Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
27. sep 2012

@holly74 presne tak ten obdeň je viditeľne silnejší 🙂

ria191
27. sep 2012

@horalka79 tak veľa šťastia na zajtra to bude napinák 😝

tinka9075
27. sep 2012

@horalka79 budem velmi držat palčiaky 🙂 🙂 netestovala si? 😉 😉

liliana30
27. sep 2012

@tinka9075 - ďakujem, a brala si si aj svoju lekársku správu z GF dali ti ju? A ak sa môžem spýtať tak k akému lekárovi chodíš?

falin
27. sep 2012

@bibi24 - bibi neviem ci mam oci zblbnute z celodenneho pozerania do pc, ale mne sa zdaju o nieco silnejsie

tea284
27. sep 2012

Tak mám výsledok včerajšej úrody, oplodnilo sa 6 vajicok a zatiaľ progresivne napreduju 😉 , v pondelok o 14:00 mame vklad. Dúfam, že sa do vtedy nejak pozbieram, dnes má začalo niečo obchadzat.

tinka9075
27. sep 2012

@liliana30 z gf mi nedali nič ale ja som mala všetky výsledky ešte z predchádzajúceho centra do gf som im doniesla tie 🙂 🙂 ale ja si myslím že ti ich dajú a nebudú robit problémy 🙂 🙂 ja som bola u Štelcliho ale v Brne sú všetci dobrý 🙂 🙂 ked máš nejaké výsledky tak si ich zober 🙂 🙂

tinka9075
27. sep 2012

@tea284 super teším sa s tebou 🙂 🙂 do pondelka budeš v poriadku a pôjdeš si po bábetká 🙂 🙂

ria191
27. sep 2012

@tea284 super len tak ďalej 🙂 🙂 🙂

tea284
27. sep 2012

@tinka9075 to dúfam, cely deň sa "prelievam" zazvorovym cajom tak snáď zaberie 😊

bibi24
27. sep 2012

@falin Bodaj by si mala pravdu.

tinka9075
27. sep 2012

@tea284 neboj bude dobre 🙂 🙂

horalka79
27. sep 2012

@ria191 @tinka9075 dakujem baby 🙂 , budem si musiet na to zajtrajsie cakanie vymysliet nejaku aktivitu, hmm. Tinka, netestovala som sa doma..testy mam, ale zatial odlozene. Velmi dufame, ze sa drobcek, alebo aj dvaja pevne drzia a rastu...a zajtra to krv potvrdi, uch ha, ale budu zajtra stresy. Dnes este ok...
To je ako so zubarom, kedysi davno som sa prestala byt zbytocne tyzden do predu, lebo to aj tak nepomohlo..ale bala som sa az v cakarni.. 😀

tinka9075
27. sep 2012

@horalka79 ale ved dobre robíš ja som testovala len raz po iui a boli tam dve palice tak som plakala len som nevedela či od radosti alebo od strachu ako to všetko dopadne 🙂 🙂 a odvtedy netestujem čakám na krv a testy doma mám ale bojím bojím 😕 😕

horalka79
27. sep 2012

@tea284 na zazvor pozor, citala som ze sa odporuca v tehotenstve max 2 salky denne!
Konzumácia veľkého množstva zázvoru zvyšuje prekrvenie v malej panve. Skus aj iny cajik, repik je fajn tiez...med s citronom su super na imunitu.

tea284
27. sep 2012

@horalka79 pridávam sa s drzanim prstov, držím ich veľmi veľmi veľmi silno ✊

jomini
27. sep 2012

@liliana30 ahoj, prosim pytala si si vysledky z GF? ja by som ich tiez potrebovala, no este som nenabrala obvahu tam zavolat 😀 ..vraj je to boj..

rot
27. sep 2012

@bibi24 mysím, že to vyzerá veľmi fajn 🙂 . Voľným okom naozaj nemôžeš posúdiť, ako a či sa hcg znásobuje, hoci ťa chápem, aj ja som si išla oči vyočiť a kontrolovala som párkrát denne (pri 3IVF od 14. dňa po ET), mokré, suché, ešte suchšie. Ale to, že sa každej presne obdeň hcg násobí, tiež nie je úplne pravda, tá dynamika je v každom organizme iná, dôležité je, aby rástlo. A to čo som čítala, po ivfkách je ten vývoj často veľmi špecifický. Takže na toto pomôže naozaj iba krvička a ak budeš chcieť byť pokojnejšia, dohodni sa rovno na odbere na dynamiku hcg 😉. Držím palce! 😵

tinka9075
27. sep 2012

@jomini no oni ich neradi dávajú ale ved sú to tvoje výsledky nie? 🙂 🙂 hlavne že sme platili 100eur za vyšetrenia nie? 😒a musíš si ich príst osobne zobrat vraj neposielajú...

jomini
27. sep 2012

@tinka9075 my sme neplatili za vysetrenie nic, platili sme 105 eur za odbery krv a folikumetrie pocas ivf.. pisala som si s jednou babou a ta vravela, ze je to boj..natahovali sa s nimi

tinka9075
27. sep 2012

@jomini ved to som myslela tých 105 eur tam by to malo byt všetko hlavne že v iných centrách to neplatíš 😒 😒 ja som chcela od ních výsledky spermošu a harbulák ma cez telefon skoro zožral od nervov ☹ ☹

jomini
27. sep 2012

@tinka9075 ja tam chcem zavolat zajtra a poslat mm 😀 ja potrebujem HP a AMH. A nakoniec ti ten spermogram dali? To naozaj je taky neprijemny, ja som ho mala pri zakrokoch a vkladoch a bol velmi ludsky.

tinka9075
27. sep 2012

@jomini nie nedali teda nechceli mi ho poslat že aby som si pon prišla tak sme na to kašlali 😉 😉 ja som ho nemala rada brrr ☹ mne robil všetky soná drábek aj odber a teraz KET som bola taká spokojná ked som ho videla 🙂 🙂 ked mi robil harbulák vklad mi bolo do plaču ako mäsiar 😢

jomini
27. sep 2012

@tinka9075 a ides si pytat vysledky?

tinka9075
27. sep 2012

@jomini už ich nepotrebujemmne teraz v gf nerobili nič všetky som mala z minulého centra tak ich mám doma 🙂 🙂

rienok
27. sep 2012

@tinka9075 inak máš na to právo, sú to vaše zdravotné záznamy, viem že keď ja som si pre to išla tak som vtedy naštudovala záznamy lebo ma upozorňovali kočky že robia problémy 😝

tinka9075
27. sep 2012

@rienok ja viem že robia problémy 😒 len teraz som nič nepotrebovala všetky výsledky som mala z minulého centra 😉

rot
27. sep 2012

Kočky, neboli ste niektorá v Medirexe na odbere kvôli repro-imuno? Viem, že asi pred rokom sem gerdusha písala, že asi tam pôjde, bola niektorá z vás teraz niekedy? Ja sa chystám budúci týždeň, tak mám pár otázok. 🙂

sarasota
27. sep 2012
kaja81
27. sep 2012

@ria191 ja tiez beriem jednu rano, od oderu myslim uzivam 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre