelcou a falinkou.....a nam ostatnym prajem veeeeela trpezlivosti, sil, zdravia, aby sme to tehulkovanie zvladli, aby sme mali pohodovy porod a mohli sa tesit zo zdravych detiiiiii...lebo toto je najdolezitejsie....zdravie nas vsetkych...a vooobec to nemyslim len ako frazu... 😵

ria191
20. máj 2015

@lienka_1 jééj ty si aké "skromné" žieňa 😀 😀 😀 ty ma nakoniec ešte prehovoríš 😝 😝 😝 😕 😕 😕 ale ja som neskutočne svinská provokatérka čo sa týka chlapov navnadím a odkopnem nebojíš ? 😕 😕 😕 😝 😝 😝

lienka_1
20. máj 2015

@saldiv Mna stale takato dovolenka lakala, ale ziadna cestovka take daco nevedela ponuknut, tak som patrala na nete az som sa dopatrala k svojmu muzovi 😀 😀 😀 Nie je to pre kazdeho, lebo presne ako pises, niektorym ludom vadia presne tieto veci. Ale uz som niekolko plavieb zazila a ak mas dobru partiu na lodi a skveleho skippera, tak je to naozaj tazka pohodicka. My mame to stastie, ze nas skipper je aj nas velmi dobry priatel a ked sme na vode, bezvyhradne mu doverujem. Viem, ze by nase zivoty nikdy vedome neohrozil. A ked tak plavas iba na plachtach do zapadu slnka, motor vypnuty a zrazu Ti popti lodi vyskakuju delfiny, to uz je iny zazitok.

lienka_1
20. máj 2015

@ria191 Nakolko poznam toho svojho, tak nie 😀 Sak on sa jak dobre ozenil 😀 😀 😀

ria191
20. máj 2015

@speranza1 vieš ako po tom túžim byť doma, chodiť na prechádzky s malým a iba sa kochať krásnym prostredím v ktorom žijem ? ale aj to bude dokončím zopár maličkostí čo mi žerú nervy že tinča @tinkatinulka a už len budem kámošky z východu (teda nielen z v východu) pozývať na návštevy 😀 😀 😀

ria191
20. máj 2015

@lienka_1 o tom nepochybujem ale chlop je vždy "len chlop" za žiadneho by som ruku do ohňa nedala 😀 😀 😀

lienka_1
20. máj 2015

@ria191 Vies, ze ja nemam ziaden problem 😀 pobalime deti so spercou a mas nas doma na 3 tyzdne 😀

lienka_1
20. máj 2015

@ria191 Hej, ale ten moj vie, co by nasledovalo 😀 😀 😀 😕

ria191
20. máj 2015

@lienka_1 teba je na tej maródke normálne škoda nádherne si to opísala tomu by neodolal asi nikto 😔 😔 😔. Idem dosnívať ten sen pa pa 😀 😀 😀

ria191
20. máj 2015

@lienka_1 keď mi poupratuješ šuflíky zoberiem ťa aj na mesiac 😀 😀 😀

ria191
20. máj 2015

@lienka_1 a s deťmi mám skúsenosti to mi ver 😀 😀 😀

lienka_1
20. máj 2015

@ria191 Uz rozmyslam, ze zacnem aj v kuchyni so suflikmi 😀 😀 😀
A presne na take reci ma zbalil moj muz 😀 😀 mam dobry vycvik 😎

ria191
20. máj 2015

@lienka_1 koľko budeš ešte na tej maródke? Ešte že bývate v bytovke tam sa tých šuflíkov nájde 😀 😀 😀 . Ozaj tak to si nemusím robiť starosti že ja v nich mám čurbes keď budem "tehuľa" ak boh dá budem mať o zábavku postarané 😀 😀 😀

ria191
20. máj 2015

@lienka_1 choď do môjho fotoblogu hodila som ti tam ako sa starám o deti 😀 😀 😀

lienka_1
20. máj 2015

@ria191 Doki mi povedal, ze minimalne do 12. tyzdana 😀 a potom si dobre rozmysli, ci ma pusti do roboty 😀 😀 Sa mam na co tesit! 😕

lienka_1
20. máj 2015

@ria191 Uz som bola, ale je praaazdny 😀

ria191
20. máj 2015

@lienka_1 fááákt ty si ale rýchla není

ria191
20. máj 2015

@lienka_1 musíš mi potvrdiť priateľstvo ak chceš inak nič neuvidíš 😕 😕 😕

lienka_1
20. máj 2015

@ria191 😀 😀 😀 sa zabijem? Piekne!

lienka_1
20. máj 2015

@ria191 Uz sme kamosky aj na papieri...teda na monitore 😀

lienka_1
20. máj 2015

@ria191 Idem ja do lekarne pre intralipid. Stale verim, ze vo stvrtok bude dovod podat mi ho 😉

ria191
20. máj 2015

@lienka_1 ja o tom nepochybujem a ja idem zarábať aspoň na slanú vodu cmuk 😀 😀 😀

saldiv
20. máj 2015

@ria191 jaaaaj tak to je potom jasne! Východniarky su velmi životaschopné 🙂))

saldiv
20. máj 2015

@lienka_1 tak to je kraaasa ked nájdes nieco co ta fakt baví a k tomu chlapa svojho života! A pozerám ze sme rovnako mladé. Aj tomu môjmu dlho trvalo kym ma našiel. A teraz sa trápime s potomkom. A čítam ze ty aj intralipidy berieš. To na základe odporúčania od lekára, ci vlastná aktivita?

ria191
20. máj 2015

@saldiv aj tak sa to dá povedať 😀 😀 😀

lienka_1
20. máj 2015

@saldiv Intralipidy mi odporucal lekar v RF. Mala som vysoko pozitivne protilatky proti trofoblastu a aj ine veci spojene s imunitou.
A ze rovnako mlade 😀 😀 😀 .....ty sa mi, dievca, pacis! 😀 😀 😉

matusik6
20. máj 2015

Ahojte kocky absolvovali ste niektorá Hyfosy?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre