Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

speranza1
23. júl 2015

@ria191 no a na tie bradavky mi dali odpoved, ze zrejme sa casto sprchujem... 😔 ....no comment

isabella22
23. júl 2015

@fifitko25 no my sme v heliose...aj my pristup ok ale mam pocit ze mi nevedia naplanovat vklad a pod.

fifitko25
23. júl 2015

@isabella22 tiez sme chodili do MT 🙂 odkial ste?

isabella22
23. júl 2015

@fifitko25 z topolcian....no brno bude strasne daleko ale co uz....teraz idem porisit este imunologiu len neviem ci je lepsia v nitre alebo v blave

fifitko25
23. júl 2015

@isabella22 my zo Ziliny, tiez to mame dost daleko

isabella22
23. júl 2015

@fifitko25 ja len dufam ze kontroly budem moct absolvovat aj u sovjho gyndosa..co si vsetko beries na konzultaciu??

freyahope
23. júl 2015

@lilitela tohto sa našťastie nebojím. Som učiteľka, v našom kolektíve sa posledné roky vždy niekto striedal na materskej, riaditeľ zoberie vždy niekoho na zastupovanie zatiaľ, to nie je problém. Akurát mu mám dať vedieť, že má zháňať náhradu.

fifitko25
23. júl 2015

@isabella22 co mi dali v Iscare z posledneho kola plus genetiku. Tiez neviem, ako s kontrolami, to si oni asi sami budu chciet pozerat, ci myslis, ze nie?

speranza1
23. júl 2015

@isabella22
@fifitko25 dievcata ...my sme to mali viac ako 500km tam a 500km spat...takze....vasa dialka je fakt smiesna 😉 ....(mali sme 12 vkladov) a 7 IVF...

isabella22
23. júl 2015

@fifitko25 no tak ja dufam ze nie lebo ja nebudem chodit 250 km do brna kvôli 5 min kontrole....

fifitko25
23. júl 2015

@speranza1 ou.... A to vsetko v Brne? 12 vkladov je dost.... Drzim ti palce, nech 13ty je posledny 😉

isabella22
23. júl 2015

@speranza1 tak smiesna nie je pre mna je vela uz do martina 100 km....a 100 naspat...urcite by som nesla 500km pre boha....7IVF?? to musis byt dobra bohacka tolko krat sa aj stimulovat

fifitko25
23. júl 2015

@isabella22 tak budeme verit, ze to vyjde, ked je to daleko 😉

isabella22
23. júl 2015

@fifitko25 presne tak....aj keby si mam nato minut celu dovolenku 🙂

izabela7
23. júl 2015

@isabella22 preco by @speranza musela byt bohacka. tuzba po vlastnom dietatku je urcite silnejsia, a tiez ak by bolo treba by som vlozila do toho vsetko. Povedala by som, ze je skor obdivuhodne, ze napriek tolkym neuspechom sa nevzdala a bojovala dalej, az do uspesneho konca.

isabella22
23. júl 2015

@izabela7 ja som na pokraji zufalstva po 1KETE asi tak....tak kolko ludi tolko nazorov 🙂

santeema
23. júl 2015

@speranza1 cauko, ja ta chapem, ja som si musela vziat v nemocke vip izbu sama, lebo by mi to tiez slo na nervy a ked saom tam bola sama, aspon sa to dalo nejak vydrzat, aj ked nejak vyrazne mi zle nebolo. to mas este necele dva tyzdne , ze? no nic moc☹

lienka_1
23. júl 2015

@speranza1 Ahoj Sperus. Dnes ta prideme rozveselit na dlhsie 😉 Ale plne chapem tvoju situaciu. Ja tu kapem od tepla a som doma v pohodli, aj mne by to v nemocke vadilo. A chalani si asi povedali, ze lepsich 37 u mamky ako 40 vonku 😀

lienka_1
23. júl 2015

@isabella22 My mame za sebou 8 x ivf. Iba jedno nam z toho preplatila poistovna. A tiez nie som ziadna bohacka. Je to iba otazka priorit. Jednoducho neboli dovolenky, drahe handry, topanky, kabelky, ci ine veci. Bola iba silna tuzba po babatku. A ta dialka do Brna bola najmensia malina zo vsetkeho. Co je to 1000 km? Hlavne, ze sme sa pomdlhom case dopracovali k vysledku 😉

mircalla
23. júl 2015

@isabella22 ani ja nie som ziadna bohacka - urcila som si priority....

mircalla
23. júl 2015

@lienka_1 ja neviem vobec spat - otvorim okna a ten horuci vzdy este zvysi teplotu. ano bola, vsetko ok, cakame babu....

lienka_1
23. júl 2015

@mircalla Uz si pamatam 🙂 Mne teraz normalne nefunguje mozog. Sa aj muza doma pytam tisic raz jednu vec 😀 Ja som horsie spavala uz pred tym, tak u mna narovnako.

mircalla
23. júl 2015

@lienka_1 ja predtym super...teraz som x krat v noci hore - z toho asi 5 krat idem na zachod, 5 krat som smadna a zvysok sa budim, ze sa dusim

lilitela
23. júl 2015

@freyahope Tak to je fajn. Ja robim zas vo velkej firme, stale niekto odchadza a prichadza, ale aj tak mam pocit neistoty, asi prave preto ze sa to tam strasne vymiena, vsetko je take neosobne, nikto ta neoceni ani ako kolegu, ani ako pracovnika, ci priatela. Napriek tomu sa tam priserne klebeti.

isabella22
23. júl 2015

@lienka_1
@mircalla no.ja aj keby si urcim.priority na 8 ivf nemam...a hlavne nervy

speranza1
23. júl 2015

@isabella22 ked sme zacinali s ivfkami, tak som si mozno myslela o dievcatach to iste, co ty teraz o mne... Ze to nie je ani snad mozne vydrzat, stale platit....a myslela som si, ze nam sa to podari urco ak nie na prvy, tak na druhy sup.....ale bohuzial.....na to posledne siedme som uz ani nechcela ist.....ved dievcata tu vedia, cim vsetkym som si presla...a nielen ja....ale tak moj manzel a Dr.Stelcl ma este prehovorili, ze este posledny krat......no a ja som prikyvla....a vdaka nim momentalne cakame dvojicky, sme v 37tt a ja dufam, ze vy si nebudete musiet prejst takou trnistou cestou akou tu prechadzaju mnohe dievcata, co je obdivuhodne....a ze tento krat to u vas bude TUTOVKA..... velmi Ti to z celeho uprimneho srdiecka prajem....naozaj velmi... 🙂

speranza1
23. júl 2015

@lienka_1
@mircalla dievcata...ja tu mam v noci 29,4stupna......ani chladno mi nie je 😀 😀 😀 😀 ....

isabella22
23. júl 2015

@speranza1 dakujem ved ja som to nemyslela zle...len fakt ze to musi byt aj financne narocne...tiez som chcela dr.stecla len ten uz je v reprogenesis tak ideme otevrelovi

speranza1
23. júl 2015

@santeema no....hej....ja som ten typ, ktory vyslovene musi byt sam....pre mna je velmi tazke byt na izbe s dvoma/troma cudzimi ludmi a mat jednu sprchu a toaletu na chodbe....Dost, ze som cca 100km z domu.... 😀 😀 😀 ....no a dnes ma dorazili tie spravu ze mam cakat do 38tt no a tie ciciky.....bohaca ....ale to boli jak slak..... 😲 😀

speranza1
23. júl 2015

@isabella22 dobre ste si vybrali a ja ti nic nezazlievam...urcite si super baba, tak ako tu vsetky, co su, ktore "len" tuzia po babatku....a ja Ti ho z celeho srdiecka doprajem.... 😵 ....a ake mate dg.?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre