Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

diska
30. sep 2015

@santeema
@lienka_1 baby aj ja chcem copanu 🙂

nelly3
30. sep 2015

@ria191
a kedy ides nato zlato? j aby som chcela ist buduci mesiac, ale ved uvidim co na kontrole, bejby je prednejsie nez kupele 😀

lienkae
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lienka_1
30. sep 2015

@lienkae Napis Koudelkovi, ma vsetko zaznacene v karte. A ak potrebujes skonzultovat rychlejsie, zavolaj na recepciu, vysvetli o co ide a ak nebudu mat lekara "po ruke" bude ti volat niekto spatne, mozno aj sam Koudelka. Moj gyndos malmtiez trochu iny nazor na davkovanie liekov, ale jednoznacne povedal, ze budeme respektovat to, co povedali v RF, ze oni vedia lepsie, co treba.

astrid55
30. sep 2015

Ahojte dievcata,
viem,ze je to otrepana otazka, ale ako ste sa "spravali" po vklade? Mam pred sebou dlhu 6 hodinovu cestu do Brna a spat a neviem, ci je to ok, hned po vklade takto cestovat. Dakujem za odpoved

lienka_1
30. sep 2015

@diska
@santeema Takze vy dve beriete copane a ja by som brala "teplakoša" 😀 (ako u nas volaju chlapcov 🙂 ) Nuz, uvidime, co este zivot prinesie. Najskor chcem stastne porodit toto a potom sa uvidi. Moj muz ma vzdy podrzi tak len tesne nad zemou 😀 , ze zlata moja, pekne postupne 😀

ria191
30. sep 2015

@nelly3 chcela by som to stihnúť do konca roka uff

nelly3
30. sep 2015

@ria191
ved aj ja 😀 ale to uz racik nebude 😝

lienkae
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ria191
30. sep 2015

@nelly3 nevadíííí ja uz beriem hocičo hlavne nech nieco je 😜😜😜

ria191
30. sep 2015

Ďakujem za srdiečko 😘😘😘 predpokladám, ze dneska to kôň nebude ci? Dneska asi nejaká cica mica 😀 😀 😀 😀 😀

dohna
30. sep 2015

Baby že vraj Iscare MT spolupracuje s Reprofit Brno ?

sasa1983
30. sep 2015

Mne sa zda,ze nakolko je identicky majitel,tak vsetky Iscary (MT,Ba) spolupracuju s RF Brnom,ale ci je to na rovnakej urovni by som nepovedala,aj kvoli kratkemu intervalu od kupy. Bude trvat dlhy cas,kym by sa to mohlo zhodovat najma embryologia. .podla mna.

lienkae
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
santeema
30. sep 2015

@lienka_1 @disca ok baby tak myslim, ze v buduci rok okolo leta mozeme ist na to🙂...ale ak by sa to vsetkym trom podarilo, to by bola ake stastie a nahoda, ze🙂...tak to by sme potom normalne ze oslavu mali zorganizovat spolu, so sampusom a tortou, aby sa nas take stastie drzalo cely zivot🙂...

ria191
30. sep 2015

ďakujem za srdiečko od koho ??? 😀 😀 😀 😔 😔 😔 😕 😕 😕

ria191
30. sep 2015

@dohna áno spolupracujú Macháč mi ale povedal, že vyslovene otvárajú pobočku v BA teraz niekedy

sono2
30. sep 2015

@astrid55 no to máš dosť... To sa opýtaj dr. Ja by som si ľahla na zadné sedačky. Ťa obdivujem 6 hodín dochádzatde? Myslím že mne dr hovorila že by sa nemalo dlho cestovať. Na druhej strane keď žena prirodzene otehotnie tak nevie. Môže športovať mať sex všetko. Ale človek si dá samozrejme viac pozor keď o všetkom vie a nechce nič pokaziť. Držím ti palce!

ria191
30. sep 2015

@santeema ešte sa ti broskynka poriadne nezahojila a už opäť plodíte 😀 😀 😀 ale tak to má byť 😀 😀 😀

dohna
30. sep 2015

@ria191 ahá tak myslíš že by sa dalo ísť na vyšetrenia do Brna, ale na zákrok do BA ? lebo dôvera mi v Brne nepreplatí asi nič :( a tým že by sa IVF urobilo na SK, tak by sme v Brne tolko neplatili ? alebo je predsa len lepšie ísť ako samoplatca do Brna a vykašlať sa na SK? my ideme 1x tak som z toho jeleň 😎 😎 😎

lienka_1
30. sep 2015
ria191
30. sep 2015

@astrid55 to máš v pohode pozri "východznare" takto chodia často a rodia ako jablone. Tuším si ja spravím zachádzku z Brna 😀 😀 😀

ria191
30. sep 2015

@dohna myslím si že je to možné a asi aj budú slovenky viacej orientovať na Bratislavu ale tiež si myslím, že Brno je Brno aj keď postupy budú rovnaké ale aká bude úroveň laboratórií to ti nikto nepovie a Brno je v embryológii jednotka. Asi by som volila Brno ak nemáte finančné problémy

dohna
30. sep 2015

@ria191 no finančne som pripravená na Brno 🙂 ešte len tam ideme na vyšetrenie SPG, tak ani netuším či nás čaká IUI alebo IVF a už vôbec netuším ako to bude finančne náročné , len dúfam že do nejakých 2000€ sa vmestíme 🙂

ria191
30. sep 2015

@dohna aha tak ste na úplnom začiatku 😝 😝 😝 . Tak si sprav základné vyšetrenia v Brne a potom sa budete rozhodovať podľa okolností a výsledkov hlavne sa treba veľa pýtať tu na fóre to je základ 😀 😀 😀

dohna
30. sep 2015

@ria191 základ 🙂 no dík, ja mám pocit že tu tie baby vedia viac ako lekári 😀 😀 😀

lienkae
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dohna
30. sep 2015

@ria191 jééé až teraz som si všimla že sme skoro rovnako staré 🙂 a vy idete do FR tiež 1x ? asi ešte nemáte deti, že ?

ria191
30. sep 2015

@dohna nie ja už som tam starý inventár 😝 😝 😝 😔 😔 😔 😕 😕 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre