Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

jalaura
4. sep 2015

@skaredekacatko aj ja mam este jedne pokus. Tak skusim napisat do Brna a ak mi povedia toto tak to fakt nebudem riesit cez poistovnu. Urcite chcem ist na soft. Nechcem davat do seba viac hormonov ako je treba.
kedy sa ty chystas?

jalaura
4. sep 2015

Baby idete aj vy pred IVF uzivat nejake vitaminy? Alebo davkujete len manzelom?🙂

skaredekacatko
4. sep 2015

@jalaura ja idem o mesiac na to teraz som 9 dc cakam na vysledky s imuno a uvidim.

mimika1973
4. sep 2015

@ria191 a kolky den si dnes po KETe? Tie testy si robila na kolky den? Kedy mas oficialne testovat datumovo? Urcite si urob dalsi testik a najlepsie vsak by bolo ist na krvicku ci je tam nejake to HCG! Vies testy nemusia vzdy dobre ukazat, moze byt slabunka ciarka a hcg vysoke, takze tak mojko 😉
A keby nahodou tento Ketik nist, urcite chod na dalsi cyklus po posledneho mrazacika, neodkladat to velmi...
Inac Ty si si nechcela dat vlozit naraz dve HB? HB mas vsetky, ze? ci ine stadium?
Spinenie na 7.den = uhniezdovanie, vo vacsinom pripade 😵

ria191
4. sep 2015

@mimika1973 😀 😀 😀 mimi ty si srandistka 😀 😀 😀 čo by tam tá HB tých 7 dní robila hm? rozmrazovala či? Dneska som 9-ty deň test som si robila na 8 a nič ničovaté ale tak veď uvidzíme 😝 😝 😝 😕 😕 😕 😔 😔 😔. No veď práve obe boli HB ja by som aj dala vložiť dve ale Štěpán chce ešte vyskúšať jednu verziu transféru, že ma hodí do umelého prechodu to sme ešte neskúšali tak možno. Som taký pokusný králik fňuk fňuk fňuk . Testovať mám až 9.9.

mimika1973
4. sep 2015

@ria191 aha!!! 😀 😀 😀 tak to si dost skoro testovala lasko! 😝 😉 Takze len krasne pockat na dalsi testik, tak okolo 10 ci 12.dna aspon...
Verzia umeleho prechodu? to je co zas, nova specialita Stepanka? 😀 😀
dake lieky budes akoze brat pred ci ako? a na sliznicu estrimax si nebrala, len nativ cisto toto bol?
Hmmm, dufam, ze toto vyjde a ta druha HB bude uz len na surodenca potom! 😉 😵 😵
Podbrusko ta neboli alebo dake ine priznaky na obzore?

ria191
4. sep 2015

@mimika1973 nie micka iba poopičník včera som utápala žiaľ vo vínku 😕 😕 😕 😝 😝 😝 😀 😀 😀 . Estrimax jafné, že nebol ja mám sliznicu aj bez neho vysokú teraz bola 12mm a aj tak nič. No a ten prechod nie je žiadna novinka to absolvujú kočky, ktoré majú darované a Štěpán to chce vyskúšať na mne 😝 😝 😝 😕 😕 😕 .

lienka_1
4. sep 2015

@ria191 Juj umely prechod, to je ina lakocinka. Draha a ta HB kludne moze tak vrtat do sliznice, ze z toho nejaka cievka praskne. Nidacia sa nedeje iba v jednom momente, je to cely proces. Ja neviem, ja mam stale pocit, ze sa tam nieco deje!

ria191
4. sep 2015

@lienka_1 tinča ti poslala tú "hnusnú" guľu čo nefungovala ??? 😀 😀 😀 ale to bolo hnedé také keď ti začínajú krámuše takže len čakám kedy sa to spustí naplno. Inak ja veľmo dobre viem, čo je umelák hi hi hi veď sa dosmejem že ? 😀 😀 😀 Malá okaňa už vytláča rebrá či ešte nie?

tinkatinulka
4. sep 2015

@ria191 hej už viem kde je chyba.. Pošli mi zase tvoju adresu do IP a uvidíš.. Zničila si mi ho riadne.. 😀

ria191
4. sep 2015

@tinkatinulka ty sa priznaj čo si mu spravila ? nejako mi neodpisuje hm? bol celý keď ste odchádzali ?

tinkatinulka
4. sep 2015

@ria191 bol na roztrhanie, doslovne ale na nas si našiel čas.. Aj pokec bol.. Ja som bola bezproblémová.. Len ta moja otočená maternica..

tlucka
4. sep 2015

@tinkatinulka Takže od dnes si tehuľa 🙂 Aj mne sa zdal nejaký moc rozlietaný... Cez týždeň som mu písala mail, odpoveď prišla, ale zjavne nepatrila mne, lebo tam bola odpoveď na niečo úplne iné, ako som sa pýtala... Ja verím, že teraz "oplodnil" teba, o dva týždne snáď aj mňa a potom si od nás oddýchne bude mať viac času na iné pacientky 😀

tinkatinulka
4. sep 2015

@tlucka no mailová komunikácia občas uviazne niekde, hlavne moje A4 text a potom jedna veta odpoveď hihi.. Ale pohoda ja ho poznám roky už.. Majú toho vela ale oproti brnu je to väčšia pohoda, embryologicka prišla za nami 2x nám popriať všetko dobré abaj s nami prebrala všetko

tlucka
4. sep 2015

@tinkatinulka Na takú strohú komunikáciu som po Marcelovi nebola zvyknutá 😒 . Dnes som mu písala zase mail, tak som zvedavá, či si ho veľmi zničila a či mi vôbec odpíše 🙂 🙂 A akú bubliku máš vloženú? HB1?

nelly3
4. sep 2015

@tlucka
@tinkatinulka drzim moc palce 😵
no tak to fesi koudelka napodobne odpisuje, jednou vetou he-he 😉

zwalsh
4. sep 2015

@lienka_1 ja v tom mám jasno 🙂 na teba 🙂 ver mi 🙂

tinkatinulka
4. sep 2015

@tlucka bublinka je blastocysta 1.. HB sa u mne nepáčilo, bolo povedané že je Topka

zwalsh
4. sep 2015

@ria191 riuš to to nebaľ ja som testovala na 11 deň a bol test biely a na 13 den hcg 137!!!! A ten výtok vôbec nemusí byť červeńy može byť hnedý ale vínko je dobré 🙂 to pomáha ale len do 2dc denne 🙂 tak sa drž a čakáme všetci na zázrak 🙂 ako u lienky

tinkatinulka
4. sep 2015

@nelly3 ďakujem.. Budes nasledovať.. Lucka, káčatko a potom ty..

santeema
4. sep 2015

@lola911 boze, si si musela prezit, ale asi to tak malo byt...ti velmi prevelmi prajem, aby babo vyslo a uz iba samu radost a pohodu v zivote🙂

santeema
4. sep 2015

@tlucka cauko. neboj sa toho, ja som s priatelom bola 17 rokov bez deti, tiez pohodicka leharo a teraz zrazu 2 za dva roky. este k tomu zboznujem od malicka hafanov a pomaham dost aktivne v utulku, to by som nikdy neprestala a robim z domu moju robotu. mam aj pani co mi pomaha upratovat a sem tam z tym starsim a priatela, co tiez ak nie je vo firme pomoze. ale aj tak som dakedy unavena a podrazdena. ale na druhej strane, ked ich vidim som prestastna, pospim si cez den chvilu a hned je den krajsi🙂. a ked si predstavim, ako som ich chcela a tesila sa na nich, tak teraz ten mierny chaos a unava je ovela znesitelnejsia. a ma to velku vyhodu, ktorou sa aj ja utesujem, ze cim budu starsi, tym to bude lepsie a lepsie a uz ked budu mat takých 6 rockov a vyssie, budu to super partaci a aj sa vyspis🙂...tak neboj uz sa tesim, na tvoje realne zazitky s tvojimi krpcami🙂...lebo ked si to takto predstavujes a dobre zvizualizujes, tak si to tam z hora urcite pritiahnes do zivota🙂).. ..a este s priatelom som sa v pohode vedela pohadat a boli vyhodeny z nasej rodinnej idylky, aj ked sme decka nemali, takze to tymi detmi nebude vzdy, ze sa pokazi partnersky zivot🙂

ria191
4. sep 2015

@tinkatinulka a ja čo? hm? a mňa si kde nechala hm? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

ria191
4. sep 2015

@zwalsh tak toto som potrebovala počuť 😀 😀 😀 no uvidíme či sa tak často dejú zázraky 😕 😕 😕 😔 😔 😔 😝 😝 😝

tlucka
4. sep 2015

@ria191 Riuška prosím ťa, tak ako ti píše @zwalsh, stale je tam šanca. Testovala si skoro a to špinenie nemusí fakt nič znamenať. Hlavne ked prestalo. Ja som pri poslednom KETe fakt tiež na testocb do 12 dna po vklade nič nemala. Oplakali sme to tiez s mužom, potom sme sa asi po hodine kukli na test a tam regulerne dve //. Takže najbližší test 9.9. a ja verím, že budeš plakať, ale od šťastia 🙂

ria191
4. sep 2015

@tlucka
@zwalsh baby vy nakoniec zo mňa tú tehuľu fakt spravíte 😀 😀 😀 . Testovať som musela lebo mi to kázal MUDr. 😕 😕 😕 😔 😔 😔 . Bude ako má byť a je to v rukách Božích 😝 😝 😝

fatma1
4. sep 2015

@ria191 Rius, ty co hadzes flintu do zita uz?? nemozes takto rozmyslat! juuuj, uvidis, bude to dobre...to bolo uhniezdovanie a ako ti baby hovoria, vydrz a mysli pozitivne....mysli na pekne veci a na babo... ;)

mimika1973
4. sep 2015

@ria191 kazal mudr testovat? a to preco teda? lebo si mu pisala, ze spinis?

nelly3
4. sep 2015

@ria191
jasne, ze budes tehulka, a aj si moja, treba trosku vyckat, ja ked som mala vtedy pozitivny testik tak myslim na 12 den po KET som testovala a taka slaba ciarka druha tam bola ze az. pockaj moja.

mimika1973
4. sep 2015

@ria191 sanca este urcite je tu, tak nevzdavaj taaak rychlo!!!! 😕 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre