Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
11. nov 2015

@lienka_1 tuším sa mi začína ten tvoj vtipálek páčiť 😀 😀 😀

lienka_1
11. nov 2015

@ria191 Aj mne sa baaaars paci! 😉

ria191
11. nov 2015

@lienka_1 fakt? Nehutor 😜😜😜

lienka_1
11. nov 2015

@ria191 Ci pana! Sak to moja rodna rec! 😀 😀 😀 Daco z tebe budze, dzivce! 🙂

mimika1973
11. nov 2015

@mircalla dakujem mojka ;)

ria191
11. nov 2015

@lienka_1 no ale tu uz moja slovná zásoba bohužiaľ konci. Bolo nas päť deti a k babke sme chodili veľmi malo skoda. Alebo skor na striedačku a kedže babka hutorila po rusnacky tak sme jej ani moc nerozumeli ale naštastie vedela aj po slovensky inak neviem neviem ale ta salena vychodniarska krv mi spolovice prúdi v žilách.

lienka_1
11. nov 2015

@ria191 I pobisidujem cut-cut malenko 😀 Ale fakt malenko! No moj muz to na teba kludne rozbali po rusnacky. Ja uz radsej po rusnacky neskusam, lebo moja svokra sa minule skoro slinou zadusila, co sa zo mna tak smiali 😀

ria191
11. nov 2015

@lienka_1 no tak prídem k nemu na školenie

ria191
11. nov 2015

@lienka_1 ale ty kotuha neprezradíš odkiaľ ma ten tvoj korene ja som ti bonzla odkiaľ pochádzam

lienka_1
11. nov 2015

@ria191 Na Ukrajinu to mame necelych 7km 🙂

ria191
11. nov 2015

@lienka_1 počkaj musim vygooglit😜😜😜. Ale nie robím si srandu 😍😍😍😍

lienka_1
11. nov 2015

@ria191 Na UA sa da prejst az na 2 miestach, nebute to take tazke, draha 😉

mircalla
11. nov 2015

@nelly3 jaj dievcata ja tv uz 8 rokov nepozeram vobec..jedine obcas sport

ria191
11. nov 2015

@mircalla aj sa bojím opýtať co stvarate po večeroch?

mircalla
11. nov 2015

@ria191 no sex to urcite nie je....neviem si predstavit v tomto stave
krpec....teraz ma maniu v pisani (predskolka priprava), film na dvd, kniha....modry kon

ria191
11. nov 2015

@mircalla tak to ano krásna rodinná idylka och a žiaden podmaz? Napr. Aj pri varení nepozeras ale počúvaš ci?

mircalla
11. nov 2015

@ria191 veru nie....som si od tv uplne odvykla...nejako som ju prestala sledovat a nechyba mi.....nevidela som ani jeden serial a ani jednu reality show...dokonca ani superstar, ci spravy
jedine si stiathem film a pozriem na tv...song si pustim na kompe.....malokedy mp3

sarasota
11. nov 2015

ria191
lienka_1 ahojte babulky, zanedbavam to tu ale Matejko je riadny certicek stale mu musim byt za zadkom.Babulko nam rastie a dava maminke riadne zabrat.Ako sa rano napapkame tak cely den mame zaludok naopak uz to bolo trosku lepsie ale znova sa to vratilo .Spolu s manzelom sa smejeme ze ak aj tento druhy pampuch bude take sidlo tak aj tatinko ide na matersku 😀 .Drzkajte sa tu 🙂

mimika1973
11. nov 2015

@sarasota uz viete co cakate? kedy mas termin? 😉
No veru tento vek da riadne zabrat, vsetko chcu objavovat, a clovek musi byt na dozore! 😀

falin
12. nov 2015

@nelly3 @ria191
baby nestraste tu uz a sup sup pre babetka do RF 😎

osky
12. nov 2015

ahojte.nepresla som celu temu,ale mam trochu zmätok.ktora je to teda ta vychyrena Brnenska "Firma" na IVF.lebo tu sa pise o reprofit,ale ja viem ze jestvuje aj reprogenesis,spominate tu doktora Stelcka s ktorym som si par krat pisla tento rok,ale on je predsa v reprogenesis.takze kam vlastne treba ist,ktora je to ta,ktoru vhladavaju aj zahranicny pacienti a je cenovo vyhodnejsia a havne ktora ma tie velkolepe vysledky.viem ze v brne ich je este ovela viac,ale ja by som chcela vediet ktora je ta vychytena.mate v Tom jasno???vdaka

skaredekacatko
12. nov 2015

@osky reprofit tam chodia aj zahranicny pacienti aj stelc tam bol ale odisiel do reprogenesisu. Ja chodim do reprofitu a som spokojna

nelly3
12. nov 2015

@osky
ta klinika, aky je aj nazov temy 😉
je aj reprogenesis, ale to je zase ina tema.
Stelc robil najskor v reprofite, ale uz teraz pracuje v reprogenesise 😵

diska
13. nov 2015

@santeema ahoj,vcera sme malemu zasrtihli do prstika ☹ sa bojim ci nebude mat z toho neaku infekciu alebo zapal,nedala som mu nato nic .

nano12
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
angel74
13. nov 2015

ingrid0105

angel74
13. nov 2015

@ingrid0105 este cakam na výsledky z krvy ale tie budú až v pondelok

lienka_1
13. nov 2015

@diska Toto sa stane asi kazdemu. Maly bude ok, rychlo sa to zahoji!

diska
13. nov 2015

@lienka_1 ahoj,ja som asi tak torchu sialena mama 😝 davam na neho velky pozor ,mozono to az prehanam ale neviem to inac a stale niesme ani zaockovany,tak mna vsetko strasi,muz namna krici ze ho nemozem drzat v takej cistote,ja vsetko velmi casto cistim ,jeho hracky su pravidelne v prevarenej vode. 😝

lienka_1
13. nov 2015

@diska To nic....ked budes mat 3 alebo 4 bude to ine 🙂...som citala pekny clanocek o tom ako rozmysla rodic, ked jeho dietatko zje dazdovku...tak pri prvom uteka na pohotovost a prestuduje kvanta materialov, ci to nahodou nemohlo dietatku uskodit, pri druhom mu utrie usta a pri tretom rozmysla, ci dietatko este potrebuje aj veceru, ked uz malo dazdovku 🙂
Bakterie a trochu "necistoty" je pre dietatko dobre, buduje si svoju vlastnu imunitu. Ved si pozri fotky "ufulanych" deticiek ake su stastne 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre