Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

osky
23. nov 2015

my sme robili en pred par dnami spermiogram,doktor povedal ze najidealnejsie je mat odstup 4 dni.2 prilis malo,sest zu privela...

lienka_1
23. nov 2015

@jalaura Hned vedla RF je penzion Intergity, celkom usiel, aj cena v pohode, ranajky slabsie, izba Ok, cistucka. My s muzom zvykneme prespavat v hoteli Voronez1 a naposledy sme spali v penzione Satyam, uplne skvele postele tam mali, ranajky uplne kralovske cerstvo pripravili, co sme si zelali. Ale cenovo asi ako Voronez, aj ked niekedy sa zdarilo aj tam prespat do 30e.

angel74
23. nov 2015

@jalaura tak to netuším 😉 sa bojíš že to nevydržís ? 😀

santeema
23. nov 2015

@angel74 tak super🙂...nech to tak ide dalej🙂

jalaura
24. nov 2015

@angel74 :D....no jasne...som cela zhava z tych hormonov:D

sofia17
24. nov 2015

baby aké máte skúsenosti je lepšie si ísť dať zmerať výšku sliznice pred KET do Brna, alebo stačí u svojho gynekológa?

angel74
24. nov 2015

@sofia17 my sme riesili vsetko v brne,môj gynekolog ma videl až pri poz.teste

stella25
24. nov 2015

@sofia17 ja som naopak sla do brna len na odber a vklad. Pre mna to bolo stresujuce cestovat cely den. Zalezi odkial si a ako zvladas cestu. V brne ti spravia len sono a ides prec. Je to na zvazenie. Kazdy lekar vie zmerat vysku sliznice😊

diska
24. nov 2015

@stella25
@sofia17 no ja poznam aj babrakov co nevedia zmerat anilen tu sliznicu a uz nehovorim o folikuloch,aj vela bab na to doplatilo co tu pisali,ze im ich gynekolog zle odmeral a posudil co a ako,ja som vzdy chcela chodit do Brna a aj Marcel si chcel pred vkladam sam vsetko spravit a skontrolovat 🙂

sofia17
24. nov 2015

@angel74
@stella25
@diska
ďakujem, radšej teda nebudem riskovať a zbehneme do Brna, aj keď to máme vyše 3 hodín cesty.

sona_fit
24. nov 2015

Tak dievčatá, hodnota HCG je len 17, som 15 dní po KET. Takže moje prvé a posledné biochemické....
Ach jooo,... ideme ďalej,...

angel74
24. nov 2015

@sofia17 aj my sme mali tri hodky cestu

santeema
24. nov 2015

@sona_fit mrzi ma to☹...zelam, aby sa nabudúce zadarilo lepsie

lola911
24. nov 2015

@sofia17 my mame zhruba 19 hodin autom 1900km 😀 ale chodime lietadlom 2,5hodky... a vsetko riesime v Brne s otevrelom... nechcem aby to nejaky scan pokazil 🙂

astrid55
24. nov 2015

@sona_fit ahoj, mne sa to stalo v oktobri, viem ako sa citis, ale ako hovoris, ideme dalej. Drzim palce

pitufinka
24. nov 2015

@diska mne tiez povedala gyn ze odber nebude asi, ale folikuly nakoniec dorastli - isla som ore istotu este na utz do brna a odber bol na 16 dc - posunula sa mi ovu .. Bola som bez hormonalnej stimulacie

gagirl
24. nov 2015

@sona_fit ale nie,.do kelu..je mi to velmi velmi luto moja.. ☹ Posielam ti silne objatie a vela sil do dalsieho pokusu.. Mas este nejake zamrazene embryjka?..

vlasatica
24. nov 2015

ahojte dievcata,bola som pacientkou dr Stelcla. chceme ist pre mrazaka ako postupovat,kto si ma zobere na starost?

stella25
25. nov 2015

@vlasatica ja by som tam zavolala alebo napísala koordinátorke. Oni ta niekomu dajú. Všetci sú dobrí, neboj sa a šup šup pre mrazacika 🙂

sona_fit
25. nov 2015

@gagirl Ďakujem Majka, aj za srdiečko 😉
Mám ešte jedného mrazáčika a zvažujem či ísť poňho hneď alebo až po novom roku. Ešte uvidím.

osky
25. nov 2015

@sona_fit necakaj,ja by som to skusila hned.usetris cas na dalsi pokus ak by to nahodou nevyslo.a ak to vyjde,budes mat nadherny darcek k vianociam-nic rajsie predsa dostat nemozes 🙂

gagirl
25. nov 2015

@sona_fit ked sa da chod hned dalsi cyklus..dohodni sa s dr.Podla toho ako ti vyjde ms..kvoli sviatkom..Ked sa nato citis ale..Drz sa moja..myslim na teba..

diska
25. nov 2015

ahojte baby,torsku mimo temu,zhanam neaku sikovnu dusicku co vie napiec pekne a chutne pernicky na vianoce,nepoznate niekoho ? poslusne zaplatim 😀 😀 😀 .dakujem .

sona_fit
25. nov 2015

@gagirl @osky. Vďaka dievcata, aj ja tak uvažujem, len si este musím dat skontrolovať raz citokiny, tak dúfam že to stihnem. Čas ukáže ... A do ďalšieho IVF sa už nehrniem, max nativ ak sa budem na to cítiť. Už som povodne nechcela, ale ked človeku svitne nádej ako teraz zas začne uvažovať,... ale v marci už budem mat 41 r.! 😒

lola911
25. nov 2015

@sona_fit je mi to velmi luto ze ti to tento krat nevyslo ale nie je to posledny cyklus a treba ist dalej.... nam tiez nevyslo v oktobri 😒 .... cakame znovu na ms a ide sa v decembri do dalsieho kola 🙂 ... ja budem mat 41 v maji a s mojim amh 0.1 to bude fakt zazrak ak sa podari ale nasadili sme vitaminy a dhea a zostava nam uz len verit 🙂

mimika1973
25. nov 2015

@sona_fit je mi to luto moja 😒
A co ked prave ten posledny mrazacik je ten pravy???! 😉 V akom stadiu si mala embrya a aj nanuka co este mate? HB ci XB ci ine?
Vies, mne vkladali jednu krasnu HB a skoncilo to MA dvojmo!j urobili sa z tej HB dvojky! Mam este mrazakov, tak mozno tie su tie prave, ktovie, je to o nahode, prirode, proste loteria zivota!
Ak sa Ti bude dat chod do toho hned, ale zas aby to nevyslo na dni sviatkov, su zatvoreni vtedy! 😕

sona_fit
25. nov 2015

@lola911 V októbri som mala pauzu od MK, tak som ta nezaregistrovla, mrzí ma to, no je to tažké rozhodnutie v tomto našom veku už. A veľký zázrak ak to náhodou vide. Ale podľa príkladu dievčat ako je Lienka to s úplne nizučkým AMH nakoniec dala 😉 tak treba dúfať.

sona_fit
25. nov 2015

@mimika1973 Dakujem za povzbudenie, hej, najradšej by som šla hneď do ďalšieho kola, ale počkám na výsledky citokinov. Obávam sa že moje telo zase zabojovalo proti embrijku, uvidím aké budú a podľa toho sa rozhodnem. KET by som mohla stihnúť do sviatkov ak bude vsetko OK.
Ja som mala vždy HB 2 alebo HB1. Toto bolo dvojkove, ale pri transfere už riadne vyhatchovane, take vyklute z toho svojho obalu.
Prísť o dve naraz musí byt este horšie, je mi to veľmi veľmi ľúto, ale ako píšeš je to život a snáď aj na nas este čaká nejaký zazračik 😉

osky
25. nov 2015

@sona_fit vek vobec neries,doveruj si ako najviac mozes.drzim palceky

lola911
25. nov 2015

@sona_fit ja si myslim ze treba ist do toho naplno pokial sme este mlade 😉 nechcem rodit v 50tke... ja som mala v oktobri tri krasne folikulky asi vdaka melatoninu co beriem ale bohuzial iba jedno zrele vajicko... zvysila som davky vitaminov na maximum ( d3 x 6, dhea x3, femibion1 x1, omega3 fish oil x1, triple magnesium x1, matersku kasicku x1, coQ10 x1, cod liver oil x1, calcium x1, beta carotene x1, l-cysteine x1, vitamin c x1, selenium x1, vitamin e x1 a melatonin x1) 🙂 dufam ze to aspon trocha pomoze 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre