Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

rebeka33
11. nov 2010

😀

gerdusha
11. nov 2010

ahojte,

vsetkym vam srdecne dakujem.

@mircalla, poznam tu tabulku, dakujem. ja som mala embrya vkladane na 4. den, takze pre mna tam tabulka nie je, musim si ju "nejako prisposobit"

Podla coho stupa hcg? preco ju nemame vsetky rovnaky den rovnaku? alebo aspon trochu pribliznu? cim to je, neviete?

@callex, ja som vzdy mala mensie foliky, aj teraz pred softom, tak mi jednoducho zvysili davku a brala ich o 1-2 dni dlhsie. "no boooze", hlavne, ze sme dosiahli potrebnu velkost. v RF mi povedali, ze po clostile byva sliznica vacsinou nizsia, preto po OPU hned co najskor nasadit utros, aby stihla rast. hlavu hore,nie je to tak zle

mircalla
11. nov 2010

@gerdusha tam je velke rozpatie....a casto sa tabulky neda moc spoliehat....no ale co tam po tabulkach, hlavne, ze si tehula

gerdusha
11. nov 2010

@mircalla ,
no dufam 🙂

mimochodom, boli ste niektora z vas na ultrazvuku v RF alebo ste si ho nechali /ten potvrdzujuci tehu/ urobit vasim gynmudr? ak ste boli v brne, kolko ste platili?

mircalla
11. nov 2010

@gerdusha ocuj, co dufam, vsak to mas uz z krvi 🙂
bola som, neplatila som nic...ja som tam bola dokonca na UZV este aj na akciu srdiecka

lilina22
11. nov 2010

Babulky ja idem zajtra na krv, mam celkom obavy, ale velmi verim, ze to bude OK. Zajtra som 14den po ET 3 dnovych embryi...som zvedava na HCG, tu je moj dnesny test...

Btw. kedy ma zmysel ist na prvy utz?

mircalla
11. nov 2010

@lilina22 ojojoj....ten je pekny, ty si sla prvy raz naozaj na tu krvicku skoro, ani PK si nemala

lilina22
11. nov 2010

@mircalla zato moze ta moja netrpezlivost 😒 bola som 10po ET, ale to uz maje ine baby aj HCG40....

gerdusha
11. nov 2010

ja zacinam byt trolililinecku nervozna, ked citam, ake vysoke dokazu mat baby hcg ten 14. den po ET...prave citam jednu kocku, co mala 3241....moje nervy...ved to ani ziadna tabulka neukazuje....vrrr 🙂

callex
11. nov 2010

@rebeka33 mne zase M.kazal na 8DC..a to sa mi zdalo neskoro.minule som bola 10DC a uz boli velmi velke.mozno sa este aj dobehneme a vyjde nam rovnako OPU.

gerdusha
11. nov 2010

@lilina22 ,
ten test je naozaj krasny...ja som bola na krv uplne kludna, vedela som, ze testy su fajne a ze nemam ziadne krvacanie, tak som sa vnutorne ukludnila, ze to vsetko nasvedcuje tomu, ze by to mohlo vyjst. a u teba to je presne tak isto...kluuud..bude dobre

callex
11. nov 2010

@lilina22 ta ciarka je fakt silna a pekna.tak drzim palce na krv aby to dobre dopadlo.veru bola si skoro na tej krvi.nie nadarmo v centrach odporucaju ist na krv na 14 den od ET.takto si sa celkom pekne vystresovala.

callex
11. nov 2010

@gerdusha nepozeraj prilis do tych tabuliek..prilis vela info skodi. a navyse kazda sme ina a nase tela inak narabaju s hormonami..tak preto tie rozdielne hodnoty HCG.

mirinda10
11. nov 2010

@gerdusha nebojkaj HCG mas super, kazda ma inu hladinu bola tu aj taka babula co mala nieco viac ako 300 a cakala dvojky je to individualne, moc gratulujem a thuj thuj krasne tehu prajem 😵 😵 😵 😵 😵

mircalla
11. nov 2010

@gerdusha neries uz tolko, uzivaj si to....skodis babu, ak stale daco studujes a riesis

luly3
11. nov 2010

@gerdusha ahoj to máš krasne HCG neboj sa 😉 ved to je dvojičkovské
@lilina22 gratulujem 😉 😉 😉 pekný testík

karlito2
11. nov 2010

@rikuska21 ahojky no ja čakám teraz na mrchu a od 2. dňa začínam, tak dúfam že to stíham, lebo o tej dovči v RF mi nikto nič nepovedal 😲

gabikasz
11. nov 2010

Ahojte,tak som písala do R ,objednala sa na konzultáciu.Som zvedavá kedy nám dajú termín.
Mircalla ano máme imuno v Brne,genetiku, hemato, všetky bacily,endokrinologiu,bola som na hysteroskopii ,
všetko je OK.

julietka
11. nov 2010

@adra17 dakujeme ze si si spomenula na vsetky nas dlhodobe snazilky, a aj uz terajsie maminky 😉 neboj sa, raz sa to podari kazdej tomu ver. Musis s touto myslienkou zit aby sa ti zhmotnila 😉 a ono sa to naozaj podari.. 😵 raz budes maminka aj ty

callex
12. nov 2010

@gabikasz fuuu tak to je cele zle ked clovek nevie pricinu nezdaru..ked nemoze obvinit urcitu vec z neuspechu.a otehotnela si aj prirodzene?skuste tu PiGD...ale len v pripade ak budes mat vela embryok. mne raz v GF povedali ze to stoji tolko a tolko ci tam poslu jedno embryjko alebo 10.ze sa to oplati pri vecsom pocte.

lulu10
12. nov 2010

@gabikasz mam tiez taky problem, potratila som 3x, 6-7tt, proste zacnem krvacat a je koniec... mam trombofilnu mutaciu a pichala som si fraxiparin-ale nepomohlo, bol partner na spermiograme? to je tiez dolezite, nam tam vysli dost zle vysledky, momentalne sa tiez rozhodujem ci ist do PiGID, ty chodis do CAR do Brna? ja zatial do Heliosu do Martina...

falin
12. nov 2010

@lilina22 - dakujem . Mas krasny testik, urcite aj hcg bude pekne, ten prvy krat si bola strasne skoro.
Drzim ppalce nech to dotiahnete do uspesneho konca

@gerdusha - blahozelam, hcg je krasne, dzrim palceky nech tak pekne pokracujete dalej

ja musim ist este v pondelok na krv ci hcg kleslo na nulu 😖

falin
12. nov 2010

@karlito2 - urcite to teraz vyjde, budem silno drzat palce. Jak by som sa rada pridala, ja musim cakat kvoli tomu hcg ☹

lahhel
autor
12. nov 2010

Ahojte babulky 🙂

Dlhsie som sa neozvala, ale na vsetky silno myslim - na vsetky stimulantky, tehulky, snazilky, maminky..proste na vsetky 🙂
Len nemam teraz vela casu na net, kvoli robote...
U nas nic nove, chceli sme ist este na jednu stimulku do konca roka, ale neda sa nam to s manzelikom sklbit, tak sme sa rozhodli skusat prirodzene a na novy rok skusime dalsiu stimulku...Kupili sme bytik, takze aj tam sli korunky, tak musime trosku nasetrit....

Vsetky vas pozdravujem a kazdej drzim palceky 🙂

lilina22
12. nov 2010

Babulky, HCG 190...som 14 den od ET 3.dnovych embryi. V pondelok som mala 11. Co myslite? 🤐

tanitta
12. nov 2010

ahojte tehulky aj netehulky.... potichucku gratulujem kazdej ktora ma // 😉 nech to slape dalej 😉
@lilina22 podla mna ok... dolezite aby to stupalo kazdy den raz tolko...ak si chces byt ista viac skoc na krv este o 2-3dni a porovnas narast.... poznam mamicku ktora zacinala s hcg 10 😉 ....je to individualne... t

rikuska21
12. nov 2010

Karlito, takze by sme mali stimulkovat spolocne, ja cakam tiez na mrchu a snad budeme obe na vianoce tehu,

Lili, stupa, pekne a to je dolezite, je naozaj dobre si to este raz overit

dnes som odisla z prace, mala som hroznu migrenu, asi z pocasia, som ako zbity kon, aj vy ste take meteosenzitivne?

mircalla
12. nov 2010

@lilina22 myslim, ze vyborne...za tehu sa myslim povazuje HCG nad 50 to je taka hranicna hodnota
a podla tabulky si ok na 14. den....pozerala som to
@lahhel tak uzivajte novy bytik, super, ze si sa po dlhsom case ozvala

karlito2
12. nov 2010

@rikuska21 no tak to by bol suuuuuuper darček. My sme si aj tak povedali že si nič nebudeme kupovať, pretože korunky pôjdu na ďalší pokus, ale tento darček by bol za všetky na svete 😵 😵 😵

rienok
12. nov 2010

@falin ahoj, prepac, bola som na lyzovacke :D .. mali by mat otvorene do cca 19.12. a otvaraju od nejakeho 10.1.
teda tak nejak budu mat naplanovane tie OPU a ET mne rovno povedal ze to asi v decembri nestihneme ale nevadi tak som si naplanovala este 3 dovolenky ... lebo ked to vyjde tak sa dlhsie nedostanem na lyze :D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre